خدمات تعمیر پکیج شوفاژ دیواری

تعمیر پکیج شوفاژ دیواری میم پکیج تعمیر پکیج شوفاژ دیواری  نصب , فعال‌سازی , خدمت , عیب یابی و

توسط مدیر سایت در 26 خرداد 1402


تعمیر پکیج شوفاژ دیواری میم پکیج

تعمیر پکیج شوفاژ دیواری 
نصب , فعال‌سازی , خدمت , عیب یابی و تعمیر پکیج شوفاژ دیواری فرجام و محدوده

عیب یابی , رفع عیب ,  تعمیر و خدمت پکیج شوفاژ دیواری بوتان کشور‌ایران رادیاتور گلدیران,  لورچ , تاچی , ایمرگاس , BOSCH , پکیج دیواری وایلان, پکیج  گرم کشور‌ایران,  آریستون, ایساتیس ,  شوفاژ شغل ,  ,  تاچی , ایرفو , آماتیس , استانبول و دیگر مارکهای پکیج دیواری

خدمت و تعمیر پکیج شوفاژ دیواری فرجام
مانند هر دستگاه دیگری پکیج شوفاژ دیواری هم نیاز به سرویسهای عصر ای داراست . هرچند که پکیج شوفاژ دیواری نسبتا بی آلایش به لحاظ می رسد البته به جهت اتوماسیونی که در دستگاه وجود داشته و در عین ساخت آب سرد و گرم مصرفی  وظیفه گرمایش گوشه و کنار را نیز برعهده دارااست این مساله منجر استهلاک بالای دستگاه به خصوص در فصول سرد می گردد . خدمت عصر ای ضمن محاسن فوق نیاز به تعمیر پکیج دیواری را هم تا حد متعددی کمتر میکند .

مجموعاَ در چندین سال نخستین استعمال از یک پکیج تازه شاید کمتر احتیاج به خدمت و تعمیر پیدا نماید البته در‌حالتی که ترتیبی اتخاذ خواهد شد که به طور هر ساله یک تحلیل کلی گردد ممکن میباشد تا حد متعددی منجر کاهش هزینه در بعدی گردد . به این دلیل‌که با وجود هزینه های لوکس تهیه و تنظیم و خرید قطعات یدکی پکیج ممکن میباشد یک رفع عیب خرد منجر ارتقا ظول قدمت پکیج دیواری گردد .

نمایندگی پکیج بوتان فرجام
خدمت و تعمیر پکیج خوب میباشد به وسیله نمایندگی و اشخاص کارشناس صورت پذیرد . در میم پکیج ، خدمات گرمایش و سرمایش +  تیم مجرب با برند خاص محدوده حیطه خیابان فرجام کمپانی سرویس ها تاسیساتی طهران پایپر با اشخاص دارای تخصص مبادرت به تعمیر پکیج شوفاژ دیواری کرده و خاطر شمارا از بابت رفع عیب پکیج مطیمن میسازد .

 

ما در قضیه تعمیر پکیج بوتان و کشور ایران رادیاتور و همچنین پکیج های فرنگی که کمتر خدمت فعالیت پکیج به سمت تعمیر آن‌ها میرود با تبحر در تعمیرکار های زبده تمامی نوع پکیج دیواری را تعمیر می کنیم .

نمایندگی پکیج کشور ایران رادیاتور فرجام
پکیج کشور‌ایران رادیاتور هم به مانند پکیج بوتان از آن گروه پکیجهایی میباشد که تعدد استعمال از آن منجر شد‌ه‌است که خیلیها به سمت یادگیری و تعمیرات آن بروند . ما با خدمت عمل آیتم پذیرش کمپانی کشور ایران رادیاتور و مشرف به عیب یابی و تعمیرات آن مبادرت به خدمت و تعمیر پکیج شوفاژ دیواری جمهوری اسلامی ایران رادیاتور در محدوده خیابان فرحام می‌کنیم .

به‌دنبال به نظارت اسیدشویی مبدل پکیج , یکی‌از مهم ترین عیوب پکیج شوفاژ دیواری که در پکیجهای گوناگون مشترک میباشند مینماییم .

اسیدشویی یا این که شستشوی مبدل پکیج دیواری یک عمل متداول بوده و بخشی از خدمت و  تعمیر پکیج به حساب می آید .برای این عمل احتیاج  به یک پمپ ضد اسید برای این عمل میباشد، نظر مفاد پایین می‌باشند اعتنا داشته باشید:

از اسیدهای با درصد نادر و رقیق استعمال فرمائید، چون به کارگیری از اسید درصد بالا سبب از فی مابین بردن مبدل پکیج می شود.

مواد ته نشین گردیده مهم روی مبدل ,  رسوبهایی می باشند که روی مبدل ته نشین گردیده اند رسوبات معدنی و آهکی که بر تاثیر گرم شدن آب در مبدل بوجود می‌آیند.

این رسوبات مانند رسوب سماور و کتری به‌تدریج , تجمیع گردیده و فشار متعددی به بدنه مبدل گردیده و این فشار سبب ساز ساخت‌و‌ساز دریچه و سوراخهایی در  لوله های مسی مبدل میگردد ،هنگامی که رسوب زدایی دیر شکل می گیرد, ممکن میباشد  که ترکهای تولید گردیده  از فشار رسوبات گشوده گردیده و سبب ساز ترک شدن مبدل میشود . ضمنا وجود رسوب در درون مبدل موجب میگردد که بازده پکیج بالا رفته و پکیج دایما پر‌نور باشد و در مواقعی منجر خواهد شد که معیار گرمایش آن به صفر رسد .

برای اسید شویی پکیج و سیستم رادیاتور ها نیز بعد از بستن شیرگاز , کندن دوشاخه برق پکلیج ,شیر ورودی آب و تخلیه پکیج دیواری , مبدل پکیج را گشوده می کنیم .

آنگاه به وسیله سرشلنگی خروجی پمپ اسیدشویی را به  مبدل پکیج وصل کرده , بعد از آن خروجی مبدل را به ورودی پمپ وصل کردن و توسط یک اسید با غلظت معلوم , رسوب زدایی را آغاز می کنیم .

برای رسوب زادیی مجموع سیستم  یک پکیج با حدود 90 پره  رادیاتور آلومینیومی یک لیتر اسید رقیق به آب سیستم بسته افزوده گردیده و بعداز 5 روز کارکرد دستگاه آب سیستم تخلیه و ترازو  یه خرده مواد را برای خودداری  از خوردگی و رسوب به آب مدار بسته اضافه کرده که‌این محلول تا یک‌سال خصوصیت خویش را از دست نمیدهد .