لویی پلیس انتشار Breonna تیلور حادثه گزارش. آن را تقریبا خالی است.

تسا دووال لویی پیک مجلهمنتشر شده 3:17 PM EDT Jun 10, 2020LOUISVILLE, Ky. — نزدیک به سه ماه پس از لویی مترو پلی

توسط NEWSAMINS در 22 خرداد 1399

LOUISVILLE, Ky. — نزدیک به سه ماه پس از لویی مترو پلیس به ضرب گلوله Breonna تیلور در آپارتمان خود گروه منتشر کرده است این حادثه گزارش از آن شب.

به جز آن است که تقریبا به طور کامل خالی است.

چهار صفحه گزارش لیست زمان و تاریخ شماره پرونده حادثه محل و نام قربانی — Breonna شکیل Taylor — به عنوان به خوبی به عنوان این واقعیت است که او یک زن 26 ساله سیاه زن.

گزارش redacts تیلور خیابان شماره آپارتمان شماره و تاریخ تولد — همه از آن شده است به طور گسترده ای گزارش شده در حال حاضر.

و از آن به عنوان آسیب های "هیچ" حتی اگر او به ضرب گلوله کشته شد حداقل هشت بار و درگذشت او در راهرو طبقه در یک استخر از خون با توجه به وکیل را برای خانواده اش.

این لیست اتهامات عنوان "مرگ تحقیقات — LMPD درگیر" اما چک "هیچ" جعبه زیر "مجبور مطلب" حتی اگر ماموران با استفاده از ضرب و جرح رم به دست کشیدن در تیلور درب آپارتمان.

'او رفته': Breonna تیلور مرگ جرقه خشم

"آنها مرا نجات داد': چگونه معترضان محافظت تنهاست پلیس یک لحظه اسیر در قدرتمند عکس ها

همچنین این لیست را در زیر "مجرم" بخشی از گزارش سه افسران اخراج در تیلور آپارتمان ضرب تیراندازی او — Sgt. جان Mattingly, 47; Myles Cosgrove, 42; و برت Hankison, 44.

این "روایت" از رویدادهای مارس 13 می گوید تنها "PIU بررسی است." و بقیه از این گزارش هیچ اطلاعات پر شده در همه.

تیلور بود در آپارتمان خود در اطراف 12:40 a. m. به وقت محلی هنگامی که سه ماموران لباس شخصی با استفاده از یک هیچ-knock جستجو در حکم امضا شده توسط منطقه قاضی ماری شاو برای ورود به خانه خود را به عنوان بخشی از یک مبارزه با مواد مخدر بررسی است.

افسران می گویند که آنها اعلام حضور خود را اما تیلور پسر کنت واکر و چند تن از همسایه ها می گویند که آنها نمی. واکر گفت که او فکر مزاحمان در تلاش بودند برای شکستن در و اخراج یک هشدار است که زده Mattingly در پا.

Mattingly, Hankison و Cosgrove هستند اداری انتقال در انتظار بررسی است. پلیسی که درخواست حکم, جاشوا Jaynes بوده reassigned, LMPD چهارشنبه اعلام کرد.

"این سند اثبات شده است که LMPD همچنان به مسخره از شفافیت" گفت: Jon Fleischaker مشاوره برای لویی پیک مجله ایالات متحده آمریکا امروز شبکه و یکی از اصلی نویسندگان این دولت باز سوابق قانون است که نیاز به انتشار اسناد عمومی در همه اما بسیار نادر شرایطی.

"تحت فیشر دولت است و سياست و عمل امتناع بگویید عمومی آنچه در جریان است با پلیس بدون در نظر گرفتن چگونه نامناسب افسر انجام شده است" Fleischaker گفت.

با بحث در مورد پلیس اصلاحات در حال وقوع در سراسر کشور Fleischaker گفت: شهرستان رهبران "در حال حاضر به احترام به تعهدات خود به افشای اطلاعات اولیه لازم برای شهروندان از لوئیزویل به معنی بحث در مورد آنچه نیاز به تغییر است."

"چگونه ما می تواند حتی به طور جدی بحث پلیس اصلاحات اگر پلیس نمی خواهد درگیر و شهردار نمی ایستادگی کردن به آنها را?" او گفت:.

پیک مجله تحت پیگرد LMPD به دنبال انتشار مطلبی از بخش های تحقیقاتی فایل در تیلور تیراندازی.

پلیس حاضر به انتشار فایل, گفت آن است که در حال انجام تحقیقات است.

پیک مجله همچنین ثبت درخواست با دولت دادستانی کل در ماه مه به جسم باز-سوابق تصمیمات لویی عمومی سازمان ساخته شده امتناع از انتشار سوابق اساسی تیلور مورد از جمله حادثه گزارش 911 تماس های ساخته شده در این حادثه و تیلور گزارش کالبد شکافی.

این شهر پس از منتشر واکر 911 تماس بگیرید — اما تنها پس از یک وکیل برای تیلور خانواده داد و آن را به رسانه های خبری ساعت زودتر.

پیگیری خبرنگار تسا دووال در توییتر: @TessaDuvall.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب