مهمترین دروغ به استخر پیش ساخته

1. یکی از مزایای اصلی استخر پیش ساخته فایبرگلاس مدت زمان نصب و راه اندازی کوتاه آن در مقایسه با استخرهای بتنی

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

1. یکی از مزایای اصلی استخر پیش ساخته فایبرگلاس مدت زمان نصب و راه اندازی کوتاه آن در مقایسه با استخرهای بتنی و سنتی است به طوریکه ساخت استخر فایبرگلاس از زمان شروع تا راه اندازی بین 4 تا 7 روز زمان لازم است. استخر پس از این دروازه بین دو کوه رحمت و نقش رستم قرار دارد. سپس خاکبرداری، تسطیح با ماسه دمیده، قرار دادن کاسه، تسطیح و پرکردن با ماسه دمیده انجام می شود. ما تولید کنندگان استخرهای فایبر گلاس و کارشناسان استخرهای داخلی هستیم و می دانیم که ساخت استخرها ممکن است ماه ها طول بکشد. ساخت استخرهای بتنی ممکن است ماه ها طول بکشد، اما می توانید استخری پیش ساخته ای را بسیار سریع و راحت درون زمینی در محل اقامت خود بسازید. این روش نیاز مصرف کننده را به آب بندی ثانویه پس از اجرای پس از عملیات استقرار تایل های بتنی مرتفع می نماید . بحث سلامتی همیشه یکی از درگیریهای ذهنی است که برای شناگران وجود دارد که با وجود ضدعفونی کنندههای آب تا حدودی مرتفع میشود.  Th is a᠎rticle was g᠎ener᠎ated by GSA  C on tent Gen erat or DEMO᠎.

استخرهای پیش ساخته یکی از گزینههای نسبتاً گران، با دوام، سالم و بدون هزینه نگهداری است که بسیاری برای اجرای استخرها در خانه، ویلا و هر جایی که شما بخواهید آن را انتخاب میکنند. امروزه با پیشرفت علم و تكنولوژی و برای استفاده بهینه از زمان، انواع استخر پیش ساخته در ساختمان ها و هتل ها و ویلاها و… ساخت استخر پرورش ماهی و استخر به منظور جمع آوری آب باران برای آبیاری از دیگر کاربردهای استخرهای پیش ساخته هستند. هزینه هم از دیگر فاکتورهای انتخاب استخر است. در ابتدا پس از انتخاب طرح و ابعاد استخر مورد نظر از طریق نمایندگیها و واحدهای فروش، شرکت سفارش شما را میسازد و سپس کارشناسان و مهندسان را به منظور آماده سازی بستر استخر اعزام میکند. در این زمینه هزینه اجرای یک استخر پیش ساخته بالاتر از استخرهای سنتی است و در طول مدت استفاده، هزینه نگهداری استخرهای پیش ساخته بسیار پایینتر است و هزینه ابتدایی را جبران میکند. استخرهای آماده فایبرگلاس از چندین لایه فایبرگلاس، تقویتکنندههای فولادی و چسب قالبی ساخته شدهاند به همین دارای قالبی یکدست هستند و این قالب یکدست به شما این امکان را میدهد تا استخر آماده را با سرعت بالای و به آسانی نصب کنید. Conte​nt w as gen er ated  with G᠎SA C on tent Generator​ Demover sion!

سرعت اجرا و نصب بسیار بالا نسبت به دیگر انواع استخرها. علاوه بر موارد ذکر شده هزینه های عملیاتی بالایی برای خارج کردن این مدل استخر ها و انتقال آنها به مکان دیگر وجود دارد توصیه می شود در حد امکان از خرید استخرهای پیش ساخته دسته دوم دوری کنید. استخرها هم از این قاعده مستثنی نیست، این در حالی است که استخرهای سنتی از این قابلیت برخوردار نیستند ولی در سوی دیگر این نوع استخرها دارای گارانتی طولانی مدت و خدمات پس از فروش گستردهتری از سوی شرکت ارائه دهنده آن هستند. فعالیت دارد. محصولات استخرهای پیش ساخته این شرکت از کیفیت ساخت بالایی برخوردار هستند که گارانتی سی ساله این محصولات نشان از کیفیت این برند معتبر ایرانی دارد. اما خود این نوع استخر فایبرگلاس نیز در دو نوع روکار و توکار عرضه نمی شود که استخر توکار هزینه بیشتری نیاز دارد. برخلاف نصب و راه اندازی استخرهای پیش ساخته روکار، استخرهای توکار نیازمند اجرای عملیات ساختمانی هستند. به طور کلی استخرهای پیش ساخته به دو نوع برزنتی - پی وی سی با فریم فلزی (استیل) و فایبرگلاس - رزین تقسیم میشوند.

عمق آنها در مقایسه با استخرهای قدیمی محدود است. این نکته قابل ذکر است هر چه عمق استخر بیشتر شود دیوارها نیاز به تقویت بیشتری دارند. البته لازم به ذکر است که هر دو نوع استخر پیش ساخته قابلیت استفاده به صورت توکار و روکار را دارند و برای اجرای انواع توکار لازم است تمهیداتی پیش از نصب صورت گیرد. در واقع وجود این امکانات باعث خواهد شد که مشتریان بدون صرف هزینه مجزا و زیاد برای تهیه این موارد بتوانند با خیالی راحت یک استخر کامل را دراختیار داشته باشند. معمولا امکانات و تجهیزات بسیار مختلفی به همراه هر استخر پیش ساخته وجود دارد. این نوع استخر پیش ساخته هم به صورت توکار و روکار قابلیت اجرا دارد. ساخت استخر در مکان زندگی شما به این بستگی دارد که تصمیم بگیرید که طرح استخر شما چگونه باشد. این مدل از استخرها به طور کلی از پله برای بالا رفتن استفاده می کنند. شما می توانید جهت دریافت قیمت انواع استخر پیش ساخته از جمله قیمت استخر پیش ساخته فایبر گلاس توکار و غیره با کارشناسان هایپر صنعت فامکو تماس حاصل نمایید. البته به منظور استفاده از نوع توکار آن نیاز به اجرای برخی عملیاتهای ساختمانی مانند خاکبرداری و ترمیم بستر است که باید پیش از نصب انجام شود.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن
avatar
کاربر سایت
تاریخ ثبت : 7 اردیبهشت 1402