سال مطالعه 'هدر': دانشجویان در ویزا اخم بیش از یخ حاکم است که می تواند آنها را از ما

هنری رن و Xurui قهوهای مایل به زرد Medill اخبار سرویسمنتشر شده 5:00 PM EDT Jul 9, 2020زمانی که دانشگاه جنوب کا

توسط NEWSAMINS در 19 تیر 1399

زمانی که دانشگاه جنوب کالیفرنیا دانشجو مگه ژانگ صرف بیش از $5,000 برای یک خانه پرواز به چین در اواخر ماه مه او بسته بندی شده با تمام وسایل و فکر کردم این می تواند یک سفر بدون بازگشت.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت جدید حکومت در دانشجویان بین المللی تایید نگرانی های خود را.

صادر شده توسط اداره مهاجرت و گمرک در دوشنبه, قوانین و مقررات جدید می گوید دانشجویان بین المللی حضور کالج در ایالات متحده نمی تواند اقامت در این کشور اگر خود را برای برگزاری کلاس های کاملا آنلاین و نه در یک کلاس درس.

در یک کشيش نامه به دانش آموزان در جولای 1, USC اعلام کرد دانشجویان خواهد بود "عمدتا یا منحصرا" با در نظر گرفتن کلاس های آنلاین در سقوط مدت است. ژانگ گفت که او انتظار ندارد برای بازگشت به دانشگاه قبل از ماه نوامبر است.

"خطرات و هزینه های بسیار بالا برای بازگشت سفر به ایالات متحده, و من می خواهم و نه نگاهی به کلاس های آنلاین در خانه گفت:" ژانگ خواهد شد که یک مقام ارشد این سال است.

هزاران نفر از دانشجویان بین المللی مانند ژانگ باید تصمیم گیری های دشوار در زیر یخ را با قانون جدید. اگر آنها برای انتخاب دوره های آنلاین تنها می توان آنها را مجبور و یا منع از ورود به ایالات متحده باقی می ماند در کشور آنها را به کلاس های حضوری وجود هر گونه نگرانی از ابتلا به کوروناویروس.

"این دولت به وضوح یکی نیست که به استقبال مهاجران و این تمدید به وضوح به دانشجویان بین المللی نیز گفت: Sarah Pierce, یک تحلیلگر سیاست در سیاست های مهاجرت موسسه. "این مکان نیز فشار زیادی بر دانشجویان بین المللی به تلاش برای حضور در کلاس های حضوری که بسیاری ممکن است ناراحت کننده باشد ،

این سیاست تحت فشار قرار دادند تا برخی از مدارس و دانشگاه ها به تجدید سقوط دانشگاهی قصد دارد در حالی که بسیاری از کشور برای محافظت از خود دانشجویان بین المللی. دانشگاه تگزاس در ال پاسو در بیانیه ای گفت: روز سه شنبه دانشگاه کار خواهد کرد با هر یک از آن بیش از 1400 دانش آموزان بین المللی به صورت جداگانه به دیدار فدرال مورد نیاز برای F-1 ویزای دانشجویی.

دانشگاه هاروارد و موسسه تکنولوژی ماساچوست شکایت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت روز شنبه بیش از سیاست درخواست سفارش ضابط موقت به توقف اجرای آن است. دانشگاه هاروارد است گفت: از آن ارائه خواهد شد کلاس های آنلاین تنها در پاییز امسال در حالی که دانشگاه MIT قصد دارد به دعوت برخی از دانش آموزان به دانشگاه به صورت ترکیبی از حضوری و کلاس های آنلاین در حالی که بقیه از دانش آموزان خود را آنلاین. چند دانشگاه دیگر اومدند کت و شلوار اواخر روز چهارشنبه.

در فرد کلاس های آنلاین و یا ترکیبی: کالج " سقوط 2020 coronavirus بازگشایی برنامه های دقیق

"منظور پایین آمد و بدون اطلاع آن ظلم و ستم پیشی گرفته و تنها توسط آن بی توجهی" هاروارد جمهور لری Bacow نوشت: در نامه ای اعلام کرد که طرح دعوی در دادگاه. "ما اعتقاد داریم که یخ جهت بد است سیاست های عمومی و اعتقاد ما بر این است که آن را غیر قانونی است."

"من فکر می کنم دانشگاه هاروارد بیانیه بود قطعا درست انجام" گفت: Shriank Kanaparti یک دانشجو خواهد شد که یک مقام ارشد در دانشگاه هاروارد. "همه دوستان من در سراسر دانشگاه های مختلف نیز در حمایت از این دلیل آن جمعی کمک می کند تا دانشجویان بین المللی به عنوان یک کل است."

در این میان برخی از اعضای هیئت علمی در حال برنامه ریزی در کلاس های حضوری در پاییز به جای دانشجویان بین المللی. ویلیام هرست استادیار علوم سیاسی در دانشگاه گفت: در توییتر شنبه که او ممکن است ارائه یک مطالعه مستقل البته به هر فارغ التحصیل بین المللی در بخش خود را. کالج قصد دارد بخش قابل توجهی از کلاس های از راه دور اما گفته است که ارائه خواهد شد در شخص "برنامه و شرکت برنامه تجربه است."

"بدون نحوی باز کردن بیشتر در کلاس های حضوری من نمی بینم یک راه آسان برای دانشگاه برای کمک به دانشجویان برای جلوگیری از در حال اجرا گرفتار از این قاعده" هرست بعد گفت: در یک ایمیل. "در ضمن این فقط یک ساده ایستگاهی است که من امیدوارم که ممکن است یک تفاوت کوچک."

هرست قصد دارد تا در جلسات حضوری خارج از منزل خود را به دلیل کار بیش از حد کوچک است برای تمرین های اجتماعی فاصله. بسیاری از دانشجویان تحصیلات تکمیلی او با این نسخهها کار میکند در حال دانشجویان بین المللی گفت: در حالی که چند پرسش در مورد دوره.

'یک واقعیت ترسناک': دانش آموزان واکنش نشان می دهند به کالج " بازگشایی قصد دارد با ترکیبی از خوش بینی و ترس

اما برای برخی از دانش آموزان که در حال حاضر در کشور یخ سیاست به آنها یک دلیل برای ماندن را حداقل برای سقوط.

Shreyas Saboo ارشد در دانشگاه کارولینای جنوبی و در حال حاضر در خانه در هند, برنامه ریزی برای پرواز به ایالات متحده در اوایل ماه اوت تا زمانی که پسر عموی خود را فرستاده او را یخ را اعلام.

دانشگاه کارولینای جنوبی اعلام کرد یک ترم پاییز با برخی از کلاس های حضوری و برخی از آنلاین. هنوز Saboo نگران است اگر او بازگشت به ایالات متحده برای کلاس او می تواند مجبور به ترک اگر COVID-19 موارد سنبله و دوره های حرکت آنلاین دوباره.

"به علاوه این احتمال وجود دارد که من می تواند آلوده در راه" Saboo گفت. "وجود دارد بسیاری از چیزهایی هستند که در کنار ما نیست."

به جای Saboo در حال برنامه ریزی برای یک ترم فاصله این سقوط. او می خواهد به بازگشت به ایالات متحده قبل از ترم آخر و امن کارآموزی از طریق آموزش عملی اختیاری برنامه که اجازه می دهد تا دانش آموزان به کار بر روی ویزای دانشجویی.

اما این سیاست ممکن است برخی از دانش آموزان کمتر به احتمال زیاد به بازگشت به ایالات متحده و یا اقامت طولانی مدت. که می تواند صدمه دیده کلیدی صنایع ایالات متحده نیاز به استعداد بالا. حداقل آن را می تواند تهدید خارجی دانش آموزان آینده مشاغل در آمریکا

فیونا هوانگ یک دانش آموز چینی به دنبال مدرک حقوق خود را در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی گفت که او برنامه ریزی شده بود به زمین کار در ایالات متحده پس از فارغ التحصیلی در سال 2021. اگر او را ترک کرده است با توجه به یخ سیاست — برکلی قانون مدرسه است که برنامه ریزی فقط دوره های آنلاین این سقوط — او ممکن است این فرصت را به بازگشت دوباره.

"محیط زیست برای مهاجران غیر دوستانه" هوانگ گفت. "اگر ما پیدا کردن هیچ راه بازگشت به قبل از فارغ التحصیلی سال از مطالعات برای کار در ایالات متحده تلف خواهد شد."

Kanaparti گفت: بررسی فرصت ها در کشورهای دیگر. او همچنین به خارج از دانشگاه هاروارد باشگاه از هند به معاون کشیش بخش محلی فرصت های شغلی برای دانش آموزان مایل به بازگشت به هند است.

"اجماع کلی به نظر می رسد که بالای جهانی استعداد استخر ممکن است حرکت از بودن متمرکز در آمریکا به تبدیل شدن به بیشتر های جهانی و توزیع" Kanaparti گفت.

"قطعا وجود دارد راه های دیگر که دولت می تواند تحت فشار قرار دادند نسبت به نتیجه مورد نظر" Kanaparti گفت. "این سیاست است فقط بسیار ناامید کننده برای بزرگتر جامعه بین المللی."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن