CityWatch: 'انرژی ما را به عقب' کومو می گوید در روز 1 شهر نیویورک بازگشایی

صدها نفر از هزاران نفر از نیویورک رفت و برگشت به محل کار در روز دوشنبه برای اولین بار در نزدیک به سه ماه به عن

توسط NEWSAMINS در 20 خرداد 1399

صدها نفر از هزاران نفر از نیویورک رفت و برگشت به محل کار در روز دوشنبه برای اولین بار در نزدیک به سه ماه به عنوان شهر در زمان خود اولین گام به سوی بازگشایی با خوشبینی محتاطانه.

"ما موجو است. انرژی ما را به عقب" گفت: رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو در دوشنبه جلسه.

دوشنبه همچنین مشخص شده است که 100 روز پس از شهر نیویورک (و دولت) ثبت اولین مورد از coronavirus ابتدای بیشترین شیوع شدید در آمریکا و یکی از بدترین در جهان است. شده اند وجود دارد بیش از 200,000 موارد و بیشتر 17,000 تایید مرگ. اما پنج بخش نیویورک از طریق ترکیبی از سخت اجتماعی فاصله و خط تیره دیوانه به سطح شیب دار تا مراقبت های بهداشتی و تست ظرفیت تحت فشار قرار دادند عفونت رای را به پایین ترین سطح از اوایل روز از این ویروس در ماه مارس کومو روز دوشنبه گفت:.

روز یکشنبه تنها 2 درصد از حدود 23,000 نفر تست شده در پنج بخش نیویورک مثبت بودند COVID-19. نه هفته پیش در اوج بحران بیش از نیمی از تمام آزمونهای آینده را مثبت کومو گفت.

در مجموع حدود 384 بیشتر از موارد ثبت شده در شنبه کسری از 5000 تا 6000 نیویورک تشخیص داده شد روزانه در اوایل ماه آوریل.

"چرا ما بازگشایی? چرا که این اعداد می گویند ما می توانیم. این هیچ حدس" کومو گفت.

در میان کسانی که بازگشت به کار در روز دوشنبه شد ساخت و ساز کارگران و کارکنان کارخانه در شهر صنعتی متعدد دانشگاه ها و هزاران نفر از کارکنان در خرده فروشان ایم که مجاز به باز کردن برای منظقه و در فروشگاه وانت.

کومو نیز به بیمارستان های شهرستان ها و کلینیک های سبز نور در روز شنبه برای از سرگیری اعمال جراحی الکتیو و سرپایی مراقبت از.

ببینید: صبر کنید... پس بدون علامت گسترش coronavirus است که در واقع بسیار نادر?

در ضمن دولت در حمل و نقل متروپولیتن با استفاده از بیش از 90 درصد dropoff در ridership در طول بیماری همه گیر به سرعت تا 2 میلیارد دلار ارزش حیاتی تعمیرات و ارتقاء—یکی از بحران' نادر لنت نقره ای.

MTA خواهد شد سرعت بخشیدن به کار در 11 ایستگاه های در دسترس اضافه کردن 24 جدید آسانسور. توانبخشی Grand تلاقی چند خیابان یا جاده مترو hub در برانکس قرار دادن خواهد شد تا در ماه اکتبر یک ماه جلوتر از برنامه و تعمیرات برای پچ کردن نشت خواهد پایان 10 سال جلوتر از برنامه. حتی با فاز 1 شروع مترو ترافیک است که انتظار می رود در حدود 10% تا 15% از آنچه در آن بود قبل از همه گیر MTA مقامات گفت: در روز جمعه.

یکی دیگر از اثر مثبت از بحران: اتومبیل های مترو هرگز سنگر بهداشت در ذهن نیویورکی در حال حاضر "پاک تر از آنها تا کنون در طول عمر من گفت:" کومو که سفر در 7 خط صبح روز دوشنبه.

مردم سوار مترو نیویورک ژوئن 8, برای اولین بار بعد از فاز اول بازگشایی پس از coronavirus مستند.

گتی ایماژ

با وجود هیاهو بیش نیویورک بازگشایی مجدد کومو گفت: مسئولان هستند با این حال نگه داشتن یک "چشم ویژه در شهر نیویورک" که در آن حدود 35000 نفر تست خواهد شد روزانه در حال حرکت رو به جلو است.

هفته قبل از بازگشایی هزاران مدنی فعالان حقوق آب گرفتگی خیابان های شهر را در بسته بندی جمعیت در اعتراض به مرگ جورج فلوید در دست پلیس در مینیاپولیس با وجود رسمی stay-at-home سفارشات. ناگهانی سنبله از تجمع جرم یک هفته قبل از این شهر بازگشایی نگرانی در میان قانونگذاران و کارشناسان بهداشت عمومی که موارد جدید می تواند به افزایش دوباره.

"یک نفر در یک جمعیت از 100 نفر را آلوده می توانید ده ها" کومو گفت: اصرار معترضان به آزمایش و به دور ماندن از مردم آسیب پذیر تا زمانی که آنها دریافت یک تست منفی بازگشت.

Oxiris Barbot, نیویورک شهرستان, کمیسیون بهداشت و درمان خواست کسانی که به شرکت در تظاهرات به سایش پوشش صورت برای جلوگیری از ناخواسته گسترش ویروس. این می تواند یک هفته دیگر قبل از این شهرستان به طور بالقوه می تواند ببینید قابل توجه چشم انداز مثبت در عفونت.

همچنین بخوانید: شهر نیویورک فاز 2—که شامل فضای باز ناهار خوری—می تواند اتفاق می افتد در اوایل ماه جولای

"تا به امروز خوشبختانه ما دیده نمی شود هر گونه خاص و یا قابل توجهی خوشه در تعداد زیادی از مردم که در حال بازدید از بخشهای اورژانس" Barbot گفت: در شهردار دوشنبه جلسه.

بسیاری از صاحبان کسب و کار و ساکنان مشتاقانه در انتظار مرحله بعدی بازگشایی زمانی که زندگی روزانه را شروع به نگاه حتی عادی تر — وقتی آرایشگاه و سالن مو را بازگشایی فضای باز ناهار خوری, سر گرفته خواهد شد و دفاتر استقبال خواهد شد برخی از کارکنان به کار می کنند.

در آن زمان بسیاری از خرده فروشان که تصمیم به باز کردن در روز شنبه را قرار داده اند برخی از مرتب کردن بر اساس از منظقه وانت سیستم در محل. Gap Inc., فاصله +8.57% که همچنین شامل موز جمهوری و نیروی دریایی به عنوان مثال باز خواهد شد و انتخاب شهر نیویورک فروشگاه برای منظقه وانت ژوئن 12, سخنگوی گفت MarketWatch.

میسی M +8.89% فروشگاه گل سرسبد که خسارات گسترده در طول غارت در Midtown هفته گذشته تعمیر محدود آسیب و به نظر می رسد به جلو به راه اندازی مجدد شهردار, بیل د Blasio روز دوشنبه گفت:.

همچنین نگاه کنید به: درس هایی برای COVID نسل از یکی از بزرگترین

کمتر از 70 بيمار راه می رفت به بیمارستان با علائم COVID-19 روز شنبه از روز قبل; در حالی که تعدادی از فشرده-مراقبت از بیماران کاهش یافت و به 326 شهردار گفت: هر چند او از ارائه جزئیات در زمانی که فاز 2 آغاز خواهد شد. این شهر همسایه شمالی اواسط دره هادسون آغاز خواهد شد و فاز 2 در روز سه شنبه در حالی که لانگ آیلند را وارد مرحله دوم در روز چهارشنبه.

"ما رو از این راه دور با کار سخت و نظم و انضباط" د Blasio گفت. "ما رو به چوب به آن را بنابراین ما می توانید به مرحله بعدی و بعدی فاز و مرحله بعدی."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب