تیلور سوئیفت خواستار, تنسی, مجلس برای حذف 'نژادپرستانه' آثار تاریخی: "این باعث می شود من بیمار'

Cydney هندرسون ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 6:15 PM EDT Jun 12, 2020تیلور سوئیفت خواستار, تنسی, مجلس برا

توسط NEWSAMINS در 24 خرداد 1399

تیلور سوئیفت خواستار, تنسی, مجلس برای حذف همه "نژادپرستانه" بناهای تاریخی.

ستاره پاپ, 30, ساخته شده یک درخواست مهیجی به کنگره کمیسیون و تنسی تاریخی کمیسیون رسانه های اجتماعی جمعه برای جلوگیری تجلیل تاریخی متعصبی.

"به عنوان یک Tennessean آن باعث می شود من بیمار است که وجود آثار باستانی در کشور ما که جشن نژادپرستانه چهره های تاریخی که بدی همه چیز" سویفت نوشت: در پیام مشترک در Instagram. "ادوارد Carmack و ناتان بدفورد فارست بودند نفرت آمار و ارقام در کشور ما تاریخچه و باید چنین رفتار شود."

در زیرنویس سریع اضافه شده: "زمانی که شما مبارزه برای افتخار نژادپرستان به شما نشان می دهد سیاه Tennesseans و همه متحدان خود که در آن شما ایستاده است."

'ما باید به قانون': Billie Eilish تیلور سویفت, اپرا بیشتر افراد واکنش نشان می دهند به مرگ جورج فلوید

یک مجسمه از Carmack – آنها Swift با عنوان "سفید supremacist روزنامه سردبیر منتشر شده که طرفدار مجازات سرمقاله و تحریک آتش سوزی دفتر ایدا B. چاه" – به پایین زده بود توسط معترضان در خارج از Tennessee state Capitol در میان جریان ضد نژادپرستی تظاهرات پس از 25 ماه مه مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در گردن او برای بیش از هشت دقیقه است. فلوید بارها و بارها افسر گفت: او نمی تواند تنفس در دقیقه منجر به مرگ او.

ایالت تنسی قول داده است به جای Carmack مجسمه که Swift به نام "اتلاف بودجه دولت و اتلاف فرصت برای انجام کار درست است."

بیشتر: Ne-Yo به دعوا اشک در جورج فلوید تشییع جنازه Jamie Foxx و Channing Tatum حضور

"با توجه به پایین کشیدن مجسمه نیست رفتن به رفع قرن سیستمیک ظلم و خشونت و نفرت که مردم مجبور به تحمل اما ممکن است ما را یک گام نزدیک تر به ساخت تمام Tennesseans و بازدید کنندگان به دولت ما احساس امنیت – نه فقط آنهایی سفید" سریع نوشت.

این "خون بد" خواننده ادامه داد: "ما نیاز به عطف به ماسبق تغییر وضعیت از افرادی که تداوم شنیع الگوهای نژادپرستی از 'قهرمانان' به 'خائنانی.' و خائنانی سزاوار نیست مجسمه."

و اگر تنسی است که به دنبال یک تاریخی شکل به جای Carmack مجسمه, سریع, یک پیشنهاد: چاه های یکی از بنیانگذاران انجمن ملی برای پیشرفت رنگین پوست (NAACP).

"(ولز) در واقع شایسته یک قهرمان مجسمه برای کار پیشگام در روزنامه نگاری و حقوق مدنی" خواننده اضافه شده است.

این خواننده همچنین ناودان تنسی آینده "ناتان بدفورد فارست روز" در جولای 13, که, جشن, در سویفت عبارت "برده معامله گر و اولین گرند جادوگر از Ku Klux Klan."

بروس اسپرینگستین سوگواری جورج فلوید در طول پخش, تماس, جدید جنبش حقوق مدنی

Swift شده آوازی حامی از زندگی مهم جنبش پس از ویروسی تصویری که نشان داد فلوید مرگ است.

"نژادی و بی عدالتی شده است عمیقا ریشه دوانده به دولت های محلی و ایالتی و تغییرات باید ساخته شده وجود دارد" سویفت توییتی شنبه. "به منظور به تغییر سیاست های ما باید به انتخاب مردم خواهد شد که مبارزه علیه خشونت پلیس و نژادپرستی از هر نوع. #BlackLivesMatter"

این خواننده همچنین در زمان هدف رئیس جمهور تهمت و پس از بحث جیر بود که پرچم توسط توییتر برای "ستایش خشونت" علیه تظاهرکنندگان در اعتراض به خشونت پلیس و نژادی و نابرابری.

"پس از stoking آتش سفید برتری و نژادپرستی تمام خود را در انتخابات ریاست جمهوری شما باید عصب به وانمود کردن برتری اخلاقی قبل از تهدید خشونت? 'هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود,'??? ما به رای شما در ماه نوامبر. realdonaldtrump."

تیلور سویفت اوباما ما به رای شما' پس از مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی دربارهی تیراندازی مینیاپولیس غارتگران

صدای جیر جیر خود را دریافت 2.2 میلیون لایک شدن 15 بیشتر دوست داشت صدای جیر جیر از همه زمان.

باراک اوباما در سال 2017 جیر ("هیچ یک دنیا نفرت از شخص دیگری به دلیل رنگ پوست خود را و یا خود را در پس زمینه و یا دین خود را") دارای نقطه بالا با 4.3 میلیون را دوست دارد.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب