Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: مغلوب ساختن پیشی جستن به بازدید Honeywell گیاه در آریزونا; Kroger به آزمون کارکنان خط مقدم به صورت رایگان; ما نزدیک 70K مرگ و میر

جسیکا فلرس ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 6:04 AM EDT مه 5 سال 2020رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

توسط NEWSAMINS در 16 اردیبهشت 1399

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه برنامه ریزی شده است برای بازدید از یک شرکت Honeywell aerospace گیاه در آریزونا است که تولید ماسک صورت بعد از رژیم صهیونیستی است. mlb اعلام کرد او در تسریع این طرح به بازگشایی دولت در اقتصاد است.

همچنین روز شنبه, Kroger, ملت, بزرگترین فروشگاه های زنجیره ای اعلام کرد این امر ارائه رایگان تست به همه خود را در خط مقدم همکاران که علائم و یا در پزشکی نیاز Costco مجموعه موقت محدود از گوشت خرید و وزیر خزانه داری ایالات متحده استیون Mnuchin گفت که "بیش از حد سخت به بگویید که" اگر مسافرت های بین المللی خواهد رزومه این سال است.

آمریکا مرگ و میر از coronavirus نزدیک شد 70,000 اوایل روز شنبه با بیش از 1.1 میلیون تأييد موارد با توجه به جان هاپکینز داده داشبورد. در سراسر جهان به ویروس به کشته شدن بیش از 251,700 مردم و آلوده بیش از 3.5 میلیون.

ما زنده وبلاگ در حال بروز رسانی در طول روز است. تازه کردن برای آخرین اخبار و به روز رسانی در صندوق پستی خود را با جلسه توجیهی روزانه. پایین برای جزئیات بیشتر.

در اینجا برخی از مهم ترین تحولات بدانید که اوایل روز شنبه:

 • Kroger, بزرگترین متحده سوپر مارکت های زنجیره ای می گوید از آن خواهد شد ارائه رایگان coronavirus تست به تمام خط مقدم آن ضروری کارگران با علائم و یا در پزشکی نیاز است. اعلام می آید پس از Kroger کارکنان فوت کرده اند از ویروس و کارگران اعتراض کرده اند پاسخ این شرکت به وقوع.
 • اطلاعات جدید از درون مغلوب ساختن پیشی جستن دولت طرح افزایش مداوم تعداد موارد و مرگ و میر به طور بالقوه رسیدن به حدود 3000 روزانه مرگ و میر در ژوئن 1, با توجه به نیویورک تایمز. کاخ سفید ابراز مخالفت با این گزارش.
 • غذا و داروی آمریکا اعلام کرد قصد دارد برای تقویت نظارت از آنتی بادی آزمایش نیاز تجاری آزمون سازان برای دیدار با استانداردهای جدید از دقت و ارائه اطلاعات جدید اثبات تست کیفیت.

آنچه در اینترنت است که صحبت کردن در مورد این صبح: مردی که عینک KKK هود در کالیفرنیا فروشگاه مواد غذایی ممکن است به اتهام جنایت نفرت, مقامات می گویند که.

خبر خوب: اگر شما واقعا از دست رفته تاکو بل در این Cinco de Mayo, شما می توانید کل یک تاکو بار صفحه اصلی. بله تاکو بل است و ارائه آن در خانه تاکو بار (25 دلار) است که تمام مواد تشکیل دهنده برای tacos بسته بندی شده به صورت جداگانه برای شما برای ایجاد به عنوان شما می خواهید.

Kroger ارائه می دهد رایگان تست به همه کارگران خط مقدم

این کشور بزرگترین سوپرمارکت زنجیره ای اعلام کرد و آن را رایگان ارائه COVID-19 تست به همه خود را در خط مقدم همکاران "بر اساس علائم و نیاز پزشکی" با توجه به آزادی مطبوعات.

Kroger شرکت مادر از Ralphs و فرد مایر را تست کارکنان با ارائه خود اداره کیت و تست طریق درایو از طریق سایت.

"انعطاف پذیری خانواده Kroger بی نظیر است و ما در حال انجام همه ما می توانیم به حفظ تیم ما سالم و امن" کالین Lindholz رئیس جمهور Kroger بهداشت در بیانیه ای گفت:. "در دسترس بودن گسترده از تست تشخیصی در حال حاضر اجازه می دهد تا همکاران ما به بیشتر احساس قدرت و آگاه در مورد سلامت خود را امن تر ایجاد فروشگاه و امکانات است."

اعلام می آید پس از کارکنان فوت کرده اند از coronavirus و کارگران در جنوب کالیفرنیا اعتراض این شرکت در پاسخ به شیوع بیماری است.

سهام آسیا در پیشبرد زیر وال استریت جهش در قیمت نفت بازیابی

سهام پیشرفته در آسیا بامداد سهشنبه پس از وال استریت را تکان داد و یک شروع کند و به پایان رسید با متوسط سود به لطف یکی دیگر از جامد نشان از شرکت های فن آوری.

سهام در هنگ کنگ و سیدنی و سنگاپور. بازارهای شانگهای و توکیو تعطیل بودند.

وال استریت را تکان داد خاموش ضعیف شروع و به پایان رسید با متوسط سود دوشنبه لطف جامد دیگر نشان از شرکت های فن آوری.

بهبود قیمت نفت بود که به درایو سود در آسیا در روز سه شنبه به ایالات متحده معیار اضافه شده $1.50 یا بیش از 6 ٪ به $21.89 در هر بشکه در معاملات الکترونیکی بورس نیویورک. این صعود 61 سنت در روز دوشنبه به $20.39.

قیمت نفت خام برنت, استاندارد بین المللی, قیمت برداشت $1.30 دلار 28.50 در هر بشکه رسید.

Costco به طور موقت محدود گوشت خرید به 3 مورد در هر فرد

Costco است به طور موقت محدود کردن گوشت خرید به سه مورد در هر عضو این شرکت روز دوشنبه اعلام کرد. گوشت اقلام شامل مرغ و گوشت گاو و گوشت خوک.

"Costco اجرا کرده است محدودیت در موارد خاص برای کمک به اطمینان بیشتر از کاربران قادر به خرید کالا می خواهند و نیاز" می خواند این شرکت در بیانیه ای.

دیگر فروشنده باید به تصویب مشابه محدودیت در گوشت خرید. مواد غذایی لوله Kroger گفت: این محدودیت در خرید گوشت های تازه و گوشت خوک در حالی که مستقر در نیویورک سوپر مارکت های زنجیره ای Wegmans دارای مجموعه ای از محدودیت ها در خانواده بسته بدون استخوان بدون پوست سینه مرغ و 80% گوشت چرخ کرده.

متحده بازگشایی: مرحله 2 در کالیفرنیا; ویرجینیا گسترش اقامت در خانه سفارش

به عنوان کالیفرنیا آماده برای مرحله 2 از بازگشایی طرح است که اجازه خواهد داد که برخی از کسب و کار خرده فروشی شروع به منظقه وانت در جمعه ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم روز دوشنبه اعلام کرد که قدیمی دومینیون خواهد ماند و تحت اقامت در خانه سفارشات تا مارس 14.

در ضمن آرکانزاس اجازه خواهد داد آرایشگری, زیبایی, سالن ماساژ درمانگران و تو, هنرمندان, در میان دیگران, برای باز کردن دوباره در روز چهارشنبه. پیدا کردن آخرین دولت خود را.

سان فرانسیسکو مطالعه: Coronavirus سوء استفاده 'از قبل موجود آسیب پذیری'

بیش از نیمی از ساکنان که تست مثبت برای جدید کروناویروس در سان فرانسیسکو مبتنی بر جامعه غربالگری طرح شد بدون علامت با توجه به آمار منتشر شده در دوشنبه توسط دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو.

از نزدیک به 3 ، 000 ساکنان و کارگران در شهر ماموریت منطقه که مورد آزمایش قرار گرفتند, 62 مثبت بودند و با 53 درصد گفت: آنها تا به حال تجربه کرده COVID-19 علائم.

این مطالعه به نام Unidos En Salud انجام شد در اکثر اسپانیایی/Latinx جامعه است. هیچ یک از موارد مثبت بودند از نزدیک به 1000 سفید/مردم قفقازی تست شده در حالی که 95.1 درصد از افرادی که آزمایش مثبت شد هیسپانیک یا Latinx با توجه به مطالعه است.

بسیاری از افراد نزدیک به 89 درصد که تست مثبت بودند نیز از خانه با مجموع درآمد خانوار کمتر از $50,000, با توجه به مطالعه داده است.

"ویروس سوء استفاده قبل از آسیب پذیری های موجود در جامعه ما" دکتر دایان Havlir رئیس UCSF تقسیم HIV, بیماری های عفونی و جهانی پزشکی در زوکربرگ سان فرانسیسکو به طور کلی بیمارستان و مرکز تروما در بیانیه ای گفت.

COVID-19 شيوع در اقلیت و کم درآمد محله است که به خوبی مستند شده است. ایالات متحده آمریکا امروز و تحلیل کد پستی اطلاعات از ادارات بهداشت در 12 متحده نشان داد عفونت نرخ پنج برابر بیشتر در اکثریت-اقلیت کد پستی از در کد پستی با کمتر از 10 درصد nonwhite جمعیت.

– اردن کولور سیتی

بیشتر coronavirus اخبار و اطلاعات از ایالات متحده آمریکا امروز

 • معلمان می خواستم احترام. آن را تنها در زمان یک بیماری همه گیر کوروناویروس و اقتصادی در سراسر جهان سقوط.
 • آن را می سازد هیچ حس': فدرال در نظر گرفتن آرامش بخش کنترل عفونت در آمریکا و خانه های سالمندان.
 • هنوز در انتظار برای شما coronavirus محرک بررسی کنید ؟ در اینجا به همین دلیل است.
 • واقعیت بررسی: دولت اوباما ارسال نمی $3.7 میلیون به ووهان آزمایشگاه.
 • این 10 خانوار اقلام در انبار. در اینجا که در آن به آنها را خرید.

روزانه مرگ و میر می تواند به 3,000 در ژوئن 1, نیویورک تایمز, گزارش

تجزیه و تحلیل داده ها از درون مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است و بخش خصوصی طرح ریزی چشم انداز افزایش مداوم تعداد coronavirus موارد و مرگ و میر به طور بالقوه رسیدن به حدود 3000 روزانه مرگ و میر در ژوئن 1, با توجه به یک سند داخلی به دست آمده توسط نیویورک تایمز.

این پیش بینی مبتنی بر مدل سازی توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری هوا در حدود 200 ، 000 مورد جدید در هر روز تا پایان ماه از حدود 25,000 موارد در حال حاضر.

این گزارش نشان داد که میزان نتایج آزمون در جورجیا و فلوریدا که هر دو باید بخشی از بازگشایی خود را در اقتصاد کاهش یافته و در دو هفته آخر ماه آوریل است. مقامات بهداشت عمومی می گویند گسترده آزمایش کلیدی برای جلوگیری از موج دیگری از عفونت.

کاخ سفید است که تشویق متحده به آغاز بازگشایی اقتصاد خود را به سرعت با صدور بیانیه ای به چالش کشیدن این گزارش. این بیانیه می گوید این گزارش شده بود ارائه شده به کروناویروس نیروی کار و یا از طریق رفته بین بررسی صلاحیت.

"این داده ها نیست و انعکاسی از هر یک از مدل سازی های انجام شده توسط نیروی کار و یا داده ها که وظیفه نیروی تجزیه و تحلیل" بیانیه ای گفت:. "رئیس جمهور دستورالعمل های مرحله به مرحله برای باز کردن امریکا دوباره در حال علمی رانده رویکرد که بالای بهداشت و کارشناسان بیماری های عفونی در دولت فدرال با موافقت."

FDA جلوتر نظارت برای تست آنتی بادی برای دیدار با دقت استانداردهای

غذا و داروی آمریکا روز دوشنبه اعلام کرد قصد دارد برای تقویت نظارت از آنتی بادی آزمایش نیاز تجاری آزمون سازان برای دیدار با استانداردهای جدید از دقت و ارائه اطلاعات جدید اثبات کیفیت خود را تست.

سیاست جدید است واژگونی آژانس مارس 16 سیاست است که اجازه آزمایش پادتن سازندگان به فروش محصولات خود را بدون عادی مرحله از به اشتراک گذاری داده ها با آژانس به اعتبار آزمون دقت.

آژانس گفت, تجاری, تست سازان خواهد شد و باید 10 روز کسب و کار برای ارائه اطلاعات جدید و به دنبال آژانس اضطراری-استفاده از مجوز. این آژانس همچنین نیاز به آزمون سازان برای دیدار با دقت و یا "حساسيت و ويژگی" استاندارد.

کن Alltucker

بیشتر coronavirus سرفصل های از ایالات متحده آمریکا امروز

 • Dr. Anthony Fauci صدای آمریکایی ها می خواهید به شنیدن در میان coronavirus بحران است. پس او چه کسی است ؟
 • در حال ماسک صورت جدید ترین راه برای ایجاد یک بیانیه مد? خودتان ببینید.
 • واقعیت را بررسی کنید: آیا افراد سیگاری در معرض خطر کمتری برای ابتلا به کروناویروس?
 • متحده در حال تغییر محدودیت های خود را. در اینجا چیزی است که خود دولت انجام شده است.
 • نقشه برداری coronavirus: ردیابی ایالات متحده شیوع دولت توسط دولت است.

کمک: آسوشیتد پرسtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de