"من باید شده اند وجود دارد': ستاد مشترک صندلی علامت Milley می گوید آن را یک 'اشتباه' به راه رفتن با مغلوب ساختن پیشی جستن به کلیسا

ویلیام کامینگز و تام Vanden بروک ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 11:38 AM EDT Jun 11, 2020رئیس ستاد مشترک ا

توسط NEWSAMINS در 22 خرداد 1399

رئیس ستاد مشترک ارتش علامت Milley کرد و گفت: آن را یک "اشتباه" به همراه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مقامات دولت در یک پیاده روی به تاریخی سنت جان کلیسا پس از صلح آمیز معترضان به زور پاک از این منطقه است.

"حضور من در آن لحظه و در آن محیط ایجاد یک درک نظامی درگیر در سیاست داخلی" کل ارتش گفت: در اظهارات برای یک دانشگاه دفاع ملی شروع مراسم. "به عنوان یک سفارش لباس افسر این یک اشتباه بود که من آموخته اند و من صمیمانه امیدواریم که همه ما می توانیم از آن یاد بگیرند."

تظاهرات فوران در شهرستانها در سراسر ایالات متحده و ادامه داد: پس از جورج فلوید یک آفریقایی-آمریکایی کشته شد مارس 25 تا زمانی که مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در گردن او برای نزدیک به نه ساعت.

ایالات متحده آمریکا امروز نظرسنجی: قوی پاکسازی میدان لافایت بود, لحظه ای تعیین کننده برای رئیس جمهور و تظاهرات

Milley سخنان علامت چشمگیر نقض بین پنتاگون و کاخ سفید در نظامی ایران در پاسخ به این اعتراضات که به دنبال فلوید مرگ است. عکس از Milley در استتار رزمی, یونیفرم, و وزیر دفاع علامت Esper راه رفتن در امتداد یک مسیر پاک عمدتا مسالمت آمیز معترضان توسط پلیس و گارد ملی نیروهای موجب خشم و انزجار در میان به تازگی بازنشسته مقامات نظامی.

دادستان کل ویلیام Barr گفت: تصمیم خود را به نیروهای امنیتی پاک کردن منطقه اطراف کاخ سفید از تظاهرکنندگان در ژوئن 1 بود از نگرانی های ایمنی و نامربوط به رئيس جمهور در راه رفتن به کلیسا که آسیب دیده بود توسط معترضان شب قبل از.

Milley توصیه فارغ التحصیلان که به عنوان رهبران ارشد, همه چیز آنها انجام خواهد شد از نزدیک تماشا کرده و گفت: "من مصون نیست." او گفت که این عکس از خودش را در میدان لافایت "موجب یک بحث ملی در مورد نقش ارتش در جامعه مدنی است."

"من باید شده اند وجود دارد," او گفت:.

"ما که پوشیدن پارچه از ملت ما آمده از مردم کشور ما," او اضافه شده است. "و ما باید با برگزاری عزیز اصل از غیر سیاسی نظامی است که عمیقا ریشه در ماهیت جمهوری ما."

Milley پذیرش است که حضور خود را یک اشتباه وجود دارد اذعان دارد که به او اجازه داده بود که نظامی برای تبدیل شدن به درگیر در سیاست داخلی. اظهارات اکو کسانی که از Mattis و دیگران که هشدار داد, سیاسی و بحران قانون اساسی طراحی شده توسط نیروهای مسلح به سیاست داخلی.

رفتن به کلیسا بود که به طور گسترده ای در مساجد بسیاری از جمله سابق وزیر دفاع جیمز Mattis که هزینههای استفاده از زور به منظور رییس جمهور برای ژست برای عکس در حالی که نگه داشتن یک کتاب مقدس.

قبل از میدان لافایت حادثه Esper تا به حال با اشاره به شهرستانها ایالات متحده به عنوان یک "جنگ فضایی" که نیاز به تحت سلطه اجرای قانون و سربازان گارد ملی. پس از انتقاد از بازنشسته Adm. مایک مولن رئیس سابق ستاد مشترک ارتش و دیگران Esper گفت: او با ابراز تاسف از اظهارات.

گرافیک: چگونه پلیس را تحت فشار قرار دادند کنار معترضان پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن بحث برانگیز کلیسا عکس

"ما باید رد هر گونه تفکر در شهرهای ما به عنوان یک 'battlespace که ما یونیفورم نظامی بر نام به 'تسلط,'" Mattis نوشت: در بیانیه منتشر شده در اقیانوس اطلس. "در خانه ما باید با استفاده از نظامی تنها زمانی که درخواست برای انجام این کار در موارد بسیار نادر توسط دولت فرمانداران. Militarizing پاسخ ما به عنوان شاهد در واشنگتن, دی سی, مجموعه تا یک جنگ نادرست درگیری – بین نظامی و غیر نظامی جامعه است."

مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال عمیق تر دخالت پنتاگون در پاسخ به این اعتراض خواستار استفاده از فعال وظیفه نیروهای, که به طور کلی ممنوع از اجرای قانون وظایف. واحد از 82 هوابرد اعزام شدند به حومه واشنگتن و نزدیک شد به نام در به گفته ارتش ثانیه. رایان مک کارتی.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گفت Milley خواهد بود مسئول در پاسخ به اعتراض یک, نقش, نمی, اختصاص داده شده به رئیس ستاد مشترک. Milley سخنان روز شنبه تقریبا قطعی به گونه ارتباط خود را با مغلوب ساختن پیشی جستن.

Esper نیز فاصله خود را از رئیس جمهور پیاده روی به سنت جان گفتن خبرنگاران او تا به حال هیچ چیزی برای انجام با این تصمیم به پاک کردن معترضان. او همچنین گفت NBC News, او نمی دانم آنها خواهد بود رفتن به کلیسا قبل از روشن شدن بعد او می دانست که در آن آنها می رویم اما نه در مورد رئیس جمهور برنامه ریزی شده "عکس op" با کتاب مقدس است.

و مغلوب ساختن پیشی جستن وزیر دفاع گفت که او "حمایت استناد به قیام قانون" اجازه می دهد با استفاده از فعال وظیفه نیروهای نظامی برای سرکوب ناآرامی که رئیس جمهور تهدید کرده بود به استفاده از.

در اظهارات خود روز شنبه, Milley خطاب نگرانی در مورد تبعیض نژادی در قلب جریان تظاهرات و گفت: نظامی نیاز به انجام بیشتر برای فراگیر شود.

"مسئولیت ما به عنوان رهبران نظامی این است که به اطمینان حاصل شود که هر یک از ما اعضای خدمات درمان نسبتا با عزت و احترام" او گفت:.

"ما باید, ما می توانیم, ما را انجام خواهد داد بهتر" Milley گفت: در فراخوانی برای ارزیابی چگونه در ارتش استخدام و ترویج اعضای آن است. "ما باید اطمینان حاصل شود که متنوع نامزدها باید فرصت برابر به شعبه به زمینه های حرفه ای و خدمت به موقعیت های کلیدی به احتمال زیاد برای تولید آینده ما رهبران ارشد."

کمک: آسوشیتد پرس

واقعیت را بررسی کنید: هیچ دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کلیسا عکس op بود نه همان بیل کلینتون کلیسا عکسtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب