MLB اولین coronavirus دوران جهشی ویژه ماسک لغزش-یو پی اس و صدای جمعیت

دزدان دریایی حتی نمی توانستم ارزش پول خود را. درک هلند اول شد خروج از بیس بال-در-یک-pandemic عصر گرفتن پرتاب ی

توسط NEWSAMINS در 6 مرداد 1399

دزدان دریایی حتی نمی توانستم ارزش پول خود را.

درک هلند اول شد خروج از بیس بال-در-یک-pandemic عصر گرفتن پرتاب یکشنبه برای استدلال توپ و اعتصابات در حالی که نشسته در می ایستد. سپس دزدان دریایی مدیر Derek شلتون رفت و به بازگشت او به جز او و صفحه اصلی داوری جردن بیکر بود برای به تاخیر انداختن خود unpleasantries برای قرار دادن ماسک خود را در اولین. شلتون تضعیف خود گتر (که آمد در یک نقطه) در حالی که بیکر در زمان ماسک خود را از جیب خود برگزار شد و در آن بیش از چهره خود را به صورت اجتماعی فاصله استدلال.

به بالا از آن همه خاموش, کاردینالز لوله کشی مصنوعی سر و صدا از غیر موجود جمعیت در Busch ورزشگاه ساخت کل رویداد حتی بیشتر عجیب و غریب است.

"اردن واقعا یک کار خوب از آن است. ما در تلاش بودند به ماندن دور که ما هر دو آگاه" شلتون گفت. "سپس ماسک خود را شکست میدوی هر چند [بحث ما] بنابراین من می خواستم مطمئن شوید که ماسک ماند و او عالی بود.

"او آن را به کار گرفته حرفه ای. من فکر می کنم این اولین بار بود و ما هر دو در یک منطقه ناشناخته و سپس وقتی که من رفت و از آنجا به بعد ما جور کردم خندیدن از آن است."

به انجمن خوش آمدید بیس بال در سال 2020 است.

آن باقی مانده است دیده می شود چه مدت آن طول می کشد هر چند که در روز دوشنبه Marlins' COVID-19 بحران رسیده بود چند بیشتر بازیکنان با مربیان نیز تست مثبت است. بازی خود را در برابر آرام در شب دوشنبه به تعویق افتاد به لیگ باقی مانده بود برای رسیدگی به خرید اینترنتی. یانکی ها' بازی در فیلادلفیا نیز به تعویق افتاد.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن