کلمات کلیدی: رئیس جمهور تهمت می گوید جورج فلوید مرگ شد 'وحشتناک' اما می گوید: "بیشتر مردم سفید' مرگ در دست پلیس نسبت به سیاه پوستان در آمریکا

" 'بنابراین مردم سفید. بنابراین مردم سفید. چه وحشتناک یک سوال بپرسید. بنابراین مردم سفید. بیشتر مردم سفید ،

توسط NEWSAMINS در 25 تیر 1399

" 'بنابراین مردم سفید. بنابراین مردم سفید. چه وحشتناک یک سوال بپرسید. بنابراین مردم سفید. بیشتر مردم سفید ، بیشتر مردم سفید' "

که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در طول یک CBS مصاحبه حمایت این دیدگاه که مردم سفید پوست در آمریکا کشته اجرای قانون بیشتر از سیاه پوستان — بیانیه ای به احتمال زیاد به عنوان دیده می شود به خصوص حساس در پی قتل جورج فلوید در ممکن است به عنوان به خوبی به عنوان Breonna تیلور دو ماه قبل است.

وال استریت ژورنال گزارش کرده است که مغلوب ساختن پیشی جستن است آگاهانه با تمرکز بر نژادی و فرهنگی تقسیم طول ناظران سیاسی با ایالات متحده در این میان از لحاظ اقتصادی ناتوان کننده بیماری همه گیر و ناآرامی های اجتماعی عدالت محور در اخیر یک سری اعمال از لحاظ نژادی به اتهام اقدامات و خشونت پلیس کارگردانی در آمریکایی های سیاه و سفید.

فلوید, سیاه, دستبند زدن مرد, درگذشت, on May 25 بعد از درک چوین سفید مینیاپولیس افسر دستگیر شد در تصویری رانندگی زانو خود را به گردن خود برای نزدیک به 9 دقیقه حتی به عنوان فلوید گفت که او نمی تواند نفس بکشد و متوقف شد. که اقدام کمک به تسریع موجی از ناآرامی های مدنی.

تهمت های اخیر اظهارات در توییتر و در مصاحبه ها منجر شده برخی به این باور است که نظرات خود را ممکن است اثر تعمیق شکاف نژادی در این کشور است.

در هفته های اخیر مغلوب ساختن پیشی جستن دیده شده است توسط برخی به عنوان دفاع از مؤتلفه پرچم در نظر گرفته است که نمادی از دوران برده داری در آمریکا است. 45 رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا مورد انتقاد قرار, سیاه, راننده نسکار بابا والاس پس از یک طناب دار بود و گزارش شده است که در بر داشت در گاراژ خود را و همچنین سوال نسکار ممنوعیت مؤتلفه پرچم بود که حمایت توسط والاس.

مغلوب ساختن پیشی جستن است با اشاره به عبارت "Black Lives Matter" به عنوان نماد "نفرت" و انتقاد از شهردار نیویورک, بیل د Blasio اجازه می دهد برای کسانی که کلمات به stenciled در خیابان در مقابل برج ترامپ در منهتن. که نشانه تخریب شد در روز دوشنبه.

در روز سه شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: CBS کاترین Herridge که حمایت خود را از مؤتلفه پرچم بود که در زمینه آزادی بیان. "همه به من می گویند آزادی بیان است. این بسیار ساده است. نگرش من این است که آزادی بیان. بسیار قوی نمایش در مؤتلفه پرچم. با من آن را آزادی بیان. بسیار ساده است. آن را مانند آن را دوست ندارم, آن را آزادی بیان."

در ضمن تهمت و ادعا می کند از نامتناسب خشونت پلیس علیه مردم سفید به چالش کشیده شده است با داده ها. فردا در گزارش خود با استناد به اواخر ماه ژوئن هاروارد گزارش پژوهش اشاره کرد که تعدادی از مردم سفید پوست کشته شده توسط پلیس بین 2013 و 2017 شد بالاتر از دیگر مشخصات دموگرافيک اما به ویژه آنجا که جمعیتی نشان دهنده یک بخش بزرگتر از جمعیت است. که مطالعه این یادداشت که مردم سیاه و سفید هستند سه برابر بیشتر از احتمال کشته شدن توسط مردم سیاه و سفید.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب