تگزاس بازدید بالا تمام وقت به صورت COVID-19 موارد; فرماندار خواستار ساکنان خانه بمانند

تگزاس است که هدف قرار دادن تمام زمان بالا برای COVID-19 موارد و رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت گفت: دولت به ساکنان خانه بمانند مگر اینکه آنها نیاز به خارج.

“تگزاس را گزارش تمام زمان بالا در تعدادی از موارد از مردم تست مثبت بیش از 5000,” ابوت در مصاحبه ای گفت: در KBTX. “بستری نرخ در تمام زمان بالا. کروناویروس در حال گسترش است در Brazos شهرستان و در سراسر ایالت تگزاس است که دقیقا به همین دلیل اقدام است که گرفته شده.”

چند ساعت بعد مقامات بهداشتی دولت گزارش یک رکورد 5,489 جدید COVID-19 موارد است.

و دولت شکست خود را ضبط و برای بستری شدن در بیمارستان برای 12 روز در یک ردیف با وزارت امور خارجه خدمات بهداشتی و درمانی گزارش 4,092 COVID-19 بیماران در بیمارستان تگزاس.

“ما می خواهیم به مطمئن شوید که هر کس تقویت امن بهترین شیوه پوشیدن ماسک, دست, بهسازی حفظ فاصله ایمن اما از همه مهمتر به دلیل گسترش بسیار سریع در حال حاضر وجود دارد هرگز یک دلیل شما را مجبور به ترک خانه خود را مگر اینکه شما نیاز به بیرون رفتن” ابوت گفت. “امن ترین مکان برای شما است در خانه خود را.”

با نصب شدت فرماندار بوده است و صدایی زنگ پس از یک شنبه جلسه در یک نگران افزایش این بیماری همه گیر را گسترش و نگرانی است که برخی از اهالی تگزاس در حال گرفتن این تهدید تقریبا به طور جدی به اندازه کافی.

در یک مصاحبه با کریس-تلویزیون در کورپس کریستی ابوت گفت: “هنوز وجود دارد برخی از مردم در Nueces شهرستان و همچنین در کل منطقه که به نظر می رسد فکر می کنم COVID-19 است نه یک چالش است. مردم نیاز به تشخیص این است که بسیار سریع در حال گسترش ویروس که برای آن هیچ درمانی وجود دارد.”

ابوت معرفی شد در کریس ترسناک یک گزارش که Nueces شهرستان باید “در حال حاضر تحت الشعاع دالاس و سن آنتونیو در تعداد موارد جدید در هر روز سرانه.”

ابوت روز دوشنبه گفت که معکوس بازگشایی تگزاس خواهد بود آخرین رفت و آمد مکرر. “بسته شدن تگزاس, دوباره, همیشه آخرین گزینه است,” او گفت:.

اما او گفت: “اگر ما قادر به spiraling گسترش COVID-19 وجود خواهد داشت بیشتر مورد نیاز قرار داده و در کسب و کار از جمله حتی با توجه به چرخ ضامن دار برگشت در گسترش باز کردن کسب و کار در تگزاس است.”

“این آخرین چیزی است که یا من و یا کسانی که کسب و کار می خواهید به انجام,” او گفت:. “بنابراین بهترین چیزی است که همه ما می توانید انجام دهید این است که کار در ادامه به باز کردن کسب و کار, اما انجام این کار در راه است که با استفاده از شیوه های ایمن که شامل پوشیدن ماسک.”

تگزاس دموکرات شده اند که هشدار این روز خواهد آمد, استقبال فرماندار جدید تن با یک “ما به شما گفته است.”

“شکستن رکورد تعداد COVID-19 مورد امروز و این واقعیت است که در تگزاس دیده است 12-روز مستقیم از سابقه بستری شدن در بیمارستان است چرا که از گرگ ابوت شکست منجر شود گفت:” تگزاس از حزب دموکرات مدیر ارتباطات Abhi Rahman. “تگزاسی رنج می برند. ما فداکاری ممکن است برای هیچ چیز. از یک روز از این بحران ابوت تضعیف شده است مخفی و آشکار حاضر به گوش دادن به علم و یا پزشکان. ما شاهد نتایج فاجعه بار خود را شکست.”

درصد آزمون که دوباره مثبت نیز همچنان به افزایش است. دولت هفت روز نورد متوسط میزان موارد مثبت رسیده و نزدیک به 10 درصد در روز دوشنبه به گفته مقامات بهداشتی دولت.

نورد نرخ محاسبه شده است با در نظر گرفتن ارزش یک هفته جدید COVID-19 موارد و تقسیم آن با کل تست های انجام شده در آن هفت روز است.

کارشناسان بهداشت عمومی می گویند که تعداد ایده آل باید اقامت کمتر از 6 درصد و ابوت قبلا گفت که یک رای مثبت بالای 10% خواهد بود دلیلی برای زنگ.

مقامات بهداشتی دولت نیز گزارش داد 23 کروناویروس جدید-مرگ و میر ناشی از سهشنبه آوردن ایالت مجموع به 2,220 مرگ و میر.

بیش از 70 ، 000 نفر بهبود یافته اند از این ویروس تعدادی از آژانس بهداشت می گوید: برآورد بر اساس “چندین مفروضات مربوط به بستری نرخ و زمان بازیابی.” بهبود آمار یک عامل است که نشان می دهد یک حالت آمادگی برای بازگشایی با توجه به دستورالعمل از کاخ سفید است.

پس از مقامات بهداشتی گزارش روز سه شنبه COVID-19 بالغ ابوت با صدور بیانیه به گسترش مقامات محلی در هوای تجمعات و کارگردانی تگزاس بهداشت و خدمات انسانی کمیسیون به ارائه دقیق استانداردهای سلامت و ایمنی برای مراکز مراقبت از کودکان.

تحت ابوت به منظور به روز شده های محلی باید از این قدرت برای اعمال محدودیت در گردهمایی با بیش از 100 نفر است.

قبلا مقامات محلی می تواند اعمال محدودیت در هوای آزاد, تجمع بیش از 500 نفر.