اجاره امداد ؟ این شهر آمریکا به دنبال لغو اجاره برای مستاجران ضربه سخت COVID-19 همه گیر

به عنوان متحده شروع به بلند moratoriums اخراج شده اند که در جای خود از زمان شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس یک شهر در نیویورک در حال حرکت در جهت مخالف است. نه تنها دولت را اخراج مهلت قانونی تمدید شده است تا Aug. 20 اما شهر ایتاکا است که به دنبال لغو عدم پرداخت اجاره.

ایتاکا است که تصور می شود اولین شهر آمریکا برای تصویب یک قطعنامه به دنبال این نوع از اجاره امداد – تاریخی حرکت در یک شهرستان که در آن 70 درصد از جمعیت هستند که مستاجرها.

شورا درخواست نیویورک دولت اگر شهردار Svante Myrick می تواند به دست آوردن قدرت به لغو اجاره به دلیل COVID-19-ناشی از ضعف اقتصادی است که منجر به از دست دادن شغل و از دست دادن درآمد.

ذخیره بهتر صرف بهتر: پول راهنمایی و مشاوره در حال تحویل به صندوق پستی خود را. ثبت نام در اینجا

اگر دولت در بخش بهداشت و درمان تصویب ژوئن 3, وضوح این امر سبب Myrick با یک مقدار بی سابقه ای از قدرت برای یک شهردار است که اجازه می دهد او را به لغو تمام مسکونی و کسب و کار کوچک پرداخت اجاره بها و هزینه های اضافی که به دلیل بین آوریل و ژوئن.

این قطعنامه همچنین خواستار دولت اجازه شهردار متعهد و ملتزم به صاحبخانه به ارائه اجاره نامه پسوند در نرخ ارز در طول مدت اعلام اضطراری.

با توجه به وزارت کار ایتاکا از دست 9,200 بخش خصوصی شغل در ماه آوریل یک 16.2 درصد کاهش از سال قبل است. نرخ بیکاری در ایتاکا در حال حاضر نزدیک به 11 درصد است.

Coronavirus اخراج moratoriums: اخراج می رود سنبله به عنوان متحده پایان moratoriums که ارائه امداد در طول COVID-19

به دنبال به خرید یک ماشین؟: هرتز فروش هزاران نفر از اتومبیل های مورد استفاده در ناوگان خود را در ورشکستگی در قیمت های مقرون به صرفه

این شهر خواسته است برای تصویب از طریق یک فرمان اجرایی از رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو که اجازه داده است برای تعلیق و اصلاح قوانین مربوط به COVID-19 اضطراری است. این همکاری در این قطعنامه با تازه شکل گرفته ایتاکا مستاجران اتحادیه.

نیویورک اولین اخراج ban منقضی می شود در هفته آینده در ژوئن 20. کومو تمدید ممنوعیت طریق Aug. 20 اما این فرمت جدید را فراهم می کند حفاظت کمتر.

“شما هنوز هم می تواند در خدمت مقالات و رانده شده به دادگاه گفت:” ایتاکا مستاجران اتحادیه سازمان Genevieve برامدگی لبه طبقات سنگ. “شما باید به یک دفاع است که می تواند ثابت کند شما تا به حال مشکلات اقتصادی به دلیل COVID-19.”

خواهد نیویورک تایید ایتاکا درخواست ؟

ایتاکا نمی کند و در عین حال یک برنامه به عنوان به چگونه آن را اجرا اجاره لغو اگر دولت تصویب آن درخواست.

“ما را یک فرصت برای به ساختار چیزی بیشتر به طور کامل یک بار ما می دانیم که ما می تواند به جلو حرکت می کند با اجاره لغو” Myrick گفت. “حتی اگر مسلم این قدرت را خواهد من لغو اجاره فردا ؟ من نمی خواهد.”

اگر دولت تصویب اجاره لغو قدرت برای Myrick, اولین شورا خواهد بود قادر به پاسخگویی به ایجاد طرح جولای خواهد بود.

“آنچه من می خواهم انجام دهید این است که قرار دادن با هم یک گروه کاری است که به ما اجازه می دهد برای پیدا کردن املاک اجاره امداد است که به احتمال زیاد شامل اجاره لغو, اما آن را تنها در همکاری با امداد برای زمینداران و مالکان” Myrick گفت.

اگر Myrick داده است قدرت از دولت به انصراف از اجاره جدید کد شهرستان را پوشش دانشجویان ساکن در خوابگاه و ایتاکا مستاجران که نه دانش آموزان. اگر مستاجر هستند قادر به پرداخت اجاره خود را, آنها نیاز به ادامه به انجام این کار, قطعنامه متحده است.

مقامات مطمئن نیستید اگر درخواست خود را به صورت اجاره لغو قدرت هر گونه شانس عبور.

“من فکر می کنم این است که یک سیگنال از ناامیدی ما ساکنان شهر احساس هستند و ما نمی توانیم نه این فرصت را به خصوص دانستن ما را سپس به سادگی آنچه در آن می خواهم برای شهرستان ما قرار داده و هر آنچه که محدودیت های ما نیاز به در که گفت:” دب Mohlenhoff پنجم بخش alderperson. “این راه به شدت نشان می دهد ما نیاز به حمایت از دولت است.”

آنچه در مورد صاحبخانه?

به ایتاکا شورای مشترک نیز اصرار دولت در مجلس سنا به تصویب لایحه ای که ارائه کمک های مالی برای صاحبخانه و صاحب خانه با افزایش جریمه ها در بانک ها که رد وام مسکن تعویق و الزامی است که استفاده از دولت فدرال بودجه اختصاص داده شده به ارائه کوپن به صاحبخانه برای درآمد از دست داد.

این شورا ارسال نامه ای به اعضای کنگره به فشار برای گنجاندن ملی اجاره و رهن بخشش صندوق در آینده COVID-19 امداد بسته است.

اما نگرانی ها هنوز هم باقی می ماند که چگونه صاحبخانه می تواند تحت تاثیر این شهرستان را اجاره لغو برنامه. جورج McGonigal اول بخش alderperson رای دادند در برابر این قطعنامه است.

“من حدس می زنم من نمی فهمم که چرا ما می خواهید را به درد و مشکلات اقتصادی از یک گروه از شهروندان ما و قرار دادن آن بر روی گروه دیگری از شهروندان ما” McGonigal گفت: در این جلسه. “من فکر می کنم از همه این مسائل که هیچ حس در اینجا. که آیا تعریف شما به عنوان یک مالک و کسی که یک صاحبخانه؟”

COVID-19 کمک کمک

دولت فدرال 2.2 تریلیون دلار coronavirus نجات بسته شامل اخراج moratoriums برای بسیاری از مردم زندگی در فدرال یارانه آپارتمان و همچنین خانه های پوشش داده شده توسط دولت فدرال حمایت وام مسکن.

دوم از 3 تریلیون coronavirus امداد تصویب در مارس توسط خانه در ایالات متحده ارائه می کنند در حدود 175 میلیارد دلار برای پرداخت اجاره و رهن شده است اما تقریبا هیچ شانسی برای عبور از در و جمهوریخواهان کنترل سنای آمریکا.

نیوجرسی نمایندگان مجلس با تصویب 100 میلیون دلار اجاره امداد لایحه در حالی که در پنسیلوانیا رژیم صهیونیستی است. تام گرگ قوانین امضا کارگردانی 175 میلیون دلار از دولت فدرال coronavirus بسته نجات برای اجاره و وام مسکن تسکین.

در ایتاکا محله خدمات مسکن را راه اندازی COVID-19 اجاره برنامه کمک های دوشنبه و Tompkins County مقامات انتظار می رود بیش از $589,000 در دسترس برای اجاره کمک برای کم تا متوسط درآمد اجاره.

بوستون ارائه 8 میلیون دلار برای اجاره کمک. بالتیمور تعیین شده 13 میلیون دلار در فدرال coronavirus امداد کمک های مالی برای شروع یک اجاره برنامه کمک و فیلادلفیا ارائه شده 10 میلیون دلار برای کمک به حدود 13000 نفر با اجاره خود را.

“ما باید برای انجام کاری” گفت: فیلادلفیا عضو شورای هلن, ورزشگاه, که لایحه جلوگیری از اخراج تا دو ماه پس از دولت اضطراری جهت برداشته شده است. “ما نمی توانیم بازگشت به کسب و کار به طور معمول در یک شهرستان که evicts 18000 نفر در سال است. که فقط پایدار نیست.”

کمک: آسوشیتد پرس

به دنبال ایالات متحده آمریکا امروز خبرنگار کلی Tyko در توییتر @KellyTyko و ایتاکا خبرنگار مجله مت Steecker @OnTheStecord.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>