برخی از فن آوری کارگران به آرامی به trickling بازگشت به دفتر شرکت

آن را به دفتر برخی از فن آوری کارکنان این ماه است.

Apple Inc. AAPL +2.57% و Juniper Networks, Inc. JNPR, +0.52% به عنوان مثال اجازه می دهد در استخر کوچک از کارکنان به بازگشت در آنچه که انتظار می رود به یک سری تدریجی فاز, هر چند شرکت ها تمایلی به صحبت. (اپل بازگشایی بیشتر فروشگاه هر چند این شرکت به طور موقت بسته برخی از سراسر کشور در پی اعتراضات گسترده و غارت است.) گوگل, پدر و مادر, الفبا, Inc. GOOGL, +0.86% GOOG +0.66% در ضمن به جیب کارگران این گزینه با استفاده از دفتر آغاز جولای 6, مدیر عامل شرکت سوندار پیچای گفت: در یک یادداشت به کارکنان در هفته گذشته.

انتخاب مهندسین و کارگران دیگر شروع به trickling بازگشت به اپل در Cupertino واقع در کالیفرنیا است در ماه مه با این گزینه از یک بینی-گرد و خاک تست برای COVID-19; نیاز به پوشیدن ماسک و متوسط چک; محدود برنامه هفتگی در محل; و بسته آشپزخانه بر اساس گزارش بلومبرگ در روز جمعه.

درخت عرعر است که مصرف یک روش اندازه گیری شده. “همانطور که از ژوئن 1, ما نقل مکان کرد به مرحله بعدی حضور در دفاتر ما در کالیفرنیا و ماساچوست (و بسیاری از مکان های دیگر در سراسر جهان) اجازه می دهد تا 20 درصد از کارگران به طور داوطلبانه بازگشت کوتاه مدت وظایف و یا آن دسته از وظایف است که می تواند انجام شود به طور موثر از خانه” براد Minnis معاون محیط زیست بهداشت و ایمنی در ارس در بیانیه ای گفت: به MarketWatch. “ما در حال اجرا قابل توجهی ایمنی ترتیبات برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض COVID-19 در دفاتر ما و در حال تمرین سخت بدنی فاصله در انطباق با مقررات محلی, CDC, OSHA و خود ما دستورالعمل.”

در Sunnyvale کالیفرنیا.-بر اساس ارائه دهنده بحرانی اینترنتی تجهیزات زیرساخت نگهداری حدود 5 درصد از کارکنان خود را در محل برای حمایت از مشتریان و همچنین حفظ آن و سایر سیستم های بحرانی و برنامه های او اضافه شده است.

“ما روند فوق العاده تدریجی” Appian Corp. APPN +5.87% مدیر عامل مت کالکینز گفت MarketWatch در یک مصاحبه تلفنی دوشنبه. او McLean, Va.-بر اساس کسب و کار-شرکت نرم افزاری است که کاهش 10 درصد از آن از 1000 کارمند به دفاتر در سراسر جهان از جمله ویرجینیا در اواسط ماه ژوئن. “بازگشت کوچک است بنابراین ما می توانند یاد بگیرند که در مورد محدودیت های مانند تنگناها در آسانسور و نگه داشتن مردم در امن است.” شرکت نرم افزار است که استفاده می شود به اطمینان حاصل شود که کارکنان فاصله مناسب در محل کار.

همچنین نگاه کنید: گوگل به آغاز طرح بازگشایی برخی از دفاتر در جولای 6

به آرامی آمریکایی ها در حال مهاجرت به دنیایی بسیار متفاوت — دفاتر طراحی شده به جای اجتماعی فاصله, مبهوت, برنامه, درجه حرارت, چک, روزانه, عمیق شستشو, تماس, ردیابی و بالقوه تست.

روز دوشنبه سانتا کلارا کانتی (کالیفرنیا.) اعلام کرد بازگشایی عملیات تولید در قلب دره سیلیکون یک کلید موتور اقتصادی منطقه است. تولید اختصاص 172,400 شغل در شهرستان سانتا کلارا به عنوان از آوریل و یا بیش از 15 ٪ از تمام غیرنظامی شغل.

هفته گذشته MGM اقامتگاههای تفریحی بین المللی MGM -7.02% و وین استراحتگاه Ltd. وین, -3.72% گفت: آنها در حال بازگشایی خود را در لاس وگاس خواص در 4 ژوئن. دیزنی قطع -1.38% والت دیزنی جهان در اورلاندو فلوریدا., انتظار می رود که در اواسط ماه جولای. برخی از بازیکنان NBA در حال انتظار برای بازگشت به تیم خود را به عنوان اوایل این هفته به لیگ preps برای بازگشت به چوب جنگلی در ژوئیه 31. برخی از Lucasfilm Ltd. کارکنان trickled بازگشت به کار دوشنبه. مجمع کارگران در تسلا, Inc. TSLA, +8.97% در حال حاضر در آن فرمونت کالیفرنیا تسهیلات.

Overstock.com Inc. OSTK, +9.01% ممکن است اجازه می دهد یک “بسیار محدود مرحله از هنگام ورود دوباره” در سالت لیک سیتی ستاد به عنوان به زودی به عنوان ژوئن 15. “این اولین مرحله تنها می تواند برای کسانی که احساس می کنید لازم است برای بازگشت به کار به علت مشکلات کار از خانه و دریافت کرده اند که تصویب انجام” بیش از حد اندوختن مدیر عامل جاناتان جانسون گفت MarketWatch در ایمیل.

همچنین نگاه کنید به: Elon Musk در مقابل منطقه خلیج مقامات: این ایمیل نشان می دهد آنچه در پشت صحنه اتفاق افتاده در کارخانه تسلا مبارزه

بازگشت خود را در یک زمان می آید زمانی که اکثر tech کارفرمایان در هیچ عجله برای ریشه کن کردن کار خود را-از-خانه حقوقی واجد شرایط. کارکنان در Facebook, Inc. FB -0.81% حروف الفبا , GOOGL, +0.86% GOOG +0.66% Hewlett Packard Enterprise Co. HPE, -2.90% ویزا , Inc. ویزا -0.03% کشف خدمات مالی DFS -6.61% و دیگران باید این گزینه از کار در خانه از طریق 2020. Twitter, Inc. TWTR, -2.17% ساخت حرکت برای تمام کارگران دائمی است.

در واقع تکنولوژی صنعت حداقل به احتمال زیاد به بازگشت به کار. اطلاعات وارد شده توسط S&P جهانی اطلاعات بازار نشان می دهد که 45 درصد از نرم افزار و خدمات فناوری اطلاعات کارکنان به احتمال زیاد برای ادامه کار از خانه در مقایسه با فقط 31 درصد برای کارگران بهداشت و درمان و 28 درصد در تولید شغل است.

“این است که مرتب کردن بر اساس مانند ترافیک. شما را پایین کند و سپس به تدریج به دست آوردن سرعت” VMware, Inc. VMW, -1.10% افسر ارشد عامل سانجی Poonen گفت MarketWatch در یک مصاحبه تلفنی برجسته ابهام بسیاری از شرکت ها به عنوان آنها را مطابق با راهنمایی از دولت محلی و مقامات بهداشتی. این شرکت قصد دارد برای بازگرداندن کارگران ضروری به آن پالو آلتو کالیفرنیا ستاد تا پایان ماه ژوئن است.

کارکنان بازگشت به دفتر صورت عدم قطعیت اما ممکن است بسیاری از را انتخاب کنید برای بازگشت پس از چند ماه کار در خانه با کودکان و یا به تنهایی در آپارتمان های تنگ.

نزدیک به یک چهارم از کسب و کار در غرب ایالات متحده می گویند که بخشی از بازگشایی شد, بر اساس یک نظرسنجی از 186 شرکت در کالیفرنیا و اورگان, واشنگتن, نوادا و کلرادو توسط شرکت حقوقی بین المللی Seyfarth شاو LLP.

تاثیر به بازار تجاری املاک و مستغلات خواهد بود “لرزه ای” Tony Cho, مدیر عامل شرکت مترو 1 میامی مبتنی بر املاک و مستغلات شرکت گفت MarketWatch. “برندگان خواهد بود brokerages است که می تواند محوری و انطباق با واقعیت جدید پست-COVID ارائه به مشتریان کوچکتر و مقرون به صرفه تر در فضاهای کمتر شهری متراکم مناطق که می توانید خلاق با اجاره سازه” چو گفت.

شل Technologies, Inc. کار +3.67% مدیر عامل استوارت باترفیلد یکی از تعداد انگشت شماری از تکنولوژی که رهبران حمایت از استفاده از “hoteling” یک مفهوم که در آن یک میز در یک فضای باز بزرگ در یک اتاق اختصاص داده شده است به طور موقت برای کار به عنوان اگر یکی می خواهم به خرید یک اتاق هتل برای شب.

به عنوان شهرداری ها در سراسر ایالات متحده شروع به سهولت اقامت در خانه محدودیت و به آرامی بازگشایی اقتصاد خود را از کسب و کار از همه نوع به طور چشمگیری دوباره موجود خود پلان و طرح بندی برای کارکنان و مشتریان مطابق با اجتماعی-فاصله راهنمایی توسط دولت و شهرستان محدودیت. شرکت اعم از Kroger Co. کرون -1.06% به Discover Financial Services and Blue Shield of California, اشتراک ایده های خود را با MarketWatch اگر چه چندین فن آوری شرکت ها از جمله اپل, آمازون, Facebook و اوراکل Corp. ORCL, -0.12% نه پاسخ به ایمیل نمایش داده شد در مورد آوردن کارکنان در محل.

برخی از کسانی که پاسخ های ارائه شده پت پاسخ مانند Nvidia Corp. NVDA, +3.54% : “ما دوباره باز خواهد شد هنگامی که ما با اعتماد به نفس آن را بی خطر است. در ضمن ما در حال افزایش سایت های برای بازگشت امن, آموزش بهترین روش های شناخته شده از دیگران و نظارت و هدایت مقامات بهداشتی” مدیر عامل جنسن هوانگ گفت: در یک یادداشت به کارکنان در مارس 19.

همچنین نگاه کنید به: شرکت های آشکار برنامه های خود را برای چه کار می کنند که شبیه به امریکا بازگشت و به دفتر

“شرکت نیاز به نشان می دهد کارکنان خود را از طریق طرح های طبقه است که دفاتر خود را امن هستند” Brian Cross مدیر خدمات حرفه ای در Esri یک ساز از محل-نرم افزار نقشه برداری و جغرافیایی-اطلاعات سیستم نرم افزار است که توسط سازمان بهداشت جهانی و دانشگاه جانز هاپکینز برای پیگیری گسترش COVID-19 گفت MarketWatch در یک مصاحبه تلفنی روز پنجشنبه گذشته.

Esri نیز همکاری با سازمان های دولتی و یک دوجین شرکت های فورچون 500 در زمینه هایی مانند تکنولوژی و انرژی برای کمک به آنها ایجاد جدید و امن تر فضاهای اداری. مشتریان خود را در حال حاضر عبارتند از Exxon Mobil Corp XOM, -5.36% .

از طریق این تکنولوژی سازمان ها می توانند نقشه و تجزیه و تحلیل های موجود و طرح های طبقه و جریان ترافیک برای تعیین چگونه فضاهای باید دوباره طراحی.

POPin ساز از یک ناشناس وردپرس برنامه گفت: برخی از مشتریان خود — که شامل Ford Motor Co. F -5.93% و Chick-fil-A — با استفاده از این نرم افزار به شما اجازه کارکنان صدای نگرانی های خود را بیش از بازگشت به دفتر. بزرگترین نگرانی ؟ اجتماعی فاصله در میز نشست اتاق استراحت اتاق حمام و آسانسور با توجه به کریس جکسون, معاون رئیس جمهور از مشتری موفقیت در POPin.

در سراسر جهان در اسرائیل SysAid فن آوری های روز سه شنبه معرفی یک برنامه به نام Worksafe است که اجازه می دهد تا کارکنان خود گزارش وضعیت سلامت خود را آنلاین.

“مردم می خواهند به بازگشت با خیال راحت به کار” جید کان, معاون رئيس جمهور از بازاریابی در SysAid گفت MarketWatch در یک مصاحبه تلفنی دوشنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de