MarketWatch برای اولین بار: این فیلمهای تراشه ادغام ممکن است در حالی که برای پرداخت

طراحی آنالوگ نیمه هادی ها بوده است به نام یک هنر است که در آن تراشه طراحان ترجمه فازی سیگنال های از دنیای واقع

توسط NEWSAMINS در 24 تیر 1399

طراحی آنالوگ نیمه هادی ها بوده است به نام یک هنر است که در آن تراشه طراحان ترجمه فازی سیگنال های از دنیای واقعی — و نه باینری جهانی از صفر و آنهایی که به صورت دیجیتال می باشد.

دستگاه های آنالوگ وارز. ADI -5.82% یکی از بازیکنان بزرگتر در آنالوگ تراشه های انتظار بیشتر از این تخصصی مهندسین با آن معامله در حال بررسی برای خرید ماکسیم محصولات مجتمع Inc. MXIM, +8.11% در همه سهام دستیابی به ارزش بیش از 20 میلیارد دلار اعلام کرد اوایل روز دوشنبه. ترکیب شرکت ها خواهد بود به ارزش بیش از 68 میلیارد دلار است اما معامله نمی رود به نزدیک تا اواسط 2021.

سهام ADI کاهش 5.8% در دوشنبه تجاری, اما, به عنوان برخی از تحلیلگران معتقد بودند این شرکت به پرداخت حق بیمه بسیار بالا و رقیق کردن سهام خود را در حالی که ماکسیم سهام شروع به پریدن کرد 8.1%. این معامله ممکن است به عنوان accretive به ADI به عنوان به سرعت به عنوان قبلی آن خرید تکنولوژی خطی, یکی دیگر از آنالوگ بازیکن در سال 2017. ADI مدیران گفته تحلیلگران در یک کنفرانس تلفنی که روز شنبه آن را در یک مسیر به دو خطی تاریخی رشد درآمد.

در کنفرانس تلفنی آنالوگ و دستگاه های اجرایی وینسنت روشه گفت: سرمایه گذاران که در ترکیب نیروی کار از آدی و ماکسیم را در مورد 10,000 مهندسین. که یک گنج در دنیای آنالوگ که در آن مهندسین شناخته شده اند به استخدام فقط بر اساس نام خود را ظاهر می شود در تحقیقات منتشر شده از کاغذ.

"به دنبال گسترده در بازار ما همچنان به دیدن یک کاهش در تعداد مهندسین سخت افزار, در حالی که تعدادی از مهندسین نرم افزار رشد می کند در دو رقمی نرخ" روشه گفته تحلیلگران. "به عنوان یک نتیجه, ما مشتریان به طور فزاینده ای با تکیه بر ما برای ما سخت افزار تخصص." او گفت که با ماکسیم ترکیب تیم از بیش از 10 ، 000 مهندسین گسترش وسعت آن از تکنولوژی و استعداد.

ماکسیم نیز افزایش خواهد یافت خط تولید خود را در برخی از رشد مناطق به خصوص مرکز داده که در آن ماکسیم دارای قدرت مدیریت محصولات است که مکمل ادی و در خودرو که در آن اشاره شده است تراشه برای سیستم های infotainment.

"آن را تقویت خودرو ما کسب و کار" رچ گفت. "و منطقه ای که ما تا به حال علاقه اما ما آمده ایم دیر به است داده ها-مرکز قدرت است. بنابراین ما دریافت کنید که بسیار قابل توجه راه با ترکیبی."

وی افزود: در تحقیقات و توسعه و او امیدوار است که ترکیب تیم را توسعه حتی بیشتر از محصولات به آدرس روزافزون نیازهای cloud-computing شرکت. "من فکر می کنم ماکسیم افزایش ما خیلی افتضاح وجود دارد."

اما برخی از ماکسیم سرمایه گذاران معتقد بودند این شرکت بود که کم ارزش گذاری شده و حداقل یک شرکت حقوقی گفت: آن بررسی اینکه آیا فروش ماکسیم عادلانه بود به سهامداران است.

معامله یک مقدار عادلانه از تجارت آف — بیشتر مصرف کننده قرار گرفتن در معرض برای ADI خودرو از طریق تراشه است که به طور کلی کاهش کسب و کار در حال حاضر, اما دستاوردهای آن با رشد بالا داده-مرکز محصولات — و به ظاهر قیمت بالا وجود دارد بسیاری از مشوق ها به خوبی انجام و برآورده کردن اهداف برای افزایش ADI ارزش. با مدت زمان طولانی قاب سرمایه گذاران ممکن است به بیمار برای نتایج.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن