آنتونیو قهوه ای خواسته NFL برای حل و فصل 'تحقیقات'

آنتونیو قهوه ای آخرین بازنشستگی به طول انجامید دو روز. پس از به tweeting در میان چیزهای دیگر "ماموریت کامل" در

توسط NEWSAMINS در 2 مرداد 1399

آنتونیو قهوه ای آخرین بازنشستگی به طول انجامید دو روز.

پس از به tweeting در میان چیزهای دیگر "ماموریت کامل" در هنگام ارجاع کار خود را در روز دوشنبه چهار بار تمام نرم افزار روز چهارشنبه ارسال پیام به Instagram تماس در NFL برای حل و فصل تحقیقات و ارائه او را به وضوح "در این وضعیت" بنابراین او می تواند صحبت کردن به تیم است.

این Instagram پست در تمامیت آن بخوانید:

"@nfl من انطباق با هر درخواست از تحقیقات خود را در طول 11 ماه گذشته. شما باید دسترسی به همه من گوشی شما می دانید آنچه در این معامله این است که در هر وضعیت است که رسانه ها تحریف شده است. من شده اند با دیدن درمانگر شما از من خواست به من مشغول به کار در تمام جنبه های زندگی من در سال گذشته و تبدیل به یک مرد بهتر است به دلیل آن است. این واقعیت است که شما حاضر به ارائه مهلت و دلیل این واقعیت است که شما نمی خواهد خود را حل و فصل تحقیقات به طور کامل غیر قابل قبول است.

"تقاضای من از شما به من ارائه وضوح در این وضعیت بلافاصله اگر شما واقعا در مورد مراقبت از من تندرستی. من تیم حقوقی در ادامه به درخواست و به شما ارائه هیچ پاسخ. چگونه است که در لیگ فقط می توانید با کشیدن آن را در هر بررسی آن را انتخاب بازیکنان و ما فقط باید برای نشستن وجود دارد در برزخ? نیاز به یک به روز رسانی بنابراین من می تواند صحبت کردن با این تیم ها به درستی آنها در انتظار شما @nfl بیایید این چیزی که در حال حرکت! ما باید تاریخ را!! #Himmothy."

Antonio Brown
Antonio BrownAP

قهوه ای, 32, شده است یک عامل رایگان از سپتامبر زمانی که میهن پرستان جدید انگلستان منتشر شد او پس از یکی از بازی های زیر اتهام تجاوز جنسی و تهدید آمیز پیام های متنی ارسال به یک مدعی.

"نمی خواهد بازی در @NFL دیگر" قهوه ای توییتی پس از میهن پرستان او را قطع.

در ماه اوت گذشته او گزارش گفت: Oakland Raiders او را ترک اگر او نمی تواند خود را می پوشند و قدیمی کلاه به جای یک مدل جدیدتر دستور لیگ. این اظهارات پس از آن منتشر شده و او امضا شده با میهن پرستان.

اگر قهوه ای شد برای نگه داشتن بازی و ثبت نام با یک تیم او انتظار می رود به حالت تعلیق توسط NFL به عنوان یک نتیجه از تحقیقات جاری به اتهام تجاوز جنسی و تهدید پیام های متنی. طول بالقوه تعلیق نامشخص است اما بسیاری انتظار آن را می شود برای نیم فصل یا بیشتر.

ماه گذشته قهوه ای بود که محکوم به دو سال آزادی مشروط و دستور به انجام یک ارزیابی روانی و ثبت نام در 13 هفته مدیریت خشم البته توسط یک دادگاه فلوریدا پس از شفاعت هیچ مسابقه به اتهام ضرب و شتم.

قهوه ای هفت بار نرم افزار کاسه تا به حال 104 جلب برای 1,297 متری و یک لیگ برتر-بهترین 15 touchdowns برای استیلرز پیتسبورگ در سال 2018 خود را در آخرین فصل کامل. خود را برای زندگی حرفه ای او 841 پذیرایی برای 11,263 متری و 75 TDs.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن