Shad Gaspard را شنا ناپدید شدن ویران کشتی جامعه

WWE جامعه شده است ویران اخبار Shad Gaspard ناپدید شدن در حالی که شنا کردن در ساحل ونیز. Gaspard نشده است یک مق

توسط NEWSAMINS در 30 اردیبهشت 1399

WWE جامعه شده است ویران اخبار Shad Gaspard ناپدید شدن در حالی که شنا کردن در ساحل ونیز.

Gaspard نشده است یک مقام رسمی بخشی از WWE از سال 2010 اما کشتی در مدارهای مستقل به ماندن درگیر در ورزش صنعت سرگرمی است. چندین کشتی گیران از جمله زمان ستاره WWE کوفی کینگستون و MVP توییتی بیانیه ای به نمایندگی از Gaspard خانواده پس از خبر شکست روز دوشنبه بعد از ظهر.

"@Shadbeast 'ثانیه خانواده قدردانی تمام عشق و حمایت و نگرانی را از طریق این مصیبت وحشتناک. در این زمان آنها آماده هستند تا به هر مکان و یا بیانیه های رسمی برای هر خروجی رسانه ها و از همه احترام به خواسته های خود را."

Gaspard بود شنا با او 10 ساله پسر در روز یکشنبه زمانی که آنها گرفتار و در پاره جاری است. یک نجات غریق کشیده در Gaspard پسر, اما قادر به پیدا کردن کشتی گیر هنگامی که او بازگشت به آب است.

Gaspard سابق تگ تیم شریک JTG مشترک یک متن دو رد و بدل شده در ژانویه.

"بسیار متاسفم & غمگین به شنیدن در مورد ناپدید شدن @shadbeast13 امروز. او سرگرم کننده گربه و من همیشه به حال یک انفجار کار با او!!!" Chris Jericho نوشت.

"من فقط به عنوان خوانده شده افتضاح اخبار در مورد Shad Gaspard. من نمی توانم تصور آنچه خانواده او در حال رفتن را از طریق. افکار من از رفتن به آنها" کوین اونز نوشت.

"این اخبار در مورد Shad Gaspard فقط دلخراش" بیل گلدبرگ نوشت.

"لطفا خوب شاد! لطفا" طوفان هلمز نوشت.

"این تنها خبر بدی در مورد Shad Gaspard که از دست رفته است. من فکر می کنم و دعا برای شاد و به خانواده او و همه کسانی که او را دوست دارم" میک فولی نوشت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب