برادلی McDougald را جت رویکرد او را ضد جمال Adams

تماس به نظر می رسد در برادلی McDougald تلفن همراه در حالی که ناهار خوری با اعضای خانواده در طول سفر به زادگاه

توسط NEWSAMINS در 11 مرداد 1399

تماس به نظر می رسد در برادلی McDougald تلفن همراه در حالی که ناهار خوری با اعضای خانواده در طول سفر به زادگاه خود کلمبوس اوهایو در هفته گذشته.

آن Seahawks مدیر جان اشنایدر.

"اولین واکنش من وقتی دیدم او خواستار این بود که من در مشکل" McDougald به یاد می آورد جمعه از طریق یک زوم تماس بگیرید. "سپس متوجه شدم من تا به حال هر چیزی را انجام داده بود و مانند 'OK این عجیب و غریب است.' شما واقعا صحبت کردن با جنرال موتورز در هر روز است. سپس همه من به یاد داشته باشید او گفت: "ما فقط معامله شما به جت.'

"او در ادامه به صحبت می کنند به مانند دو دقیقه بیشتر و اما من شنیده بود 'جت جت ... ... جت' و گفتم: "صبر کنید شما گفت من فقط معامله به جت?' آن را تا به حال حتی پردازش نشده است. در ابتدا من زده شد و من احساس رها شده [مانند] آنها فقط لگد من و آنها نمی مراقبت در مورد من و یا ارزش من وجود دارد.

"اما [پس از آن] من شروع به فکر می کنم چقدر از یک برکت و رحمت بود —یکی دیگر از فرصت" هشتم-سال ایمنی در رفت. "من می تواند به یک برنامه است که من می خواستم. آنها انجام مشق شب خود را و آنها را معامله برای من. من تا به حال به شروع به فکر کردن در مورد همه مثبت."

این استارک مجاورت بین McDougald که جت به دست آورد همراه با دو سیاتل در دور اول پیش نویس میدارد و یک سوم طفیلی در ازای 2022 دور چهارم انتخاب و جمال آدامز که جت پیش نویس ششم به طور کلی در سال 2017.

Jets
برادلی McDougald جمال AdamsAP (2)

McDougald در مثبت متمرکز در حالی که آدامز برای شش ماه گذشته بود تثبیت شده بر روی تنها یک چیز است: خود و قرارداد خواسته او خواستار برآورده شود دیروز با وجود جهانی بودن در تلاطم از COVID-19 همه گیر با مردم از دست دادن معیشت خود و یا حتی بدتر, زندگی خود را.

در پایان قبل از جت نقل مکان کرد و در نهایت او را برای آنچه که نمی توان هر چیزی غیر از چشمگیر مسافت Adams حال تبدیل شدن به یک قابل دفاع حواس پرتی به تیم خود.

پس از او به سرعت وزن در عموم در اخیر اتهامات جنسیتی و نژادپرستانه نظر در برابر تیم صاحب وودی جانسون را به آتش کشیدند سر مربی آدم Gase به عنوان یک رهبر وحشتناک به نام مدیر کل جو داگلاس دروغگو و پاره پاره هر کس به جز MetLife Stadium هات داگ فروشندگان برای خود ناخشنودی آن بود غیر ممکن است برای آدامز به همزیستی در داخل یک جت اتاق قفل است که دیگر نمی خواستم او را در اطراف.

مورد تحسین قرار گرفته و توسط بسیاری از مردم در اطراف او در LSU قبل از او یک جت به عنوان یک مرد جوان با ویژه صفات رهبری, Adams متاسفانه هرگز پر شده است که لایحه به جای نوظهور بر روی کلیشه ای من-اولین ورزشکار که برخی از هم تیمی های کشیده شدند و دیگران طلبانه نورد چشمان خود را در.

وارد McDougald که تولید پنج interceptions و چهار مجبور گیر میکنه در دو فصل گذشته با سیاتل در حالی که آدامز به حال دو interceptions و پنج مجبور گیر میکنه در همان محدوده به عنوان یک جت.

و گوش دادن به او صحبت می کنند در جمعه McDougald صدا واقعا دامن زده می شود یک هواپیمای جت است که نور سال از راه Adams احساس که او صرف هر ساعت بیداری از پنج ماه گذشته در تلاش برای شش-شوت راه خود را به خارج از شهر از طریق یک سری از رسانه های اجتماعی مطالب.

اگر آنها در حال رفتن به پیدا کردن موفقیت جت نیاز به بازیکنان بیشتر دامن زده می شود در تیم خود را مانند McDougald به نظر می رسد و کمتر شاکيان مانند آدامز.

McDougald به نام جت های تجاری برای او "یک افتخار است."

"برای یک undrafted بچه به معامله برای کسی به عنوان بالا به عنوان ارزش جمال بسیار سرد است," او گفت:. "صحبت کردن به یک زن و شوهر مربیان و بچه ها در اتاق قفل آنها هیجان زده بودند به من. این نیست که من از بودن در اینجا به جای جمال. تنها چیزی که من می توانید انجام دهید این است که نشان می دهد تا در هر روز و ... بهترین Bradley McDougald و امیدوارم که برنده بیش از من و مربیان و بازیکنان و طرفداران است. این که من قصد دارم در حال حاضر. من نمی تواند جمال. من همان فرد به جمال."

خبر خوب برای جت طرفداران. خوش آمدید, Bradley McDougald. Good riddance جمال Adams.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن