NFL و اتحادیه بازیکنان رسیدن به ایران بازگشت-به-بازی, برنامه

به عنوان بازیکن قصد گزارش به اردوگاه های آموزشی در روزهای آینده NFL و بازیکنان NFL انجمن را نهایی خود بازگشت-ب

توسط NEWSAMINS در 4 مرداد 1399

به عنوان بازیکن قصد گزارش به اردوگاه های آموزشی در روزهای آینده NFL و بازیکنان NFL انجمن را نهایی خود بازگشت-به-بازی برنامه.

تحت توافق در این سال حقوق و دستمزد کلاه باقی خواهد ماند همان -- در $198.2 میلیون و بالقوه زیان های مالی با توجه به COVID-19 پخش خواهد شد بیش از چهار سال طول با توجه به ESPN.

پتانسیل مالی ضربه به احتمال زیاد رانده خالی استادیوم ها و از دست دادن مربوط به فروش خواهد گزارش پخش می شود با حقوق پایین کلاه از 2021-24. اقتصاد بودند بنا به گزارش یکی از بزرگترین موانع در رسیدن به یک توافق است.

کلاه نمی تواند کمتر از 175 میلیون دلار در سال آینده, اما می تواند مطرح شود اگر درآمد بهتر از انتظار می رود با توجه به گزارش.

بازیکن باید این گزینه برای انتخاب کردن از فصل, اما آنها هفت روز از زمان قرارداد به طور رسمی امضا به تصمیم خود را.

NFL Players Association Executive director DeMaurice Smith
بازیکنان NFL انجمن, مدیر اجرایی, DeMaurice اسمیتAP

"فصل بدون شک در حال حاضر جدید و چالش های اضافی اما ما متعهد به بازی امن و کامل 2020 فصل به اوج خود رسید با سوپر باول" لیگ در بیانیه ای گفت.

صاحبان به اتفاق آرا تصویب این پیشنهاد و اتحادیه نمایندگان تیم رای به رفتن به جلو با طرح ساخت این قرارداد رسمی.

"ما NFLPA هیئت نمایندگان رای به اتخاذ یک تعداد از 29-3 پیشنهادی اصلاحات به 2020 توافق دسته جمعی برای حفاظت از ما بازیکن سلامت ایمنی و رفاه مالی" این اتحادیه در بیانیه ای گفت.

معلوم نیست که بازیکن نمایندگان رای دادند در برابر این پیشنهاد است.

NFL شروع خواهد شد اردوگاه های آموزشی در زمان و به عنوان برنامه ریزی شده. به عنوان بخشی از لیگ آهسته "ramp-up" روند اما تمام چهار فصل بازی ها حذف شدند.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن