خواهد شد با پوشیدن یک ماسک صورت محافظت از شما را از COVID-19? آن را پیچیده است. در اینجا 5 تا از بزرگترین ماسک اسطوره

از زمان شروع این بیماری همه گیر شده است وجود دارد بسیاری از سردرگمی در مورد ماسک صورت. در مراکز ایالات متحده

توسط NEWSAMINS در 23 تیر 1399

از زمان شروع این بیماری همه گیر شده است وجود دارد بسیاری از سردرگمی در مورد ماسک صورت.

در مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری گفت: عموم مردم را به پوشیدن ماسک اگر آنها نیست دچار علائم کروناویروس و یا مراقبت از کسی که با کوروناویروس. سپس آژانس معکوس آن ارشاد در اوایل ماه آوریل و توصیه آمریکایی ها به پوشیدن غیر-N-95 ماسک یا پارچه پوشش در مکان های که در آن آن را دشوار است به فاصله اجتماعی.

پس از CDC اعلام چندین ایالت از جمله نیویورک اقتباس اجباری ماسک حکم. یک مطالعه تخمین زده است که کشورهای صادر کننده حکم بین آوریل و اواسط ماه مه برطرف عنوان بسیاری از 230,000 coronavirus موارد است.

دیگران آن را ترک کرد تا به شهر و یا شهرستان به صدور حکم. اما در میان حیات coronavirus ایالات مانند کالیفرنیا و تگزاس را صادر کرد دولت مقرر در اواخر ماه ژوئن و اوایل جولای بود.

یک مطالعه جداگانه تخمین می زند که حدود 45,000 آمریکا مرگ و میر ناشی از کوروناویروس می تواند مانع نوامبر اگر 95 درصد از جمعیت عینک ماسک.

اجماع عمومی در میان کارشناسان بیماری های عفونی است که آن را به سرعت گسترش و جلوگیری از انتقال. اما بسیاری از آنها نادیده سلامت-کارشناسان توصیه های مبتنی بر شواهد علمی و حاضر به پوشیدن یک ماسک با وجود شهر و دولت گسترده ای داشتیم.

همچنین نگاه کنید به: چرا بسیاری از آمریکایی ها حاضر به پوشیدن ماسک صورت? سیاست بخشی از آن است — اما تنها بخشی

برخی آن را به عنوان یک تخلف از آزادی های شخصی در حالی که دیگران ممکن است پوشیدن ماسک به دلیل تصورات غلط که به اشتراک گذاشته شده به طور گسترده ای در رسانه های اجتماعی گفت: پیتر چانه-هنگ, یک بیماری عفونی پزشک در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو.

MarketWatch صحبت با چانه-هنگ حدود پنج تصورات غلط رایج.

1. شما نمی نیاز به پوشیدن ماسک در خارج از نور خورشید جان ویروس

یک مطالعه منتشر شده در ماه گذشته برآورد شده است که "90% یا بیشتر از SARS-CoV-2 ویروس خواهد بود ،" بعد از اینکه در معرض ظهر نور خورشید برای حدود 34 دقیقه است.

که منجر به این باور است که لازم است به پوشیدن ماسک در حالی که در خارج از.

" 'ما به اندازه کافی قانع کننده داده ها نشان می دهد که بسیاری از مردم آن را در خارج اگر آنها نزدیک به هم و بدون ماسک' "

— پیتر چانه-هنگ, یک بیماری عفونی پزشک در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو

اما گرفتن این است که این مطالعه فقط قابل استفاده برای سطوح. معنی نور خورشید متوقف نخواهد شد کسی از گسترش این ویروس اگر آنها سرفه یا عطسه در نزدیکی شما در حالی که شما در خارج از چین-هنگ گفت. "COVID دوست دارد مردم بیشتر از نور خورشید است. آن را به مراقبت بیشتر در مورد دهان و بینی که در نزدیکی هر یک از دیگر."

"به طور کلی این است که یک آزمایشگاه فنی و پدیده نیست که ترجمه را به انسان انتقال است. ما به اندازه کافی قانع کننده داده ها نشان می دهد که بسیاری از مردم آن را در خارج اگر آنها هم بدون ماسک.

2. شما فقط نیاز به یک ماسک اگر شما در حال تجربه علائم

بدون علامت و قبل از علامت انتقال حساب برای بیش از نیمی از موارد از coronavirus با توجه به مطالعه منتشر شده در مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم, کارشناسی, مجله روز دوشنبه.

در صورت عدم وجود علائم شایع coronavirus کسی که این ویروس ممکن است وادار به گرفتن تست شده و از این رو آنها نمی خود جدا.

" 'ما می گویند بسیار واضح است که با پوشیدن یک ماسک است که قطعا مفید در جلوگیری از خرید و همچنین انتقال است.' "

— Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی

اندکی وجود دارد, داده, در, درصد از موارد از کروناویروس که مانع از پوشیدن ماسک, Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: نمایندگان مجلس در طول تاریخ 23 ژوئن کنگره شهادت.

"ما می توانیم می گویند بسیار واضح است که با پوشیدن یک ماسک است که قطعا مفید در جلوگیری از خرید و همچنین انتقال," او گفت:.

"آن است که همیشه بهتر است به یک ماسک بر روی بیش از به یک ماسک بر روی هر دو برای کسب و انتقال" Fauci اضافه شده است.

3. ماسک نمی ارائه هر گونه حفاظت فرد با پوشیدن یک

این پیچیده تر است یکی ریشه در حقیقت. منطق برای پوشیدن یک ماسک و در میان همه گیر است که آن را به عمل به عنوان یک مانع برای جلوگیری از قطرات تنفسی از دهان و بینی از متفرق و انتقال این ویروس به دیگران است. که به عنوان راه اصلی این ویروس گسترش می یابد.

اما درست نیست 100% که ماسک-پوشنده لباس خود را دریافت نمی کند هر گونه حفاظت از آن چانه-هنگ گفت. "شما خواهد شد برخی از مقدار از حفاظت از پوشیدن ماسک به دلیل آن را فقط مانند پلکسی گلاس. آن را به بلوک قطرات از ضربه زدن به بینی یا دهان."

4. پوشیدن ماسک خود را کاهش می دهد سطح اکسیژن مناسب است ؟

اشتباه است. در Facebook FB +0.23%, یکی از به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده در پست ممکن است ادعا کرد که با پوشیدن یک ماسک خود را کاهش سطح اکسیژن. (پست شده و گرفته شده توسط Facebook. این شرکت بلافاصله پاسخ درخواست های متعدد برای یک نظر.)

" در موارد که در آن مردم باید سطح اکسیژن برای شروع با است که با پوشیدن یک ماسک صورت نمی های خود را پایین تر اکسیژن "

فیلم دیگری ساخت همان ادعا باقی می ماند در Facebook اما پرچم حاوی اطلاعات نادرست است. در ویدیو های کاربر است که یک آتش نشان با توجه به factcheck.org با استفاده از چند گاز سنج برای تست سطح اکسیژن در تنفس در ماسک خود را. پس از چند ثانیه از پوشیدن ماسک او نشان می دهد که اکسیژن موجود در هوا او را تنفس پایین تر است.

(کاربری که آپلود تصویری بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.)

نه تنها ادعای او اشتباه است اما او نیز انجام شده ناقص تست می رسند که نتیجه چانه-هنگ گفت MarketWatch. "این distractors," او گفت:. "این خطرناک را به این افکار عمومی که این بهداشت عمومی مداخله می تواند زندگی را نجات دهد."

حتی قبل از coronavirus ماسک صورت داده شد به بیمارانی که بیماری های ریوی برای محافظت از دیگران از آنها, او گفت:. و در موارد که در آن مردم باید سطح اکسیژن برای شروع با است که با پوشیدن یک ماسک صورت نمی های خود را پایین تر سطح اکسیژن.

5. هر چیزی غیر از یک N-95 ماسک بی فایده است از نظر محدود کردن انتقال ویروس

"این 'تسلا TSLA, +10.78% از ماسک' هستند N-95 ماسک" چانه-هنگ گفت: به همین دلیل آنها متعلق به خط مقدم پزشکی کارگران که در حال مراقبت از بیمارانی که قرارداد coronavirus.

که گفت: یک ماسک پارچه گلدار یا روسری است "بهتر از محافظت در همه." از همه مهمتر, آنها ارائه یک مانع به قطرات تنفسی است که می تواند در تماس با پوشنده لباس او اضافه شده است.

اگر چه مطالعات متعددی اقدام به کشف مواد که ارائه بیشترین سطح حفاظت برای یک ماسک خانگی "آن مهم تر چگونه راحت شما را هنگامی که شما آن را می پوشند."

"آنها مانند تلاش در یک جفت شلوار جین," او گفت:. حتی اگر شما ماسک ساخته شده از مواد نازک که مطالعات نشان داده اند که ارائه حفاظت کمتر از یک مواد ضخیم تر اگر شما راحت در حالی که با پوشیدن آن شما کمتر احتمال دارد به صورت خود را لمس برای ایجاد تنظیمات.

خط پایین: "مردم با استفاده از انواع بهانه برای پوشیدن یک ماسک و گفت هیچ چیز کار می کند. اگر شما دارای کلسترول بالا من نمی گویم شما نمی توانید یک حمله قلبی اگر شما دارو, همه چیز در مورد خطر کاهش" چین-هنگ گفت.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب