نظر: NBA TV viewer تجربه نیاز به افزایش سرعت اما این بیت هیچ بازی در تمام

جف Zillgitt ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 1:22 AM EDT Jul 31, 2020بیایید شروع با این فرض که ما ترجیح می د

توسط NEWSAMINS در 10 مرداد 1399

بیایید شروع با این فرض که ما ترجیح می دهند به تماشای NBA بازی با طرفداران در حضور و غیاب و از کار وجود دارد.

با توجه به شرایط جهانی و همه گیر و لیگ تلاش برای انجام همه چیز آن می تواند تا پایان فصل با خیال راحت و حد COVID-19 موارد در آن دیزنی دانشگاه ما هنوز هم می تواند لذت بردن از پاورهای بازی در تلویزیون را در خود ضعف بیش از حد.

به NBA و تلویزیون شرکای اعتباری برای ایجاد یک فضای که محدودیت های طاقی. این می تواند بسیار بدتر را تجربه و آن را به احتمال زیاد به بهبود است.

به هر حال در حد معمول بار ما می توانید قبول و حتی قدردانی غیر معمول مشاهده و تجربه است.

این یکی از آن زمان به عنوان NBA از سر فصل آن پنج شنبه با دو بازی – یوتا را شکست داد نیواورلئان 106-104 و لس آنجلس لیکرز ضرب و شتم لس آنجلس کلیپرز 103-101.

پنهان پایین کاسه صندلی و با استفاده از مجازی طرفداران در صفحه نمایش نیست به عنوان منحرف به عنوان یکی ممکن است فکر به حال این ایده پیشنهاد شده است و پنج ماه پیش قبل از COVID-19 تغییر زندگی است. مجازی طرفداران ضرب و شتم مقوا cutouts و راه دوربین متمرکز در دادگاه آن را دوست ندارم "طرفداران" در همه جا حاضر بودند. آنها در خدمت یک هدف.

بله به نظر می رسد عجیب و غریب با هیچ واقعی طرفداران در courtside صندلی و پر کردن صندلی های پشت میز و backboards. چند بار از زاویه دوربین به این تصور از تماشای یک NBA2K بازی های ویدئویی.

در اين ميان چهارم مصاحبه با مربیان عجیب و غریب بود از مربی و خبرنگار تا به حال به فاصله اجتماعی از هر یک از دیگر. این چیزی است که شبکه را وصله پینه کردن.

اما بینندگان می توانید گذشته تمام peccadillos با تمرکز بر روی بازی. پس از همه, این است که آنچه اهمیت ترین.

واقعیت جدید: NBA بازیکنان و مربیان و تنظیم به عدم طرفداران سر و صدا

دیجیتال تابلوهای تبلیغاتی در اطراف دادگاه, اسموتی شاه لوگو در دادگاه (آن در نظر گرفته شد یک پلیکان "صفحه اصلی" بازی) و دیگر تلویزیون های گرافیکی ارائه شده و اعلام از TNT را ایان عقاب Stan Van Gundy کوین هارلن و Reggie Miller نیز به بینندگان یک آشنایی که با کمک تجربه مشاهده.

این یک آشپز بوسه زمانی که لیکرز' استارت معرفی شدند با احترام لیکرز آدرس عمومی گوینده لارنس Tanter است که وجود دارد اما که صدای ضبط شده بود برای لحظه ای. لمس خاص مانند است که خواهد شد یک راه طولانی در خشنود طرفداران.

این telecasts حال Summer League احساس به آنها. بیننده می تواند بشنود کفش تق و لق بیش از یک بازی معمولی است. شما می توانید بگویید این بازی نبود در حال بازی در یک به طور منظم NBA عرصه است.

یکی از جنبه های ارزش مانیتورینگ احساسات بازیکنان مشتق از آن فن جو است. هیچ خانه جمعیت و یا جاده جمعیت به انرژی یک بازیکن و به جز لحظات در اینجا وجود دارد و این بازی به نظر می رسید به عدم نرمال شدت.

چه چیز دیگری می شد از دست رفته ؟ من نه تنها در که مایل به شنیدن بیشتر زنده گفت و گو در میان بازیکنان و مربیان و داوران – نه بررسی و ویرایش نسخه تجاری زیر می شکند. من هم درک کنند که چرا NBA مردد به پخش برخی از این بحث زنده به عنوان ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی گزارش شده است.

من را نمی شنوند بسیار فوق برنامه سر و صدا مانند بیش از حد موسیقی و صدای دیجیتال تشویق شد و کم کم در تلویزیون من (یک چیز خوب است اگر شما نمی خواهید مصنوعی سر و صدای جمعیت). اگر شما بازدید nba.com یا NBA برنامه, شما می توانید شرکت در مجازی تشویق می کند.

اگر شما یک, NBA League Pass, مشترک, شما باید گزینه های آنلاین (و یا تلفن همراه) به انتخاب غذا از هر دو تیم محلی خدمه تلویزیون, یک خوراک از چهار زوایای مختلف بر روی یک صفحه نمایش و یا شما می توانید انتخاب کنید به تماشای از هر پایه به عنوان اگر شما در حال تماشای از یک courtside صندلی پشت به سبد خرید. کسانی که همه گزینه های که ارائه شده است قبل از اینکه در برخی از ظرفیت اما آن چیزی لیگ تصویب بینندگان ممکن است استفاده از بیشتر.

و شاید بهترین چیزی که در مورد تجربه مشاهده شد که با نمره گره خورده است در اواخر سه ماهه چهارم بین نیواورلئان و یوتا تعلیق انجام شده در این لحظه. من آن را فراموش کرده بود و دو تیم در داخل یک حباب بازی با طرفداران در مرکزی فلوریدا.

عقاب در این تماس گفت: آن را به خوبی: "برای من آن را فقط احساس می کند مانند یک بازی NBA در روز پنج شنبه شب در TNT. NBA بازگشت است."

این هم یک کار در حال پیشرفت است به طوری که مشاهده و تجربه ما در اوایل راه اندازی مجدد ممکن است در ماه سپتامبر. و آن را بهتر از نداشتن بسکتبال در تلویزیون.

دنبال USA TODAY Sports, NBA نویس جف Zillgitt در توییتر @JeffZillgitttinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن