چقدر بدتر می توانید آن را دریافت کنید ؟

بیش از 30 میلیون آمریکایی—حدود یک ششم از نیروی کار ایالات متحده—که در حال حاضر گذاشته شده در شش خرد هفته. یکی از شش. آن را تقریبا غیر ممکن است به درک چنین ذهن بیحس کننده ،

و در حالی که اخراج باید آمار هر دو جوان و مسن کارگران این شرط بندی خوبی است که هنگامی که اقتصاد شروع به بازگشایی و آمریکایی ها به بازگشت به کار کارگران مسن تر از سن 50 و بیش از گذشته خواهد شد در خط.

آنها همیشه بوده است. حتی در زمان های خوب و قوانین تحمل نیست تبعیض سنی شایع است. نیز وجود دارد یک ادراک در میان کارفرمایان بالقوه—ناعادلانه اگر چه آن ممکن است یا نه ممکن است که کارگران مسن تر می خواهید بیش از حد پول ندارد تا به تاریخ در مهارت های خاص و نخواهد مش خوبی با همکاران.

جزئیات: COVID-19 بحران جرقه ‘بازنشستگی پیش از موعد’ موج

تاریخ ارائه درس در آنچه که در آینده نگه می دارد برای آمریکایی ها امیدوار به بازگشت به کار. در گذشته شغل بزرگ رفتن—از “رکود بزرگ” از ده سال پیش—یک مطالعه توسط موسسه شهری یک واشنگتن-بر اساس اتاق فکر گفت که اگر چه کارگران مسن تر به طور کلی تجربه کاهش بیکاری از کارگران خود را در سن 25 تا 34 آن زمان دو بار به عنوان طولانی برای پیدا کردن کار. یک سوم از جویندگان کار (34%) بودند و هنوز هم به دنبال پس از یک سال و دو پنجم (41%) بودند و هنوز هم پس از یک سال و نیم.

و بالاخره بعد از پیدا کردن یک شغل پس از آن زمان در حاشیه چه آنها را دریافت کنم ؟ متوسط کاهش پرداخت از عظیم 23 درصد (متوسط به معنی نیم پس از نیم زمان قطع پرداخت بدتر از آن). در مقابل کارگران سالخورده 25-34 به طور معمول در زمان 11% کوتاه کردن مو.

تصور کنید که: انتظار از یک سال شاید دو—و سپس با توجه به قطع پرداخت.

“هیچ سوالی وجود دارد که کارگران مسن تر ببینید بسیار طولانی و زمان بیکاری می گوید:” جنیفر شرام ارشد سیاست راهبردی مشاور در AARP سیاست عمومی موسسه. او اضافه می کند که در آن رکود یک دور باطل پدید آمده است. دیگر شما از کار شد بیشتر آلوده می شد.

“ساعت حرفه ای صحبت شد در مورد تبعیض علیه دراز مدت بیکار و چگونه برخی از سازمان ها بودند در واقع صحبت کردن در مورد چگونه آنها به دنبال مردم که بیکار برای یک مقدار مشخصی از زمان است.” این است که به وضوح تبعیض آمیز ،

گذشته از coronavirus خود را که در حال حاضر برخی از 63,000 زندگی در کمتر از سه ماه چه ترسناک در مورد این رکود این است که چگونه آن را می تواند تغییر دهد در حال حاضر یک طرفه ارتباط بین کارفرمایان و کارکنان.

بخوانید: چگونه از بیماری همه گیر کوروناویروس تحت تاثیر قرار تامین اجتماعی منابع مالی?

روزنامه نگار پیتر Gosselin که در سال 2009 کتاب “سیم بالا: این مخاطره آمیز زندگی مالی از خانواده های آمریکایی” در نگاه آمریکایی ها تعمیق اقتصادی اضطراب—که بدون شک طنین انداز با خوانندگان در سال 2009—calls وضعیت فعلی یک “رویداد زمین شناسی” است که در سرعت بخشیدن به یک روند بزرگ بود که در حال حاضر در راه در این کشور: تغییر از خطر اقتصادی از کارفرما به کارمند.

“کارفرمایان عدم درک روشنی از کدام راه جهان است,” او می گوید. “به طوری که آنها می خواهند را به عنوان چند تعهدات (به مردم) از نظر ساخت محصولات خود را از خدمات به عنوان آنها می توانند. کارکنان یک تعهد است.”

Gosselin پیش بینی فعلی محیط مملو از ترس و عدم اطمینان را به شرکت های گریز بیشتر به “شل کارفرما-کارمند کراوات.” این صدمه دیده خواهد شد و کارگران در تمام سنین اما زیاد خواهد شد به شدت در کارگران مسن تر او می افزاید.

همه از این تغذیه به گسترده تر مشکل از بازنشستگی در یک منطقی سن جوان با یک منطقی مناسب و معقول کوسن های مالی. هنگامی که شما از نیروی کار برای یک دوره طولانی, آن لطمه می زند و در دو مهم جبهه: 1) شما بدیهی است که کمک به 401 (k) و یا ایرا و 2) شما از دست رفته در پتانسیل شرکت در مسابقات (هر چند همانطور که من نوشت: به تازگی برخی از شرکت ها در حال حاضر برش پرداخت چنین به صرفه جویی در پول).

بنابراین هر کسی از یک کار در حال حاضر—و 30 میلیون نفر هستند که در قایق—پرداخت یک قیمت نه فقط امروز بلکه بیش از دراز مدت است. چرا ؟ چرا که آنها در حال سرمایه گذاری کمتر در بازار است که به طور معمول بالا می رود.

از آن بدتر می شود.

پس از تامین اجتماعی است که بر اساس به طور متوسط دراز مدت خود را, گوشواره, کسی که مجبور شد به قطع پرداخت پس از آخرین رکود اقتصادی یا باد گرفتن در آینده را ببینید مهم است که همه درآمد متوسط رقم کاهش است. بنابراین شما می توانید زندگی می کنند به 100—و ماهانه خود را بررسی کنید پایین تر خواهد بود و برای سال ها و سال ها چون شما مجبور به پایین پرداخت و راه بازگشت در سال 2020 است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de