ویرجین آتلانتیک آخرین هواپیمایی اعلام برنامه ای برای برش هزاران نفر از مشاغل با توجه به تاثیر coronavirus.

که متعلق به بخش خصوصی شرکت بود که تاسیس شده توسط کارآفرین سر ریچارد برانسون و 49 درصد متعلق به سازمان هواپیمایی دلتا DAL, -3.81% هشدار داد ممکن است قطع 3,150 شغل و یا حدود 30 درصد از کارکنان آن و حرکت عملیات کوچکتر از فرودگاه گاتویک به بزرگتر هیترو.

خطوط هوایی از سراسر جهان مجبور شده اند به دراماتیک مراحل را برای کاهش هزینه ها به مردم ماندن در خانه برای جلوگیری از ابتلا به کوروناویروس. ناوگان هواپیماهای غیر روحانی پایه در چوب لباسی در حالی که کارکنان شده است furloughed یا گفته آنها خطر رفع اشکالات.

جزئیات: بریتیش ایرویز به حالت تعلیق 36,000 کارکنان به عنوان شرکت های هواپیمایی قراضه برای بقا

ماه گذشته بریتیش ایرویز گفت: آن قطع خواهد شد تا 12,000 شغل به عنوان هواپیمایی مالک هشدار داد coronavirus بازیابی خواهد شد ‘،’ با پدر و مادر و بین المللی تثبیت خطوط هوایی IAG, -3.89% گفت: آن را به حال راه اندازی یک تجدید ساختار و رفع اشکالات برنامه با توجه به تاثیر این بیماری همه گیر. قبل از این که با تو کرده بود گفت: آن مجموعه را به حالت تعلیق 36,000 کارکنان — 80 درصد از نیروی کار جهانی — زیر آلمانی حامل لوفت هانزا LHA, +1.59% .

باکره, که شده است به طور گسترده ای با اعتبار تبدیل سفر هوایی بین انگلستان و امریکا در بیانیه ای گفت: “به منظور شرکت هواپیمایی برای خروج از بحران, متاسفانه, آن را باید کاهش تعداد افراد شاغل و امروز این شرکت اعلام کرد کاهش برنامه ریزی شده از 3,150 شغل در سراسر تمام توابع.”

خوانده: شرکت هواپیمایی سهام در حال گرفتن با چکش و بدترین است

Shai Weiss, مدیر اجرایی ویرجین آتلانتیک گفت: “ما اب و هوای بسیاری از طوفان از آنجا که ما اولین پرواز 36 سال پیش اما هیچ کدام بوده است به عنوان ویرانگر به عنوان Covid-19 و مربوط به از دست دادن زندگی و امرار معاش برای بسیاری از.

“با این حال برای حفاظت از آینده ما و ظهور یک پایدار سود آور کسب و کار در حال حاضر زمان برای اقدام بیشتر برای ما کاهش هزینه های حفظ و نگهداری پول نقد و برای محافظت از به عنوان بسیاری از مشاغل به عنوان امکان پذیر است.”

همکار اطلس هواپیمایی Norwegian Air NAS -9.77% بود همچنین اعلام کرد قصد دارد به پاره کردن خدمات خود را با داشتن زده نجات مقابله با سهامداران.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de