درآمد نتایج: AT&T سهام سود پس از ضرب و شتم درآمد اما شرکت پیش بینی COVID-19 تسریع خواهد کرد طناب برش

AT&T Inc. سهام بودند تا حدود 1% در premarket معاملات روز شنبه پس از شرکت پست شده بهتر از حد انتظار درآمد ب

توسط NEWSAMINS در 2 مرداد 1399

AT&T Inc. سهام بودند تا حدود 1% در premarket معاملات روز شنبه پس از شرکت پست شده بهتر از حد انتظار درآمد با وجود فشارهای سراسر کسب و کار از COVID-19.

شرکت تولید ژوئن چهارم درآمد خالص از $1.56 میلیارد دلار یا 17 سنت به اشتراک گذاری از $3.97 میلیارد یا 51 سنت سهم در سال-سه ماه قبل. تعدیل سود هر سهم کاهش یافت و به 83 سنت به اشتراک گذاری از 89 سنت در یک سال قبل از آن در حالی که تحلیلگران بررسی FactSet شده بود مدل 79 سنت در تعدیل EPS.

درآمد برای AT&T T -0.29% کاهش یافته است به $41 میلیارد از 45 میلیارد دلار و در آمد حتی با FactSet اجماع. این شرکت تولید می شود درآمد حاصل از $17.1 میلیارد دلار برای تحرک آن واحد $10.1 میلیارد دلار برای سرگرمی آن واحد $6.4 میلیارد دلار برای کسب و کار خود wireline واحد $6.8 میلیارد دلار برای آن WarnerMedia بخش و $1.2 میلیارد دلار آن در آمریکای لاتین کسب و کار.

AT&T دیدم 151,000 سیم کارت دائمی تلفن زیان خالص برای سه ماهه به عنوان ذخیره موقت تعطیلی محدود تعویض فعالیت در این صنعت بی سیم. تحلیلگران شده است مدل سازی حدود 7 میلیون تلفن خالص اضافه می کند. AT&T گفته است که آن دائمی و زیان "شامل 338,000 تعلق قطع شده که این شرکت همچنان به ارائه خدمات برای حفظ و امریکا متصل برنامه" بودند که دولت در تلاش است که خواسته های بی سیم شرکت به خاتمه خدمات برای مشتریان است که نمی تواند پرداخت صورتحساب خود را با توجه به COVID-19.

بی سیم کسب و کار شاهد کاهش هزینه های خدمات به مردم کمتر متصلب بین المللی رومینگ اتهامات عنوان شده علیه.

در بخش سرگرمی که شامل شرکت DirecTV, U-آیه و AT&T تلویزیون در حال حاضر خدمات AT&T شاهد یک شبکه مشترک دست دادن 886,000 حق بیمه تصویری مشترکین از جمله 91,000 مشترکین که AT&T به عنوان شمارش قطع حتی اگر آنها هنوز هم دریافت خدمات از طریق نگه داشتن امریکا متصل است.

این شرکت انتظار دارد در سه ماهه سوم نتایج به توان نهفته در اختلالات به ورزش لیگ بسته شدن سینما و به تعویق افتادن فیلم منتشر شده کاهش رومینگ فعالیت و "شتاب قطع خطی خدمات تلویزیون با توجه به همه گیر."

سهام AT&T اضافه شده اند حدود 2 درصد بیش از سه ماه گذشته به عنوان S&P 500 SPX +0.57% به دست آورده به 17 درصد.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب