در یک زمان وقتی که درد در همه جا و رمان coronavirus همه گیر است تعطیل جهان تنسی کارفرمایی برایان Maurer باز کرد تا در مورد نبرد خود را.

Maurer در یک Instagram پست جمعه مشترک, چگونه نزدیک او به گرفتن زندگی خود را در Jan. 22

“همانطور که من در رفتن به آن را انجام دهد من نگاه کرد و گفت: “خدا اگر این طرح خود را برای من لطفا به من ارسال یک علامت’,” او نوشت. “2 دقیقه بعد مادر من به نام من با کودک من برادرزاده ارمیا و او گفت: او فقط تماس بگویم او عاشق من می دانستم که پس از آن با پایان دادن به درد من خواهد بود و باعث خیلی بیشتر به مردم که مرا دوست داشت.”

19-در سال Maurer دقیق مبارزه خود را با سلامت روان است که قدمت آن به کلاس هفتم هنگامی که پدر او را به زندان فرستاده شده برای 25 سال و مادر و ناپدری از هم جدا شوند.

در حالی که در دبیرستان یکی از Maurer را دوستان نزدیک خودش را کشته بود. Maurer از دست داده و دو نفر دیگر به خشونت اسلحه.

“من تضعیف و حتی عمیق تر به یک سیاه چاله و من به هر چیز دیگری اما به دنبال کمک” Maurer نوشت.

Maurer امیدوار است او می تواند کمک به دیگران در برخورد با افسردگی و اضطراب است. ممکن است سلامت روان آگاهی و او داستان خود را به اشتراک گذاشته و در اولین روز از ماه.

“هدف من این بود که نه برای جلب توجه برای خودم اما به توجه به سلامت روان,” او گفت: ESPN. “این چیزی است که بسیاری از مردم مبارزه با. و نه تنها افراد جوان اما همه مردم است. آنها نبرد آن را هر روز و آن را مخفی نگه دارید. فکر من این بود که اگر یک ورزشکار کالج بیرون می آیند و صحبت در مورد چگونه به دنبال کمک است مهم ترین چیز شما می توانید انجام دهید و سپس شاید تمام کسانی که از مردم خارج وجود دارد تلاش خواهد رسیدن به کسی و می دانم که امیدوارم که همیشه وجود دارد.”

Maurer در حال حاضر برنامه ریزی برای دریافت کمک. از Instagram پست او را شنیده و از بسیاری از مردم از جمله هم تیمی ها و مربیان. Quarterbacks مربی کریس Weinke به ویژه به او کمک کرد.

“من کسی را بگویم که در مورد آنچه که من از طریق رفتن چون شما خجالت” Maurer گفت. “اما همه در دانشگاه تنسی بوده است و مربی Weinke شده است من سنگ است. من بسیار هیجان زده هستم برای خودم بهتر. و بیشتر از همه به دیگران اجازه دهید می دانم که رفتن را از طریق همان چیزی است که آنها به تنهایی نیست.”

در هشت بازی فصل گذشته پشتیبان دانشجوی سال اول سیگنال-caller 35 به 75 برای 541 متری. او تا به حال دو touchdowns در برابر پنج interceptions.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de