یاقوت پل ها طول می کشد بیش از سلنا گومز Instagram سهام جدید رئال از سال 1960 مدرسه لغو تبعیض نژادی مشخص

هانا Yasharoff ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 4:05 PM EDT Jun 14, 2020سلنا گومز قرار دادن 179 میلیون-قوی I

توسط NEWSAMINS در 26 خرداد 1399

سلنا گومز قرار دادن 179 میلیون-قوی Instagram زیر به خوبی استفاده کنید.

این خواننده 27 بوده است او وام حساب – ششم ترین-به دنبال بر روی پلت فرم رسانه های اجتماعی – به برجسته سیاه فعالان اعتراض بیش از مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس. آخرین به بیش @selenagomez برای روز ؟ یاقوت پل که تاریخ ساخته شده در سال 1960 به عنوان اولین آفریقایی-آمریکایی به desegregate یک مدرسه ابتدایی در جنوب.

"من فقط می خواهم به یک لحظه برای تشکر از سلنا برای این فرصت را به صحبت می کنند به شما به طور مستقیم" پل 65 می گوید: در یک ویدیو ارسال شده گومز به حساب. "این فیلم که من می خواهم برای به اشتراک گذاشتن با شما امروز نشان داده نشده است قبل از در حال حاضر. این فیلم از سال 1960 به بعد که من وارد کلاس اول اینجا را در نیواورلئان.

"این کمک خواهد کرد که شما را به درک چرا من فکر می کنم ما سیاه و قهوه ای خواهران و برادران نیاز به ایستادگی ایران در این مبارزه برای نجات و سیاه و قهوه ای زندگی می کند. من می خواهم شما را به یاد داشته باشید که آن است که همه ما تاریخ مشترک. این است که میراث خود را بیش از حد."

"من به معنای واقعی کلمه می توانست جورج فلوید': 'SNL' آلوم جی فرعون می گوید: پلیس اسلحه کشیده بر او در اواسط تمرین به زانو در گردن او

فیلم گزیده ای از مستند "کودکان به تماشای," نشان "شجاعت است که ما سیاه و قهوه ای خانواده تا به حال در طول جنبش حقوق مدنی," پل می گوید.

او افزود: در یک ویدئو با عنوان: "در طول سال ها زندگي خود را به ترویج مدارا و وحدت است. در این ناآرامی های مدنی بسیار مهم ما متحد برای حفاظت از سیاه و قهوه ای زندگی می کند! ما با تشکر از خواهر ما سلنا برای اجازه دادن به من به من بگویید داستان و آگاهی بیشتر به اهمیت این لحظه در این پلت فرم!"

گومز شده است با استفاده از حساب او به ترویج کار و ایده از فعالان مانند Ibram X. Kendi, Raquel ویلیس و Kendrick Sampson.

'ما سعی در متوقف کردن آنها': 'Dear White People' بازیگران تقلید مشهور نژادپرستی PSA تصویریtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن