Redfin مدیر عامل: تعطیلات املاک و مستغلات بازار نان تست به دلیل همه گیر به عنوان Airbnb صاحبان عجله به offload خانه های خود

Redfin RDFN, +5.98% آخرین شرکت املاک و مستغلات برای پرش به iBuying بازی پس از یک coronavirus مربوط به خاموش کردن.

سیاتل-بر اساس کارگزاری گفت: آن RedfinNow بخش فراهم می کند که فوری ارائه می دهد به خانه فروشندگان به خرید خواص خود را خواهد رزومه کاری خرید و فروش خانه و فعالیت های. در انجام این کار Redfin می پیوندد همکار iBuyers Opendoor و Offerpad در ورود به بازار مسکن. Zillow ZG, +3.60% نیز روز پنجشنبه گفت که آن را به آرامی بازتولید آن iBuying بازوی Zillow ارائه می دهد در هفته های آینده.

به اصطلاح iBuyers نمایندگی کوچک اما رو به رشد سهم کلی بازار املاک و مستغلات. نزدیک به 7 درصد از خانه های فروخته شده در رالی در سه ماهه سوم سال 2019 خریداری شد توسط iBuyers با توجه به دسامبر گزارش از Redfin بیش از هر بازار دیگر در سراسر کشور.

با وجود شیوع کروناویروس باعث رکود در خرید و فروش خانه و, لیست فعالیت از طریق مارس و آوریل Redfin موفق به ضرب و شتم انتظارات با درآمد سه ماهه اول خود را به این شرکت ارسال شده از دست دادن خالص $60 میلیون. یک سال پیش Redfin گزارش شده بود بزرگتر از دست دادن خالص $67 میلیون دلار برای مقایسه.

بیشتر بخوانید: وام مسکن افزایش نرخ از رکورد پایین — و نشانه هایی در حال ظهور است که آمریکایی ها در حال آماده سازی برای ورود مجدد به خانه-خرید و بازار

مدیر عامل شرکت گلن Kelman, گفته است که این شرکت با تکنولوژی ارائه شده — از جمله خانه مجازی تور و خانه های باز — کمک خواهد کرد که آن را آب و همه گیر. اما در حالی که نشانه ها شروع به پدیدار شود که آمریکایی ها ممکن است شروع به دوباره وارد بازار مسکن به سرعت بازیابی است که به دور از برخی. Fannie Mae FNMA, +1.50% گزارش داد که ضریب اطمینان مصرف کننده در مسکن کاهش یافته و به پایین ترین سطح خود از نوامبر 2011.

MarketWatch صحبت با Kelman جلوتر از Redfin درآمد انتشار به بحث در مورد چگونه همه گیر است و تحت تاثیر بازار مسکن ایالات متحده و چه تغییر خواهد کرد در مورد iBuying در پی COVID-19.

MarketWatch: Redfin اعلام کرده است که این شرکت iBuying بخش RedfinNow خواهد سرگیری عملیات زیر coronavirus مربوط به مکث. چه سوار است که تصمیم ؟

گلن Kelman: دلیل ما در حال بازگشایی این دلیل است که ما فکر می کنم آن را خوب زمان خود را به یک خانه. موجودی پایین است 25 ٪ در سال بیش از سال, و خرید و فروش خانه و تقاضا است که تقریبا به قبل از همه گیر سطوح. بنابراین ما مایل به گرفتن خطر دوباره. من فکر می کنم ما مقدار پایین ما در حال حاضر به پرداخت برای یک خانه فقط به خودمان بیشتر حاشیه برای خطا.

این یک دلخراش از چند ماه. ما تا به حال به اطمینان حاصل شود که خانه های ما را خریداری کرده بود قبل از همه گیر هنوز هم می تواند به فروش می رسد هنگامی که این بیماری همه گیر آغاز شده بود و شما نمی توانید فقط فراموش نکنید که به راحتی. بنابراین به جای شما فقط خود را پایین تر ارائه می دهد یک کمی که به شما می دهد برخی از راه گریز.

MW: است RedfinNow معرفی هر گونه روش های جدید به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس?

Kelman: من احساس می کنم مانند آنچه که در مورد تغییر رویکرد ما در iBuying به طور خاص فقط بیشتر در مورد حاشیه. شما همیشه می دانستم که شما تا به حال یک حاشیه برای خطا وجود دارد احتمال یک رکود و که هر پیشنهاد شما ساخته شده تا به حال به حساب برای آن است. اما چیز دیگری که در واقع از طریق آن بروید. بنابراین من فکر می کنم وجود خواهد داشت بیشتر حاشیه برای خطا بلکه کمتر تحمل برای یک پروژه واقعی. اگر آن را از یک قطعه کار و آن را به مدت شش ماه به آن را دریافت در بازار, شما فقط نمی توانید صبر کنید که به شکل اگر شما ارائه قیمت مناسب به صاحب خانه. بازار می تواند تغییر کند.

اگر شما در زمان یک شات بسکتبال و شش ماه بعد کسی به شما گفت که آیا آن رفت و به حلقه شما هرگز به یک زن بهتر بازیکن بسکتبال مناسب است ؟ بنابراین من فکر می کنم ما فقط در حال منظم تر در مورد انواع خانه های ما خرید. اگر شما به اشتباه در پنج خانه, شما باید خرید 5,000.

MW: آیا شما فکر می کنم که همه گیر می تواند iBuying محبوب تر از آن حذف بسیاری از این فرد در تعاملات روند خرید و فروش خانه به طور معمول نیاز به?

Kelman: که نمی شود من حدس می زنم. صاحب خانه که ممکن است اضطراب بیشتری به فروش خانه خود را, ما در حال رفتن به پیدا کردن که آیا بیشتر از آنها را ارائه می دهد در چند هفته آینده. اما بخش دیگر شما باید به در نظر گرفتن پول ، افرادی که در حال فراهم کردن سرمایه برای iBuyers مختلف ریسک پذیری در طرف دیگر از این. اگر iBuyers همه می آیند به بازار در همان حاشیه آنها در دو یا سه ماه پیش من فکر می کنم ما پذیرش نرخ در حال رفتن به واقعا بالا است.

اما حدس من این است که آنها در حال رفتن به قیمت خطر به خود را ارائه می دهد. و من نمی دانم که چگونه مصرف کنندگان در حال رفتن به واکنش نشان می دهند. هنگامی که ما را ارائه می دهد و اگر ما خودمان را فقط کمی بیشتر اتاق را برای تمام خطرات است که ما در حال گرفتن اراده مردم هنوز هم آن را قبول?

‘آن استفاده می شود که طبقه کارگر مردمی منطقی می تواند آرزوی خرید یک خانه. و در حال حاضر من فکر می کنم خرید یک خانه است و واقعا تبدیل به یک امتیاز است.’

— گلن Kelman, مدیر عامل شرکت Redfin

MW: شما که قبلا ذکر شد وجود دارد که یک تجدید حیات در خانه-خرید و تقاضا — آنچه رانندگی است که ؟

Kelman: احتمالا انشعاب از رویای آمریکایی است. آن استفاده می شود که طبقه کارگر مردمی منطقی می تواند آرزوی خرید یک خانه. و در حال حاضر من فکر می کنم خرید یک خانه است واقعا تبدیل به یک امتیاز و ممتاز در کلاس انجام می دهند بهتر است در این بیماری همه گیر از افرادی که کار در رستوران و انجام دیگر در فرد خدمات. بنابراین بیکاری در حال رفتن به بد برای یک قسمت از امریکا برای قسمت دیگر آن را به عنوان بد است. و به طوری که بخشی که خرید یک خانه.

و شاید دیگر بعد از این فقط وجود دارد که یک بحران قیمت برای مدت طولانی. وجود ساختاری دلایل که وجود ندارد به اندازه کافی در خانه برای به اندازه کافی خانه در امریکا است. وجود دارد تعداد زیادی از افرادی که تلاش کرده اند به خرید یک خانه برای, دو, سه, چهار سال به خصوص در واقعا گران بازار. و اگر این بیماری همه گیر است که یک فرصت برای انجام این کار با رقابت کمتر, شما در حال رفتن به آن را.

همچنین ببینید: قیمت خانه سقوط می تواند به میزان 4 درصد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس Zillow می گوید:

MW: چه چیزی شما را در مورد وضعیت بازار ثانویه و تعطیلات بازار در حال حاضر ؟

Kelman: نان تست. کسانی که در حال رفتن به در سختی شکل. تاپیک کل اقتصاد است که ساخته شده در اطراف نقدینگی وجود دارد که Airbnb ارائه شده است. شما می تواند خیلی عمیق به بدهی و هنوز هم کسی پرداخت وام مسکن خود را هر ماه به دلیل Airbnb و دیگر وب سایت های مسافرت بودند خیلی خوب در پیدا کردن کسی که برای اجاره آن را. و من فکر نمی کنم بسیاری از کسانی که مردمی که این ذخایر که ماریوت MAR, +16.01% یا که هیلتون HLT, +8.59% می کند.

سرمایه گذاران که خود Airbnb خواص به دنبال فوری نقدینگی. در سطح برخی از این Redfin Zillow Z +3.48% و Opendoor چیدن تا جایی که Airbnb به سمت چپ خاموش. اگر آنها نمی تواند جریان پول نقد از طریق یک وب سایت آنها رو به فروش آن از طریق دیگر.

انگار کل اقتصاد است که ساخته شده در اطراف نقدینگی وجود دارد که Airbnb ارائه شده است.’

— گلن Kelman

MW: برخی پیشنهاد کرده اند که این بیماری همه گیر کوروناویروس می تواند منجر به مهاجرت از شهرهای بزرگ به خصوص آنهایی که مانند نیویورک که ضربه سخت شیوع. نظر شما در این مورد ؟

Kelman: آن را مانند خر کنگ. وجود دارد رفتن به یک حرکت بزرگ است. که در حال حاضر در جریان است فقط به دلیل استطاعت بحران است. مردم در حال ترک نیویورک فیلادلفیا و در حال ترک سان فرانسیسکو برای ساکرامنتو و حتی ققنوس. سیاتل بود شروع به از دست دادن مردم به تاکوما است که فقط پایین خیابان.

من فکر می کنم برخی از آن است که در مورد نگرانی مصرف کننده که در آن ما در حال زندگی در محله های نزدیک با افراد دیگر. اما بیشتر از این در مورد کارفرما انعطاف پذیری. کارفرمایان که واقعا گیر کرده در مورد اینکه آیا به مردم اجازه کار از خانه را بدست کاملا سادهای نیست. و اگر شما می توانید کار برای Goldman Sachs GS +4.41% اما نه در نیویورک, اگر شما می توانید کار را برای آمازون AMZN, +0.63% اما نه در سیاتل خوب چرا شما پرداخت حق بیمه?

(این مصاحبه ویرایش شد برای سبک و فضا است.)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>