Reggie Bush استقبال بازگشت به USC پس از 10 سال ممنوعیت

رخی بوش محور جنوب کالیفرنیا گذشته فوتبال dynasty. او با الهام از بازیکنان برای تبدیل شدن به تروجان ها و در ادامه به ستایش USC طرفداران در حالی که هزینه های یک دهه در NCAA موظف تبعید از مدرسه.

USC استقبال بوش در چهارشنبه 10 سال به بعد NCAA ناودان برنامه با تحریم که شامل قطع رسمی روابط به تنها Heisman برنده جایزه به پیروزی او خالی.

“رویای من از این روز به مدت 10 روز به علاوه و من هیجان زده به خانه می آیند!” بوش در بیانیه ای گفت.

بوش با بازی در حال اجرا پشت در USC از 2003-05 کمک از تروجان ها به یک جفت از مسابقات قهرمانی ملی. پنج سال پس از او رفته بود خار و USC شد جریمه توسط NCAA پس از بررسی مشخص شد او و خانواده اش دریافت غیر مجاز منافع در حالی که او هنوز در مدرسه است.

USC جمهور کارول Folt نوشت: در نامه ای به بوش که تمام محدودیت ها شده بود رسما حذف شد و او در حال حاضر می تواند “فراهم شود امتیازات و آداب و معاشرت گسترش به تمام Trojan فوتبال آلوم.”

مدرسه نیز به پایان رسید و آن جدایی با سابق بسکتبال ستاره O. J. مایو که او نیز تحریم در سال 2010 برای دریافت غیر مجاز مزایای به عنوان بخشی از همان تحقیقات گسترده به USC دو و میدانی.

بوش تروجان ها تیم برنده مسابقات قهرمانی ملی در سال 2003 و ’04 و تا به حال 34-بازی برنده خط خط. او برای 3,169 متری در سه فصل به طور متوسط 7.3 متری در حمل و 42 به ثمر رساند touchdowns.

او برنده 2005 Heisman با 1,740 متری عجله و 8.7-حیاط متوسط در هر حمل. اما این جایزه بود خالی به دلیل NCAA تحریم. او به طور داوطلبانه بازگشت مجسمه به Heisman جایزه اعتماد قبل از این سازمان تا به حال شانس به او را از آن. بوش تنها Heisman برنده به رسمیت شناخته نمی شود توسط Heisman اعتماد.

“به من می گویند که نمی خواهند Heisman بازگشت خواهد بود یک دروغ” ب ush گفت: در مصاحبه ای در “گله با کالین گاو چران” در FS1. “صد در صد من Heisman جایزه است.”

Heisman سخنگوی تیم هنینگ گفت: اعتماد آگاه بود USC اطلاعیه در مورد بوش اما تا به حال هیچ اظهار نظر فوری.

NCAA تحریم ها نیز منجر به USC که محروم از آن در سال 2004 BCS عنوان هر چند آسوشیتد پرس هنوز هم به رسمیت می شناسد تروجان ها به عنوان قهرمانان ملی که برای فصل.

بوش همچنان یکی از محبوب ترین بازیکنان در USC تاریخ است. هیچ تروجان ها بازیکن فرسوده بوش شماره 5 از او باقی مانده است.

“او به همین دلیل بسیاری از بازیکنان پیوست USC” گفت: قوچ گیرنده رابرت جنگل که بازی برای تروجان ها از 2010-12. “او یک بخشی از USC سنت است. بزرگترین USC بازیکن فوتبال به نظر من. او نیاز به یک مجسمه بیش از حد.”

بوش پیش نویس دوم به طور کلی توسط پرستاران نیواورلئان در سال 2006. او گفت: در FS1 که حتی اگر او در ادامه به یک مولد 11-سال NFL حرفه ای راه همه چیز به پایان رسید در USC بر دوش او است.

“این همیشه درنگ در پشت سر من. آن را همیشه درنگ در پشت ذهن من” بوش گفت. “این چیزی است که همیشه به من تا اواخر شب تقریبا هر شب. آن چیزی است که در نوع خود خالی از سکنه من هم به عنوان به خوبی.”

NCAA تعیین بوش دریافت هدیه و پول نقد از یک عامل بازاریابی که امیدوار بود به نمایندگی از او هنگامی که او یک حرفه ای تبدیل شد.

تحریم ها علیه USC شد برخی از سخت ترین NCAA به دست کردن در 20 سال گذشته — حتی در مقایسه با موارد مشابه. تروجان ها ممنوع شد از postseason برای دو سال از مجموع 30 فوتبال کمک هزینه تحصیلی بیش از سه فصل است.

مدیر ورزشی مایک Bohn که در زمان کار در پاییز گذشته گفت: بوش بود پشيمان برای آنچه رخ داده به برنامه و USC بدهکار آن را به بوش او را در برابر همه او انجام داده بود ،

“ما در حال رفتن به ایستاده با Reggie” Bohn گفت.

در ابتدا خار ممنوع شد به طور دائم از ارتباط با USC اما یک نیشگون گرفتن و کشیدن ساخته شده در سال 2017 توسط NCAA کمیته تخلفات به آن روش کاهش قبلی تمام عمر جدایی مجازات تا 10 سال.

بوش شروع به کار برای Fox Sports فصل گذشته به عنوان یک تحلیلگر در آن کالج فوتبال ظهر استودیو نشان می دهد با سابق USC هم تیمی مت Leinart. او به لس آنجلس سالن بزرگ برای یک تروجان ها بازی برای اولین بار زمانی که Fox show پخش از داخل ورزشگاه قبل از جمعه شب در مسابقه بین USC و یوتا برنده تروجان ها.

بوش نمی شد اذعان کرد این مدرسه که در طول بازی. شماره اش شده است در میان کسانی که نمایش داده شده در سالن بزرگ منطقه پایان همراه با دیگر USC Heisman برندگان مانند مارکوس آلن و O. J. Simpson. اما تروجان ها طرفداران جشن بوش بازگشت آن شب پوشیدن شماره 5 نیوجرسی و شعار “Reg-gie! Reg-gie!”

چگونه و چه زمانی بوش خواهد بود افتخار USC شده است کار می کرد و در عین حال گفت: Bohn.

“من می دانم که از آن خواهد شد یک روز خاص برای من زمانی که او می تواند راه رفتن در محوطه دانشگاه با سه نفر از بچه های فوق العاده اش و بخشی از آنچه در جریان است در USC” Bohn گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de