متس' دیوید پترسون است MLB اولین و یکی از به یاد داشته باشید

بوستون — در بهترین سناریو — به یاد داشته باشید آن ؟ — دیوید پترسون خواهد بود چهار ماه به فصل اول خود را در سه

توسط NEWSAMINS در 8 مرداد 1399

بوستون — در بهترین سناریو — به یاد داشته باشید آن ؟ — دیوید پترسون خواهد بود چهار ماه به فصل اول خود را در سه گانه-A. وجود دارد نمی توانست حتی یک فکر در مورد او صرف حتی یک روز را به عنوان یک ملاقات در این سال به دلیل او می تواند به یادگیری هنر و صنعت خود را در سیراکیوز.

در ضمن — بهترین-صورت به یاد داشته باشید — متس قرار بود به شکل یک راه برای گرفتن به اندازه کافی کار برای شش مشروع استارت.

اما آنچه گویند در مورد بهترین راه را به خدا خنده ؟

به او بگویید که برنامه های خود را?

پس نوح Syndergaard رفت با تامی جان عمل جراحی فقط به عنوان بهار آموزش 1.0 بود و پیچ در پیچ پایین. و سپس مارکوس بود رفت و با یک پاره گوساله عضله فقط به عنوان بهار آموزش 2.0 بود و پیچ در پیچ پایین. و حتی در اواخر شب دوشنبه متس مدیر لوئیس Rojas شد تلاش برای کشف کردن آنچه به انجام سه شنبه هنگامی که متس مورد نیاز به شکل یک استارت برای پنجمین بازی این فصل است.

و به نقض پا دیوید پترسون, 24, lefty, 6-پا-6.

"هنگامی که بازی شروع می شود" سابق اورگان اردک گفت: "من باید یک کار را انجام دهد."

زمین برای اولین بار بود Uecker زمین — juuuuuuust کمی خارج به Red Sox دوم baseman خوزه Peraza. خود دوم شد سوخته خاموش هیولا سبز و در یک تغییر ناگهانی عجیب و غریب از این ورزشگاه دیوار در واقع در این راه از آنچه احتمالا یک خانه اجرا فقط در مورد هر جای دیگری آن را بسیار سخت.

آن را بسیار سخت, در واقع, که, J. D. Davis قادر به کانال کارل Yastrzemski و بازی کامل carom کردن دیوار و پرتاب Peraza در دوم حدود 10 فوت است.

پر حادثه شروع به شب.

"نه راه من کشیده ام تا من بزرگ-لیگ بیرون" پترسون گفت:.

و سپس آیا می دانید: اعصاب به نظر می رسید به رانش دور. او را زده J. D. مارتینز. او از اولین ورود صدمه ندیده است. او انداخت 78 زمین نگه داشته Red Sox تعادل همه شب انداخت 5 2/₃ نوبت, اجازه دو اجرا می شود را زده ، این متس برنده 8-3 و احساس خیلی بهتری در مورد خود خروج این شهرستان از آنها را زمانی که آنها وارد 48 ساعت قبل از.

Wilson Ramos congratulates David Peterson after he exits in the sixth inning of the Mets' 8-3 win over the Red Sox on Wednesday night.
ویلسون راموس تبریک دیوید پترسون پس از او خارج می شود در ششمین دور از متس' 8-3 برنده بیش Red Sox در شب چهارشنبه.AP

"این اولین تفرج" Rojas شگفت زده. "و آن را مانند نگاه او به حال بسیاری از گردش قبل از. فقط یک جامد تفرج."

و برای پترسون — پوشیدن یک شماره در پشت, 77, که در خدمت به عنوان یک یادآوری از چه غیر محتمل خود را در سال 2020 مسیر شده است — آن چیزی فراتر از آن.

"این یکی از بزرگترین روزهای زندگی من," او گفت:. "این چیزی است که من می خواستم برای انجام آنجایی که من یک بچه کوچک. من برای اولین بار شروع به گرفتن نفع خود من نمی تواند برای بپرسید خیلی بیشتر از آن که در یک مکان تاریخی مانند Fenway. این همه گرد هم آمدند. من هرگز این را فراموش کرده ام."

آن سخت بود به درخواست برای هر چیزی بیش از آن. این Red Sox نیست چه Red Sox اخیر فهرست شده اند اما این عمدتا به دلیل تبادل کارکنان که واقعا به دیده می شود به باور. اما Sox صف حتی بدون Mookie بتی است که هنوز هم نیرومند — مارتینز, Xander Bogaerts اندرو Benintendi رافائل Devers.

"این دشوار صف به حرکت از طریق" Rojas گفت.

مهم نیست. بچه خودش را در مشکل چند بار از جمله پایگاه های لود شده و هیچ یک در سوم. سپس او را زده مارتینز ناشی از دو بازی از Devers که واقعا که.

"من پس از او" پترسون گفت. "من می دانستم که من نیاز به یک strikeout. و من زمین."

"بچه" Rojas گفت: "نبود shying دور."

گفت: کانو رابینسون یکی از متس توهین آمیز ستاره: "شما نمی توانید بپرسید برای بهتر تفرج. او گه امشب."

او فوق العاده بود. او بیش از متس احتمالا می تواند برای امید. شما هرگز نمی دانید که چگونه این همه چیز در حال رفتن برای بازیکنان جوان به ویژه جوان تنگ. اما سپس آن را غیر ممکن بوده است در ماه فوریه به تصور بسیاری از آنچه در حال حاضر اتفاق افتاده است در این فصل بیس بال برای متس و برای بقیه از ورزش است.

جوان دیوید پترسون را به یاد داشته باشید این است. شاید اگر همه چیز به راه راست برای او بعد از 12 یا 15 سال پس از هر کس دیگری خواهد شد.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب