رسانه های ورزشی کیسه مراسلات پستی: Non-ستاره راه حل برای 'دوشنبه شب فوتبال'

از شما درخواست ما پاسخ دهد. این پست فیلدینگ پرسش های خوانندگان در مورد نیویورک بزرگترین طرفدار تیم های ورزشی و

توسط NEWSAMINS در 17 اردیبهشت 1399

از شما درخواست ما پاسخ دهد. این پست فیلدینگ پرسش های خوانندگان در مورد نیویورک بزرگترین طرفدار تیم های ورزشی و ضرب و شتم ما نویسندگان و روزنامه برای پاسخ به آنها را در یک سری از به طور منظم منتشر شده mailbags. امروز قسط: رسانه های ورزشی.

چه خواهد شد جدید "دوشنبه شب فوتبال" غرفه بود این فصل ؟ — @pznsports

هنگامی که شما مقایسه Drew Brees به کسی مثل دن Orlovsky به عنوان یک NFL تلویزیون بازی تحلیلگر که در آن Brees به وضوح بهتر از Orlovsky?

یک منطقه: او با بازی کارفرمایی در سطح بسیار بالاتری که در نتیجه بزرگتر نام.

اما MNF کار این است که به پرتاب فوتبال این است که به تجزیه و تحلیل بازی ها. بنابراین در حالی که NBC حرکت به نشانه Brees و توسعه او را به عنوان یک پتانسیل وارث ظاهری به Cris Collinsworth می باشد به خصوص با مذاکرات برای حقوق جدید معامله در افق ESPN تا به برخی از گزینه های داخلی.

Orlovsky لوئیس ریدیک و برایان Griese — سه شناخته شده نامزدها برای این کار لازم نیست که به اعتبار و یا نام هایی که مدت طولانی است که در ارتباط با زرق و برق MNF, اما آنها نشان داده اند به قوی تحلیلگران. بنابراین شما می توانید می گویند, ESPN از دست رفته Brees پس از او بازنشسته است, اما هیچ کس نمی داند برای مطمئن شوید که اگر Brees خوب خواهد بود. همین امر برای Peyton Manning.

دن Orlovskyملیسا رولینز / ESPN تصاویر

برای play-by-play Steve لوی به داخل مسیر وجود دارد اما یک کارت وحشی, البته, و آن است که چرا ESPN به احتمال زیاد نمی تواند سریع به یک حرکت: اگر وجود ندارد کالج فوتبال این سقوط وجود دارد NFL, ESPN می تواند به سادگی اسلاید کریس فاولر و کرک Herbstreit بیش برای این فصل است.

ESPN پس از آن می تواند حرکت خود را ارزیابی بازگشت از یک سال و زمانی که ایان عقاب, Kevin Burkhardt و جیم Nantz باید قرارداد که تا کسی مثل فیلیپ رودخانه ممکن است بازنشسته شود.

که ما منجر به جو Tessitore و Booger مکفارلاند. هر آنچه شما فکر می کنم آنها را به عنوان متصدی غرفه ESPN باید توقف داشتن آنها را پیچ و تاب و در باد آن را به عنوان تلاش می کند برای کشف چیزهایی. اگر آن فکر می کند هر یک از combos مهارت های ذکر شده در بالا بهتر از Tessitore و مک فارلند, آن را باید به آنها بگویید که در حال حاضر. از آنجا که شبکه ندارد شما نمی تواند کاملا آنها را رد اما من شک دارم آنها خواهد بود.

زمانی که ورزش می آید و آیا به نظر شما نقش حاشیه خبرنگار در حال تغییر است ؟ و یا حذف? — @SchwartzSports

این یک سوال بسیار خوبی از دیرین رادیو ورزش شخصیت پیتر شوارتز. پاسخ این است که بله در کوتاه مدت هر چند گودال خبرنگاران برای نسکار می تواند باقی می ماند.

با انتظار از محدودیت خواهد شد که در سایت پوشش بازی و با غرفه گوینده سوال برانگیز به نظر می رسد به عنوان اگر ایده حاشیه خبرنگار خواهد بود در سوال. مدیران شبکه به احتمال زیاد باید به مبارزه برای گنجاندن آنها در گفتن NFL.

با که گفت, این احتمال وجود دارد با طرفداران شبکه های فشار برای دسترسی بیشتر مانند XFL و حاشیه خبرنگاران تبدیل شدن به حتی بیشتر مربوطه.

من خیلی دوست دارم برای دیدن مایک گرینبرگ پیوست با (مایک) - <url>. من فکر می کنم این یک اشتباه بزرگ بود برای جدا کردن آنها. آنها خیلی خنده دار من و DVR می خواهم هر روز آنها را برای سال. شاید اگر مردم به اندازه کافی این راه احساس ESPN خواهد انجام کاری درباره آن. — باربارا Manty

یک مایک و مایک مراسم است که قصد ندارم به اتفاق می افتد. در حالی که ESPN خواسته است گرینبرگ در مورد بازگشت به رادیو این امر به احتمال زیاد به عنوان یک عمل انفرادی. باز گشت تا در هوا اما اگر او می کند نمی توان آن را با مایک-<url>.

چرا نمی ESPN خلاص شدن از شر تمام صاحب نظران سیاسی و بازگشت به ورزش ؟ (دن) لو Batard و هر یک از سیاسی weaklings در هوا باید بروید و بازگشت به ورزش!!!! — Kevin

این همواره کمی مبالغه به عنوان یک چیز است اما حتی بیشتر از آن در حال حاضر. Dan Le Batard صحبت سیاست برای چند دقیقه در تابستان گذشته و نشده صحبت در مورد آنها را در هوا پس در هر راه قابل توجهی.

زمانی که ESPN بود که برای انتقاد از سیاست های آن بیشتر در مورد چه مردمی مانند Jemele هیل شد و گفت: در رسانه های اجتماعی. آن سخت است برای جدا کردن دو و ناعادلانه به درخواست مخاطبان برای انجام این کار, اما ESPN مردمی بدست این پیام است که اگر آنها می خواهند به نگه داشتن خود را خوب حقوق و شغل آنها باید آدرس سیاست هنگامی که آن را به انجام با ورزش.

این است که در مورد مایکل کی نشان می دهد در ESPN Radio. چرا کی اعتبار برای ضرب و شتم ورزشی پاپ ؟ اعتبار واقعی باید به پیتر روزنبرگ برای آوردن هیپ-هاپ و کشتی جمعیت به 98.7. آیا شما موافق هستید ؟ — مایکل بوش

نه من موافق نیستم. نشان می دهد که در نهایت تصمیم با سرب نام. اما روزنبرگ کمک کرده است. او یک میله رعد و برق و سزاوار اعتباری پس از زمانی که او پیوست کی و همین لا Greca نشان می دهد در نهایت بسته کردن مایک Francesa. بنابراین روزنبرگ شده است یک تفاوت ساز اما Kay La Greca و این واقعیت است که ESPN مدیریت گیر با آنها در تمام این سال بزرگترین عوامل.

چه شما در حال تماشای تلویزیون/streaming? — @The_Random_Task

من به پایان رسید و "جانشینی" است که 4.63/5 Clickers نشان می دهد. در حال حاضر من خواندن سابق دیزنی مدیر عامل Bob Iger کتاب "سوار یک عمر" است که بسیار خوب تا کنون.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب