جان ما این طرح را Lamar جکسون حتی بیشتر غیر قابل توقف

در پاشنه از یک اتفاق MVP فصل کلاغ سر مربی جان ما می گوید که کارفرمایی Lamar جکسون در حال رفتن به تیم مخالف' se

توسط NEWSAMINS در 9 خرداد 1399

در پاشنه از یک اتفاق MVP فصل کلاغ سر مربی جان ما می گوید که کارفرمایی Lamar جکسون در حال رفتن به تیم مخالف' secondaries "پرداخت" در این سال است.

"کسانی که گوشه و کنار در حال رفتن به یک در یک و کسانی که safeties در حال رفتن به یک در یک در برابر گیرنده به خصوص در برخی از downfield می اندازد و ما باید به آنها را برای آن پرداخت. ما باید کاملا به آنها پرداخت" Harbaugh گفت: در طول یک پرسش و پاسخ جلسه با کلاغ' فصل دارندگان بلیط در روز پنج شنبه. "این توانایی را به آنها پرداخت هزینه برای کج کردن دفاع خود را نسبت به توقف ما در اجرای بازی با یک واقعا کارآمد عبور بازی. من معتقدم که در گام بعدی از این جرم. من واقعا معتقدم لامار در حال رفتن به گام بعدی."

جکسون, 23, نشان داده بی سابقه عجله توانایی و خرد NFL رکورد کارفرمایی عجله متری بیش از 15 بازی فصل گذشته بود که حیاتی به جرم موفقیت. ما هیچ برنامه ای برای تغییر به دور از در حال اجرا بازی به خصوص اخیرا پیش نویس ایالتی اوهایو در حال اجرا پشت J. K. Dobbins اما قصد دارد به اهرم آن را در کنسرت با جنبه های دیگری از طرح خود را به بهره برداری از دیگر آسیب پذیری.

Baltimore Ravens quarterback Lamar Jackson
Baltimore Ravens کارفرمایی Lamar جکسونگتی ایماژ

"من نمی خواهد می گویند که ما در حال رفتن به قراضه اجرای بازی و من نمی خواهد می گویند که ما در حال رفتن به تبدیل شدن به یک مطلب معمولی جرم — که آخرین چیزی که ما می خواهیم انجام دهیم" ما گفت. "ما نمی تغییر جرم به ضایعات این ایده که ما می خواهیم به علت مشکلات مردم. ما فقط می خواهید برای دریافت بهتر در استفاده از نقاط ضعف است.

"ما باید بچه ها بیشتر باز شده و ما باید بزرگتر بازی می کند و ما باید با ایجاد فرصت های بیشتر در این بازی عبور از آنجا که بازی اجرا شود."

جکسون تکمیل 66.1 درصد از خود عبور برای 3,127 متری و یک لیگ برتر-پیشرو 36 touchdown می گذرد اما یکی از چند نسبی نقاط ضعف عمیق بود دقت پرتاب. با توجه به ESPN, Jackson, رتبه 27 در جستجو در عبور از حداقل 15 درجه متری که ثابت هزینه خود را تکان دهنده بخشی دور دست دادن به تیتان است. او به اتمام 6-of-17 عمیق پاس تلاش در 28-12 ناراحت است.

سوم-سال سابق لویی سیگنال-تماس گیرنده را تصویب فو گلابی قهوه ای مارک اندروز و مایل Boykin و همچنین به عنوان سریع سوم-طفیلی Devin Duvernay از تگزاس که زد زیر 4.4 40-حیاط داش در اختیار او.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب