سالن از شهرت مربی دانشگاه جانی رشته درگذشت در سن 85

KNOXVILLE, Tenn. — College Football Hall of Famer جانی رشته های مربی پیتسبورگ 1976 ملی قهرمانی تیم سابق و مربی

توسط NEWSAMINS در 15 خرداد 1399

KNOXVILLE, Tenn. — College Football Hall of Famer جانی رشته های مربی پیتسبورگ 1976 ملی قهرمانی تیم سابق و مربی و بازیکن ستاره در تنسی جمعه درگذشت. او 85 بود.

رشته های مرده در خانه اش در Knoxville, توجه به همسر, Mary Lynn رشته. "او خود را صرف گذشته ساعت انجام چیزی که او را از صمیم قلب دوست داشت: به دنبال بیش گرامی خود را تنسی رودخانه" او در بیانیه ای گفت: برای اولین بار با توجه به رادیو ورزش WNML.

رشته وارد 185-137-10 رکورد در 29 فصل به عنوان سر مربی در ایالت آیووا (1968-72) پیت (1973-76, 1993-96) و تنسی (1977-92). که به دنبال یک standout بازی حرفه ای در تنسی که در طی آن او به پایان رسید دوم به نوتردام را پل Hornung در سال 1956 Heisman جایزه انتخابات.

او القاء شد به College Football Hall of Fame در سال 1987. تنسی بازنشسته رشته' No. 45 نیوجرسی در سال 2012.

"پویا در این زمینه است. شدید در حاشیه. برجسته Tennessean," تنسی فوتبال برنامه توییتی. "ما سوگواری از دست دادن بازیکن افسانه ای و مربی جانی رشته — مردی که سمت چپ یک علامت پاک نشدنی در تنسی فوتبال است."

رشته های ستاره دار برای داوطلبان از 1954-56 به عنوان یک بال tailback و توپ و دو بار نام کنفرانس جنوب شرقی بازیکن سال. او در ادامه به یک موفقیت حرفه مربیگری و تا به حال بزرگترین سال در سال 1976 زمانی که او رهبری پیتسبورگ به یک قهرمانی ملی با یک تیم شامل Heisman برنده جایزه تونی Dorsett.

"او بیش از فقط بخشی جدایی ناپذیر از کالج فوتبال حرفه ای; او یک دوست عزیز که همچنان رابطه اش را با من بسیار فراتر از بازی من روز" Dorsett در بیانیه ای گفت. "او در زمان یک جوان بچه دبیرستانی و به او نشان داد چگونه می توان یک رهبر و یک مرد. نماز من با خانواده پیت جامعه و همه بازیکنان و مربیان شده اند که بخشی از زندگی خود را. بقیه در بهشت مربی است."

در طول سال 1956 فصل رشته با عجله برای هفت touchdowns انداخت پنج TD عبور می کند و punted و بازگشت ضربات در حالی که پیشرو تنسی به 10-1 ضبط و شکر کاسه ظاهر. او جلد بازی حرفه ای با 1,622 متری عجله و 1,135 متری عبور.

A victorious Johnny Majors is carried off the field by his players after his final game as Pittsburgh coach in 1996.
پیروز جانی رشته انجام میشه توسط خود بازیکنان پس از بازی نهایی به عنوان پیتسبورگ مربی در سال 1996.AP

او ثابت کرد حتی بیشتر موفق در مربیگری صفوف که در آن مربیگری خود درخت شامل جیمی جانسون و جکی Sherrill در اولین کارکنان در ایالت آیووا. رشته به جان weather underground, در حال حاضر مربی تیم NFL را Raiders اولین شغل خود را به عنوان یک فارغ التحصیل دستیار در تنسی است. Weather underground گفت: رشته اصلی او آموخت آنچه در فوتبال همه چیز در مورد.

"او موعظه است که وفاداری و سخت کار اساسی برای موفقیت خود را" weather underground در بیانیه ای گفت. "مقدار از بازیکنان او را لمس بیش از چند دهه بی پایان است. او یک معامله از یک مربی فوتبال یک رقیب بزرگ و واقعا تجسم آنچه تنسی, فوتبال, همه چیز در مورد. ما از دست بزرگ مرد و من دست او را از صمیم قلب."

رشته خود را آغاز کرد سر مربیگری حرفه ای در سال 1968 در ایالت آیووا. سه سال بعد او به رهبری طوفان به خود کاسه پیشنهاد در مدرسه تاریخ است. او نوشته شده 24-30-1 رکورد در ایالت آیووا از 1968-72 قبل از پیت استخدام او را دور.

"او به رهبری آمریکا برای ما بزرگترین افتخار و تغییر پیت برای همیشه" پیت فوتبال برنامه توییتی. "با تشکر از شما مربی. استراحت در صلح است."

پلنگ شد آینده یک 1-10 فصل زمانی که او بیش و تا به حال برنده در مجموع 23 بازی در نه سال قبل از ورود خود را. رشته رفت 33-13-1 در چهار سال وجود دارد و رهبری پیت به یک 12-0 رکورد در سال 1976.

"این یک تیم بدون یک ضعف واقعی یکی از بزرگترین تیم های دانشگاه از دو دهه گذشته" رشته نوشت: او در سال 1986 کتاب "شما می توانید به خانه بروید و دوباره." "من متوجه شدم حتی پس از آن بود که من بسیار خوش شانس ، چند نفر در حرفه ما تا به حال تجربه کار با یک تیم که خوب است."

پس از آن عنوان برنده فصل رشتههای بازگشت به مادر آلما خود را به بیش از تنسی برنامه. در کتاب خود رشته گفت که "این سخت ترین تصمیم زندگی ام داشته ام را."

رشته رفت 116-62-8 در تنسی از 1977-92 و رهبری و هدایت داوطلبان به SEC قهرمانی در سال 1985 1989 و 1990. تنسی به دست آورده یک کاسه پیشنهاد در 11 از گذشته خود 12 فصل در کار است.

رشته از دست رفته سه بازی از سال 1992 فصل در حالی که دوره نقاهت بعد از عمل جراحی بای پس قلب. این جلد مربی توسط هماهنگ کننده توهین آمیز فیلیپ Fulmer رو به یک 3-0 شروع می شود. رشته بازگشت و برای چهارمین بازی اما او مجبور شد و به جای Fulmer پس از تنسی پایان فصل به طور منظم با رکورد 8-3.

"او به بسیاری از ما و مربیان ما شروع در زمان کالج فوتبال گفت:" Fulmer در حال حاضر تنسی مدیر ورزشی. "او مربی ما را تحت فشار قرار دادند به ما و به ما اجازه به بخشی از افتخار تجدید حیات Tennessee football."

رشته های بازگشت به پیت سال بعد و رفت 12-32 به عنوان Panthers' مربی از 1993-96.

رشته های متولد اونورتر تنسی و رشد وجود دارد و در نزدیکی Huntland. پدرش شرلی رشته شد دیرین مربی تیم فوتبال در دانشگاه جنوب در Sewanee.

جوانتر رشته بود دستیار مربی در می سی سی پی امور خارجه و آرکانزاس قبل از تبدیل شدن به یک سر مربی است.

مرگ او آمد و دو روز بعد از آن که از سابق Auburn مربی پت رنگ که فوت دوشنبه در سن 80. رشته رفت 4-5-2 در برابر رنگ از جمله 38-20 ناراحت و سپس-شماره 1 Auburn با Bo Jackson در سال 1985 زمانی که رشته بود SEC مربی سال است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن