واحد پول: چگونه آمریکا دلار را تقریبا سکوت اسلاید' است رونق بازار سهام تجمع

سرمایه گذاران ممکن است متوجه شده اند که آن را در میان همه هیجان اما یواشکی اسلاید دلار باید برخی از این اعتبار

توسط NEWSAMINS در 17 خرداد 1399

سرمایه گذاران ممکن است متوجه شده اند که آن را در میان همه هیجان اما یواشکی اسلاید دلار باید برخی از این اعتبار برای بازار سهام خیره کننده رالی.

یخ شاخص دلار DXY, +0.28%, برای سنجش ارزش دلار در برابر سبد شش رقبای اصلی افزایش 0.3% جمعه به 96.70 اما باقی مانده در مسیر برای 1.4% هفتگی کاهش است. شاخص در حال معامله در بیش از سه سال اخیر نزدیک به 103 در اواسط ماه مارس به عنوان وحشت ایجاد شده توسط COVID-19 همه گیر ایجاد جهانی تقلا برای دلار است. این شاخص عقب نشینی در اطراف 5.9% از که اوج آن تا حدود 0.6 درصد در سال به تاریخ.

"وجود دارد مقدار زیادی از حواس او را پرت در ماه گذشته اما تقریبا سکوت, اسلاید در, دلار باید پایین به عنوان یکی از مهمترین unremarked کاهش ارزش پول داخلی در تاریخ" نوشت: Sean داربی رئیس جهانی سهام استراتژیست در Jefferies در جمعه توجه داشته باشید.

ضعف دلار است که اغلب خبر خوش برای سهام ایالات متحده به عنوان آن را می سازد صادرات آمریکا خوب ارزان برای خریداران خارجی است. اما با تشکر از نقش دلار به عنوان ارز ذخیره بین المللی آن نیز می تواند یک مزیت برای رشد جهانی و به خصوص پس از اجرای آن بالا آمد و به عنوان شرکت در سراسر جهان به خود جلب کرد پایین خطوط اعتباری در تلاش برای ذخیره کردن دلار افزایش هزینه های سرمایه گذاری. فدرال رزرو در پاسخ به گسترش موجود تعویض خطوط با بانک های مرکزی و افتتاح تعویض خطوط با دیگران در حالی که در نظر گرفتن مراحل اضافی برای دیدار با تقاضا.

" 'وجود دارد مقدار زیادی از حواس او را پرت در ماه گذشته اما تقریبا سکوت, اسلاید در, دلار باید پایین به عنوان یکی از مهمترین unremarked کاهش ارزش پول داخلی در تاریخ است.' "

— Sean داربی رئیس جهانی سهام استراتژیست در Jefferies

یک دلار ضعیف تر می آید به عنوان یک تسکین برای بازارهای در حال ظهور که در آن استقراض به دلار افزایش یافته است در سال های اخیر است. ضعیف تر باک نیز می تواند یک امتیاز مثبت برای کالاهایی هستند که در قیمت واحد پولی آنها را ارزان تر به کاربران از ارزهای دیگر.

DXY شکست خط حمایت نزدیک 99.00 هفته گذشته و چشم انداز از 10 درصد عقب نشینی از اوج قابل ملاحظه ای افزایش یافته آن را به عنوان نزدیک یک "متوسط" خط حمایت در 96 گفت: Steven Ricchiuto ایالات متحده اقتصاددان ارشد در Mizuho اوراق بهادار در جمعه توجه داشته باشید.

"از جمله کاهش ارزش دلار کمک خواهد کرد که حمایت از انرژی و سایر کالاها و قیمت, در فرآیند کاهش خطر رکود قیمتی مقابله با اقتصاد داخلی," او گفت:. "این قوی ماکرو روند تغذیه مداوم تجمع در سهام و اعتبار است."

در یک نمودار:خریداران کالا آماده به تشویق اگر 'پادشاه دلار از دست می دهد و آن تاج

به عنوان ترس از COVID-19 pandemic حالا داربی گفت: "فدرال رزرو است که در ادامه به اضافه کردن دلار به سیستم پولی جهانی در نرخ بی سابقه ای (نگاه کنید به جدول زیر)."

Jefferies

در ضمن یک افزایش در 10 سال استراحت-حتی-نرخ تورم — بازار-بر اساس اندازه گیری انتظارات تورمی, افزایش قبلا پس از گردش به کاهش قیمت, او گفت:. "یکی از مهم ترین نقاط عطف برای جهت بازارهای سهام است تغییر به تورم است."

سهام معامله شده به شدت بالاتر جمعه پس ممکن است شغل گزارش که نشان داد یک غیر منتظره دوباره بجای اول برگشتن در اشتغال بخش غیرکشاورزی و کاهش نرخ بیکاری هر چند نرخ بیکاری باقی مانده فوق العاده بالا در بیش از 13٪.

میانگین صنعتی داو جونز DJIA, +3.15% افزایش یافت و بیش از 1 ، 000 امتیاز در آن جلسه و در پایان روز با افزایش 829.16 امتیاز یا 3.2% در حالی که S&P 500 SPX +2.62% پیشرفته 2.6%.

سهام سقوط در ماه مارس به عنوان همه گیر آغاز شد مجبور مستند از اقتصادهای بزرگ با S&P 500 انداختن نزدیک به 34 درصد از طریق مارس 23 از تمام زمان بسته شدن بالا از 3,386.15 Feb. 19. سهام را پس از bounced بازگشت به پس گرفتن یک تکه بزرگ از این کاهش با شاخص S&P 500 معامله فقط 5.5 درصد کمتر از اوج آن است. فناوری های سنگین نزدک کامپوزیت COMP +2.06%, در ضمن آیا بالا قبلی خود را در تجارت روزانه جمعه.

دلار سقوط از آن مه اوج بوده است, گسترده, بازتاب, در بخش احیای در ریسک پذیری گفته تحلیلگران. ارز کاهش یافته است در مقابل همه به اصطلاح G-10 ارز به جز سنتی پناهگاه های از فرانک سوئیس USDCHF +0.70% و ین ژاپن USDJPY +0.40%, در حالی که در حال سقوط بیش از 4 ٪ در برابر دلار نیوزیلند USDNZD, -0.69%, به کرون نروژی USDNOK -0.42% و دلار استرالیا AUDUSD +0.38%, اشاره کرد کیت Juckes جهانی ماکرو استراتژیست در Société Générale, در یک توجه داشته باشید.

او مشاهده کرد که نیوزیلند دلار دانمارک و استرالیا ارزهای نیز این هفته هنرمندان بالا — "تجارت و چرخه حساس و کمک همراه با قدرت ایالات متحده و چین داده و با افزایش قیمت نفت ، سرعت گزاف گویی ترسناک است سطح خود را کمتر از آن."

در ضمن 1.7% افزایش یورو EURUSD -0.40% در این هفته است "اما این موقعیت در رتبه بندی به ما می گوید این است که بسیار بیشتر از یک دلار نسبت به یورو, داستان," او گفت:.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب