متس rookie دیوید پترسون به دوم پس از شروع قوی اولین

دیوید پترسون می توانید دایره یکشنبه در تقویم خود را. این rookie left-hander باقی خواهد ماند در متس چرخش مدیر ل

توسط NEWSAMINS در 9 مرداد 1399

دیوید پترسون می توانید دایره یکشنبه در تقویم خود را.

این rookie left-hander باقی خواهد ماند در متس چرخش مدیر لوئیس Rojas تایید شنبه یک روز پس از پترسون به دست آورده پیروزی در MLB اولین جامد و تفرج در برابر Red Sox.

"ما در مورد [مارکوس] بود به عنوان هفته-به-هفته اما پترسون پنجم ما استارت در حال حاضر" Rojas گفت: قبل از متس از دست داد به Red Sox 6-5 در سیتی زمینه است.

بود که در مجروح لیست با یک پاره چپ گوساله شده است پرتاب "full tilt" اغل گاو یا حشم جلسات با توجه به Rojas, اما هنوز هم وجود دارد این سوال از زمانی که او سالم خواهد بود به اندازه کافی برای نشان دادن او می تواند زمینه و موقعیت خود را.

پترسون اجازه دو به دست آورده قابل اجرا بر روی هفت بازدید و دو پیاده روی بیش از 52/₃ نوبت در برابر Red Sox. او شروع بعدی نیز خواهد آمد در جاده ها در آتلانتا.

David Peterson
دیوید پترسونگتی ایماژ

تبادل مربی جرمی Hefner خواسته شد آنچه که او در زمان از پترسون عملکرد.

"من نمی باید بسیار به کار با Petey — که یک پیروزی بزرگ برای این سازمان به صورت بازیکن ما توسعه سیستم" Hefner گفت. "Petey شد unfazed ماند و در تهاجمی تمام شب. من خوشحالم که من قادر به شاهد است."

این متس قرار می گیرد جیک Marisnick در مجروح لیست با یک تیره و تار سمت چپ بيشتر است. رایان کوردل انتخاب شد از متس' alternate سایت آموزش و افزود: به 30 فهرست. اردن Humphreys تعیین شد و برای مأموریت به روشن شدن فضا در 40-man فهرست.

رابرت Gsellman (تیره و تار ماهیچه سه سر) است که انتظار می رود برای شروع رو hitters در طول زندگی پنبه حلاجی تمرین در روز بعد و یا دو با توجه به Rojas. دو نفر دیگر کنار مسکن براد Brach و جارد هیوز, پرتاب میکنند. هیوز مواجه است hitters و Brach پرتاب اغل گاو یا حشم جلسات.

Rojas خواسته شد نظر خود را درباره احتمال تغییر حکومت است که کوتاه شدن تعداد نوبت در doubleheader.

"تنها دلیل من می خواهم که تغییر است زیرا سلامت و شاید جلوگیری از بچه ها از در معرض بودن خارج وجود دارد برای مدتی طولانی" Rojas گفت. "اگر ما در حال حاضر این موضوع است که ما می خواهیم سالم و فصل و فوق العاده زمین باز یافته قاعده بازی با 30 فهرستی برای شروع این همه برای سالم دلایل. اگر آنها می خواهند به کوتاه شدن دو بازی و یا یک بازی است که به دلیل.

"[اما] آن چیزی که من فکر می کنم تغییر 'در حال حاضر ما در حال رفتن به تهاجمی تر در سومین دور چون هفت دور بازی" یا چیزی شبیه به آن. خود را استارت یک تعداد زمین و به شما اعتماد به عمق استارت خود را در حال رفتن به شما و سپس شما باید بچه ها که می تواند در آمده و انجام کارهای مختلف به یک بازی است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب