سی یانکی ها با مشکل جدی سیاستمداران اعتراف به آنها را ذخیره کنید

این جزیره استاتن یانکی ها باارزش خود وابستگی حاکم آل شرق قهرمانان در معرض خطر جدی دریافت حمایت عمومی از مقامات

توسط NEWSAMINS در 23 اردیبهشت 1399

این جزیره استاتن یانکی ها باارزش خود وابستگی حاکم آل شرق قهرمانان در معرض خطر جدی دریافت حمایت عمومی از مقامات دولت محلی در روز دوشنبه در تلاش برای زنده ماندن قریب الوقوع کوچک سازی کوچک لیگ بیس بال.

کنگره حداکثر افزایش یافت که منطقه شامل تمام استاتن آیلند به عنوان به خوبی به عنوان یک قطعه از بروکلین و استاتن آیلند قصبه رئیس جمهور جیمز Oddo با ارسال نامه ای مشترک به یانکی ها مدیریت عمومی شریک هال Steinbrenner به اعتراف به مورد خود باشگاه است که به نمایندگی از یانکی ها در کوتاه فصل نیویورک-پن لیگ از سال 1999.

"این تیم به معنای بسیار به ما قصبه" رز و Oddo نوشت. "نه تنها آن را ارائه شغل و اقتصادی افزایش آن را فراهم می کند غرور مدنی و خانواده سرگرم کننده است. تاثیر بازیکنان مشهود است در چهره کودکان که نشان می دهد تا در ballpark هر سال — و این که نمی تواند اغراق آمیز باشد."

در تلاش است که در سال گذشته آغاز شد و قبل از coronavirus خاموش شدن لیگ اصلی بیس بال با هدف کاهش وابسته به آن فرانشیز از 160 بیش از پنج نفر در هر تیم به 120 دقیقا چهار نفر در هر تیم در زمان 2021 فصل است. در حالی که لیگ کوچک بیس بال در ابتدا جنگیدند و حتی استخدام بزرگ نام سیاستمداران مانند ایالت ورمونت برنی ساندرز به حمایت از آن علت است که تلاش متوقف کوتاه زمانی که این بیماری همه گیر رسید. با جزئی لیگ عمیقا تضعیف و لغو 2020 جزئی لیگ فصل به نظر می رسد اجتناب ناپذیر — MLB در حال حاضر به نظر می رسد به احتمال بسیار زیاد به آن آرزو

کوتاه فصل لیگ آغاز شد که در ماه ژوئن پس از سالانه پیش نویس حذف خواهد شد به عنوان بخشی از این بازسازی. این متس' New York-پن وابسته بروکلین مکش می تواند حرکت کند تا به یک (جایگزین بینگهمتون) چرا که آنها سهم مالک با پدر و مادر خود را حق رای دادن در استرلینگ سهام. یانکی ها اما به نظر می رسد محتوای خود را بالا چهار وابسته, Triple-A اسکرانتون/Wilkes-Barre, دو-یک ترنتون و کلاس تمپا و چارلستون که آخرين گل سرخ و Oddo پیشنهاد به طور خاص به عنوان وابسته یانکی ها می تواند jettison در حمایت از استاتن آیلند.

مقامات دولت سعی کردم به درخواست تجدید نظر به Steinbrenner خانواده روابط نوشتن "ما می دانیم که استاتن آیلند یانکی ها باید خاطرات ویژه برای خانواده خود را بیش از حد به عنوان پدر خود را شخصا انتخاب محل Richmond County بانک Ballpark. ما مشتاقانه منتظر به کار با شما را به نگه داشتن جزیره استاتن یانکی ها بخش مهمی از سازمان خود و جامعه ما — برای سال های بسیاری آمده است."

اگر استاتن آیلند یانکی ها از دست دادن وابستگی های خود یانکی ها آنها می تواند در پیوستن به "Dream League" را به عنوان در هر MLB پیشنهاد شامل undrafted بازیکنان. در حالی که حداقل برخی از استفاده از تسهیلات آن را نمی آیند نزدیک به تطبیق زمان درخواست تجدید نظر از فروش طرفداران امید دیدن یک آینده یانکی و بنابراین قابل ملاحظه ای آسیب حق رای دادن ارزش.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن