این Moneyist: پدر من مشغول به کار در یک بیمارستان و درگذشت از coronavirus. ما نمی توانیم خود را دفن و یا هزینه های مراسم تشییع جنازه — آیا دولت و یا کارفرمای خود کمک کند ؟

عزیز Moneyist, پدرم به تازگی فوت کرد با توجه به کوروناویروس. او همچنین یکی از کارکنان بیمارستان که در آن او در

توسط NEWSAMINS در 8 مرداد 1399

عزیز Moneyist,

پدرم به تازگی فوت کرد با توجه به کوروناویروس. او همچنین یکی از کارکنان بیمارستان که در آن او درگذشت.

می تواند ما را در فایل برای هر گونه مزایای مرگ و یا ادعا می کنند هزینه های مراسم تشییع جنازه از بیمارستان که در آن او کار کرده است ؟ ما نمی توانیم پوشش هزینه های مراسم تشییع جنازه او. پدرم یک کم درآمد کارمند.

لطفا به من کمک کند. من نیاز به مشاوره در مورد آنچه که ما می تواند انجام دهد برای دریافت هر گونه کمک مالی از شرکت خود و اگر دولت فراهم می کند و هر تشییع جنازه کمک.

ما نمی دانیم که به کجا بروید یا چه کاری انجام دهید.

M. در تمپا, فلوریدا.

عزیز م

از شما بسیار سپاسگزارم برای به اشتراک گذاری داستان خود را. من بسیار متاسفم برای از دست دادن خود را. ممکن است وجود دارد کاملا بسیاری از چیزهایی که شما می توانید انجام دهید.

از فلوریدا دفتر مقررات بیمه: در پاسخ به یک فرمان اجرایی صادر شده توسط فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis ایجاد COVID-19 پاسخ پروتکل ها و کارگردانی های عمومی-بهداشت و درمان اضطراری در فلوریدا اولین پاسخ دهندگان مراقبت های بهداشتی کارگران و دیگران که قرارداد COVID-19 ناشی از کار مربوط به قرار گرفتن در معرض خواهد بود واجد شرایط برای جبران خسارت کارگران مزایای زیر فلوریدا قانون است.

تماس با بیمارستان که در آن پدر خود کار کرده و صحبت می کنند به منابع انسانی و/یا سرپرست مستقیم خود را و از آنها بخواهید اگر او هر گونه زندگی-بیمه از طریق شرکت و یا اینکه آیا آن کمک می کند با این هزینه و یا اگر وجود دارد یک COVID-19 صندوق کمک به خانواده های کارکنان که در اثر ویروس. متاسفانه بیشتر خطرناک شرایط کاری همیشه تضمین پوشش.

به سازمان مدیریت اضطراری فدرال ارائه تشییع جنازه کمک بیش از 250 میلیون دلار در پی طوفان ایرما در سال 2017, اما FEMA است نه تخصیص بودجه برای این منظور برای کسانی که فوت کرده اند از COVID-19. دموکراتیک اعضای کنگره خواسته اند رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای کمک به خانواده هایی که عزیزانشان را از دست داده به کوروناویروس.

"فقط به عنوان با تمام حوادث قبلی ما نباید انتظار خانواده های کسانی که کشته یا سخت ترین ضربه متحده — به پرداخت برای تدفین" با توجه به بیانیه منتشر شده در ماه مه با تشکر. Bennie تامپسون رئیس مجلس کمیته امنیت داخلی و تشکر. پیتر DeFazio رئیس خانه حمل و نقل و زیرساخت های این کمیته است.

"رئیس جمهور تهمت و نیاز به گام تا تصویب این کمک ها پس از FEMA می تواند پرداخت هزینه برای مجالس ترحیم همکار ما آمریکایی ها به طوری که آنها می تواند به خاک سپرده شد در شأن و منزلت. آن است که حداقل او می تواند انجام دهد" آنها نوشت. به 2.2 تریلیون دلار مراقبت عمل می کنند که تصویب رسید در ماه مارس و خانه-تایید شده از 3 تریلیون قهرمانان قانون برای کمک به مردم پایان می رسد دیدار در طول همه گیر نیست تخصیص بودجه نسبت به این.

این Moneyist:من درگذشت شوهر از COVID-19. خواهد IRS اجازه من به استفاده از $1,200 محرک بررسی برای تشییع جنازه و هزینه های پزشکی?

با توجه به کنفرانس ملی قانونگذاران ایالتی, "14 متحده اقدام به گسترش غرامت کارگران پوشش شامل COVID-19 به عنوان یک بیماری مرتبط با کار. شش متحده به تصویب قانون ایجاد یک فرض پوشش برای انواع مختلف کارگران است. آلاسکا, مینه سوتا, یوتا و ویسکانسین حد پوشش به اولین پاسخ دهندگان و مراقبت های بهداشتی کارگران است."

"ایلینوی را پوشش می دهد تمام کارگران ضروری و وایومینگ را پوشش می دهد همه کارگران است. چهار متحده استفاده کرده اند اجرایی-شعبه سازمان برای پیاده سازی فرض سیاست برای اولین پاسخ دهندگان و مراقبت های بهداشتی کارگران در پاسخ به COVID-19" آن گفت:. "چهار ایالت از جمله کالیفرنیا و کنتاکی گرفته اند اقدامات اجرایی برای ارائه پوشش به دیگر کارگران ضروری مانند مواد غذایی-فروشگاه کارکنان."

این NCSL است پیگیری قوانین اجرایی و دستورات اداری دیگر تغییر سیاست است که به طور مستقیم آدرس غرامت کارگران پوشش COVID-19. در فلوریدا اولین پاسخ دهندگان کودک-ایمنی محققان اصلاحات افسران اعضای گارد ملی در پاسخ به COVID-19 و دولت اشتغال کارگران بهداشت و درمان باید فرض از بیماری های شغلی.

ملی شرکت حقوقی فیشر فیلیپس شکسته شدن فرض از بیماری های شغلی. "این به این معنی قانون آمده است که هر گونه خدمتگزاران مردم که قرارداد قلبی عروقی ریوی یا بیماری های تنفسی فرض قرارداد چنین بیماری در محل کار گفت:" جری کلاین یک عضو از شرکت COVID-19 نیروی کار.

برخی از ایالت ها را گسترش داده اند این کارگران که در معرض خطر بالاتری از قرار گرفتن در معرض COVID-19. "انتظار می رود تعداد متحده تصویب COVID-19 بیماری شغلی ادعا می کند برای افزایش, به عنوان ما در حال زندگی می کنند از طریق احیای افزایش عفونت است که بدون شک افزایش خطر از قرار گرفتن در معرض به اولین پاسخ دهندگان و مرتبط با کارگر, طبقه بندی" Cline اضافه شده است.

من آرزو می کنم شما تمام آرزوهای خوب جهان در پیدا کردن یک راه را از طریق عاطفی و مالی چالش های پیش رو.

شما می توانید ایمیل Moneyist با هر گونه مالی و اخلاقی, سوالات مربوط به کروناویروس در qfottrell@marketwatch.com

می خواهید به عنوان خوانده شده بیشتر است ؟ دنبال کوئنتین Fottrell در توییترو جزئیات بیشتر از ستون ها در اینجا

آیا می خواهید به ثبت نام برای هشدار ایمیل زمانی که یک جدید Moneyist ستون منتشر شده است? اگر پس از کلیک بر روی این لینک.

سلام MarketWatchers. اتمام Moneyist خصوصی Facebook FB -1.44% گروهی که در آن ما به دنبال پاسخ به زندگی thorniest مسائل مربوط به پول. خوانندگان نوشتن برای من با تمام انواع از مشکلات. ارسال سوالات خود را به من بگویید چه شما می خواهید به دانستن بیشتر در مورد و یا وزن در آخرین Moneyist ستون.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب