بچه های بهداشت روانی می تواند در طول مبارزه مدرسه آنلاین. در اینجا چگونه معلمان در حال برنامه ریزی.

ارین ریچاردز ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 4:37 PM EDT Jul 31, 2020هنگامی که او کارولینای جنوبی دبیرستان

توسط NEWSAMINS در 10 مرداد 1399

هنگامی که او کارولینای جنوبی دبیرستان رفت و آنلاین این بهار مایا سبز و تلاش از طریق همان احساسات به عنوان بسیاری از سالمندان: او از دست رفته و دوستان او. او آنلاین تکالیف بیش از حد آسان است. او تلاش برای ماندن متمرکز است.

اما سبز, 18, نیز خودش را مشغول به کار سخت تر برای معلمان که او را می دانستند به خوبی و مراقبت در مورد او.

"من مدرسه را انجام نمی یک تن از درس های اجتماعی و عاطفی یادگیری" گفت: سبز که فقط فارغ التحصیل از چارلستون کانتی دانشکده هنر یک آهنربا و رهبری به دانشگاه استنفورد. "اما من در این نوشتن خلاق برنامه و من واقعا به معلمان وجود دارد و ما تا به حال حداقل یک هدفمند گفتگو در مورد احساسات من پس از ما نقل مکان کرد آنلاین."

از دیگر معلمان سبز را نمی شنوند چقدر به حمایت از او در سلامت روان.

این بود که یک شکایت شایع در میان پدر و مادر در زمانی که کلاس های آنلاین رفت در ماه مارس برای جلوگیری از شیوع کروناویروس. با توقف ناگهانی به فرد در یادگیری بسیاری از دانش آموزان از دست رفته خود را دوستان آرزو داشت به خارج از خانه توسعه نامنظم عادات خواب و سوار خود را (اغلب کار) پدر و مادر دیوانه. در بالای آن, بسیاری از آنها در برخورد با تروما از بیمار یا مرگ اعضای خانواده و مشکلات اقتصادی و اختلال در زندگی آنها یک بار بود.

'این است که جهنم': پدر و مادر و بچه ها, نفرت, آموزش آنلاین, اما بسیاری از چهره های بیشتر از آن

به عنوان همه گیر در drags روشن است که همه بچه ها همه حق است. نزدیک به 3 در 10 پدر و مادر گفت: فرزند خود را در حال تجربه عاطفی یا روانی آسیب به دلیل اجتماعی فاصله و تعطیلی مدارس با توجه به در سراسر کشور نظرسنجی گالوپ در ماه ژوئن.

"'Unmoored' بهترین راه من می توانم آن را توصیف کنم" گفت: Michael غنی دانشیار طب اطفال در دانشکده پزشکی هاروارد. او شاهد افزایش بیماران جوان با اضطراب و افسردگی در طول بیماری همه گیر.

"آنها احساس نمی مانند بلند شدن و رفتن به یکی دیگر از زوم کلاس" غنی گفت. "آنها احساس نمی مانند اتمام برنامه های کاربردی کالج."

به عنوان بیشتر مناطق انتخاب شده برای شروع سال تحصیلی تقریبا معلمان را مجبور به گرفتن بهتر در ارائه تحصیلی جدید محتوای آنلاین در حالی که همچنین جلسه دانشجويان اجتماعی و عاطفی نیاز دارد.

مدارس, غنی گفت: باید به فکر استفاده از محیط مجازی برای ایجاد روابط جدید بین معلمان و دانش آموزان است.

"نه فقط یکی که در آن بچه ها می توانید کمک کنید با جبر اما که در آن بچه ها در حال صحبت کردن به معلمان در مورد چه خبر است."

کروناویروس و بچه سلامت روان:کودکان و نوجوانان می تواند گزاف گویی برگشت اما آن را آسان تر است اگر آنها را خوب پشتیبانی می کند

اتصالات آن را همه در: علمی و عاطفی یادگیری

در زمان عادی بسیاری از مدارس نمی عمدا کنار هم برای آموزش غیر آکادمیک "مهارت های نرم افزاری" مانند همدلی و عزم و مراقبت از خود است. که باعث می شود ramping تا تمرکز مجازی محیط در میان مجموعه ای از به چالش کشیدن شرایط حتی بیشتر دلهره آور است.

اما جهان یک استرس زا در محل در حال حاضر با توجه به جهانی بهداشت بحران رکود اقتصادی و ادامه اعتراضات نژادی و بی عدالتی است. این مهم است که کارکنان مدرسه به پرورش ارتباط عاطفی کودک و روانشناسان و روان-سلامت کارشناسان می گویند حتی اگر پرداختن به تحصيلی دانشجويان اسلاید تر به نظر می رسد فوری است.

وجود دارد مقدار زیادی از ترس و بهت و حیرت و سردرگمی, اما نه همه زندگی همان pandemic گفت: فرانک Ghinassi رفتاری رهبر بهداشت در RWJBarnabas بهداشت و دانشگاه راتگرز.

کودکان بیشترین تاثیر منفی می گذارد گفت: کسانی هستند که در حال حاضر محروم توسط غذا یا مسکن بی ثباتی خشونت ناامن محله تکه تکه خانواده و یا غایب مدل نقش.

"معضل معلمان در یک محیط مجازی است که آنها به احتمال زیاد می دانید که مبارزات بیشتر با فقر و مشکلات دیگر و در عین حال عملا آنها را به درمان همه بیشتر یا کمتر در برابر" Ghinassi گفت.

به همین دلیل برخی از ولسوالی ها تاکید سمت عاطفی یادگیری برای همه بچه ها قبل از درخواست از آنها برای ضربه زدن به کتاب.

در شهرستان فالز چرچ مدارس دولتی در ایالت ویرجینیا در این منطقه از حدود 2800 دانش آموزان شروع خواهد شد آنلاین Aug. 24 و صرف تمام هفته اول احداث کلاس انتظارات روش و رفتارها و به سادگی گرفتن همه دانش آموزان عادت به رفتن به کلاس و آموزش دوباره گفت: سرپرست پیتر نونان در یک یادداشت جولای 24.

فیلادلفیا مدارس دولتی است که حمایت های رایگان و سلامت روان خط تلفن برای اتصال بچه ها و خانواده ها به غم و اندوه خدمات پشتیبانی به مقابله با ضربه گیر با توجه به Philadelphia Inquirer. این سرویس همکاری با بالا بردن مرکز عزادار کودکان, آژانس های محلی که کارکنان خط با سطح کارشناسی پزشکان.

در El Paso, تگزاس, مدارس در حال برنامه ریزی 30 تا 45 دقیقه هفتگی بلوک برای دانش آموزان برای ارتباط با معلمان خود در اطراف اجتماعی و مهارت های عاطفی. و هر روز شامل کوتاه زنده جلسه در ارتباط و ساختمان جامعه گفت: ری Lozano, مدیر اجرایی, دانش آموز و توانمندسازی خانواده برای El Paso, Independent School District.

Lozano گفت: زمان صرف شده در آن مهارت های خود را سازمان یافته تر از بهار.

آموزش و یادگیری به ویژه در این سال باید "بیشتر در این رابطه و کمتر معاملاتي" او گفت:.

آنچه که در مدرسه خود برنامه آنلاین است ؟ 9 پرسش برای کمک به دامپزشک خود را بازگشت به مدرسه انتخاب

چرا استرس سلامت عاطفی ،

در سال های اخیر "اجتماعی و عاطفی یادگیری" تبدیل به یک آرمان در مدارس, اما آن را دریافت نمی کند به همان اندازه توجه به آموزش دانشگاهی به دلیل آن را سخت تر برای اندازه گیری پیشرفت و نتایج.

اما رشد پژوهش و همچنین به عنوان شواهد از مدارس نشان می دهد دانش آموزان انجام بهتر آکادمیک زمانی که آنها آموخت که چگونه به کنترل احساسات خود و چگونگی توسعه صفات مانند همدلی عزم مشترک روح و توانایی حرکت را از جنگ است.

"ما در حال صحبت کردن در مورد پرورش فراگیر محیط زیست و مراقبت از روابط است که بالا بردن دانش آموز صوتی و آژانس گفت:" جاستینا Schlund, مدیر حوزه یادگیری برای مشترک به صورت علمی و اجتماعی و عاطفی یادگیری غیر انتفاعی در شیکاگو است. "آنها می تواند کمک به یادگیری خود را, اما همچنین کمک به مدرسه خود و جامعه خود."

چالش: چگونه به انجام این کار زمانی که کلاس ها شروع عملا قبل از معلمان که تا کنون ملاقات تمام یا بعضی از دانش آموزان و دانشجویان یکدیگر را خوب می شناسند.

Austin رسیدن به مدارس دولتی, مدرسه منشور شبکه در تگزاس قصد دارد برای شروع هر صبح با 45 دقیقه از اجتماعی و عاطفی یادگیری است. این شبکه خواهد انطباق با سنت خود را از "دایره زمان" — که در آن بچه ها نشستن در یک دایره برای تعدیل بحث و جایی که فقط یک دانش آموز صحبت می کند در یک زمان — به صورت آنلاین تنظیم.

معمولا کسانی که در یک دایره عبور در اطراف یک نشانه شناخته شده به عنوان "صحبت کردن قطعه" اما زمانی که گردان تا از طریق ویدئو کنفرانس معلمان را مجبور به گرفتن بهتر در استفاده از دکمه قطع صدا در همه, اما سخنران گفت: Danielle Owens, عدالت ترمیمی هماهنگ کننده در Austin رسیدن به.

در اوکلند کالیفرنیا Unified School District که باز خواهد شد Aug. 10 با همه دانش آموزان آموزش از راه دور مجازی صبح جلسات برگزار خواهد شد به مدت 10 تا 30 دقیقه بسته به سطح کلاس گفت: پسرم کیم که مختصات دفتر اجتماعی و عاطفی یادگیری است.

این طرح به معلمان خوش آمد می گوید هر دانشجو به صورت جداگانه تنظیم تن و هدف از این روز و تدریس یا تمرین مهارت های اجتماعی از طریق فعالیت های مجازی. منطقه امیدوار به ایجاد حس تعلق و ساخت گنجاندن کیم گفت.

"هدف این است که بیشتر دانشجو صحبت از معلم, صحبت," او گفت:. "ما می خواهیم به درخواست 'چه کسی موافق و چرا ؟' و 'که چیزی برای اضافه کردن به آنچه بود فقط گفت؟'"

آلیسون کوره سوم-معلم کلاس در امرسون ابتدایی در اوکلند آغاز شده سازگاری اجتماعی و عاطفی یادگیری به یک فضای آنلاین در بهار. او و همکار سوم-معلم کلاس حتی ابداع مجازی "زنگ تفریح" برای دانش آموزان است.

معلمان را قطع و خود را در ویدئو کنفرانس برنامه و تشویق دانش آموزان به بحث زنده و زنده در این برنامه با یکدیگر — مورد هر چیزی که دوست داشت.

همچنین هر روز صبح در سریع فرم آنلاین آنها می خواهم که دانش آموزان انتخاب رنگ است که توصیف احساسات خود را مانند قرمز برای عصبانی زرد برای انرژی بالا اما مثبت سبز برای متمرکز, آرام و آماده برای یادگیری.

"ما می خواهم آنها را بپرسید:" آیا وجود دارد هر چیزی که شما می خواهید خود را به دانستن در مورد شما امروز؟'" کوره گفت. "و سپس ما یک سوال برای شروع روز, مانند, 'چه Infinite رقص آیا شما می خواهید برای یادگیری این هفته؟' یا " چه بستنی مورد علاقه خود را?'"

در بهار دانش آموزان در حال حاضر بدست می دانیم معلمان خود در فرد است. بنابراین برای این سقوط امرسون معلمان مشغول به کار هستند بیشتر از نزدیک با همکاران خود در گذشته کلاس برای درک شخصیت فردی از دانشجویان ورودی. که آسان تر در Emerson, کوره, گفت, چون, معلم, احتباس بالا است و وجود دارد تنها دو کلاس از دانش آموزان در هر کلاس.

ایده دیگر این است که دم در اوکلند: معلمان ممکن است بازدیدکننده داشته است صفحه اصلی — هر فرد در خارج و یا تقریبا به همه دانش آموزان خود را' خانواده ها در آغاز سال تحصیلی به تلاش برای تقویت روابط قوی.

معلمان می خواستم توجه: آن را تنها در زمان یک بیماری همه گیر کوروناویروس و اقتصادی در سراسر جهان سقوط

پدر و مادر هستند و شرکت معلمان است. در اینجا چگونه آنها می تواند کمک کند.

چون خیلی حال توسعه است که در خانه اتفاق می افتد در حال حاضر پدر و مادر و مراقبان می تواند انجام بسیاری برای تشویق خوب, سلامت روان, چند رفتاری کارشناسان بهداشت گفت.

که به معنی اجرای زمان به طور منظم برای خواب و غذا خوردن و ورزش. و تحصن کردن وعده های غذایی خانواده هنوز هم مهم است گفت: غنی که او نیز اجرا می شود یک کلینیک تخصصی برای کودکان با استفاده از اینترنت اختلالات در بیمارستان کودکان بوستون.

والدین همچنین باید از قرار دادن دستگاه های خود را و گوش دادن به بچه های خود را, او اضافه شده است.

"بپرسید که چگونه آنها در حال انجام" غنی گفت. "رعایت آنها. من به عنوان نگران والدین زمان روی صفحه نمایش به عنوان بچه زمان روی صفحه نمایش. آن را نابود ارتباط ما با یکدیگر است."

معلمان می توانند مدل خوب در خانه رفتارهای بیش از حد گفت: Ghinassi از راتگرز.

طی مجازی ارتباط با دانش آموزان و معلمان می تواند بچه ها را تشویق به انجام جک پریدن قبل از تمرکز بر روی کار خود را. معلمان و کارکنان می تواند بحث در مورد داشتن رفته برای راه رفتن و یا اجرا است که صبح و آنها می توانند استرس به دانش آموزان چگونه آنها را نگه دارید خود را سازگار bedtimes و از خواب بیدار کردن بار گفت.

"با بچه های بزرگتر شما می توانید متقاعد کردن آنها در ابتدا یا پایان کلاس به رفتن را از طریق یک تنفس عمیق و ورزش و یا تمرکز حواس استراتژی" Ghinassi گفت.

یک مشکل این است که پدر و مادر در حال حاضر غرق در حال حاضر.

در رندولف, ماساچوست, فقط در خارج از بوستون Yahaira لوپز مامان دوقلوها رهبری به کلاس پنجم. یک اختلال کمبود توجه و مبتلا به اوتیسم است و هر دو به شدت تکیه بر اجتماعی و عاطفی پشتیبانی در مدرسه.

از طریق همه گیر او گفت: یکی از فرزندان او تبدیل شده متقاعد او را به خوردن هر دو ساعت در حالی که دیگر تبدیل به معتاد به بازی های آنلاین. اگر لوپز نمی نشستن در کنار فرزندان خود را در حالی که آنها در حال انجام مدرسه آنها را باز برگه دیگری بر روی کامپیوتر خود و طفره رفتن در اطراف به جای انجام کار خود را.

"آنها در خانه خسته شده و آنها نمی خواهند به اینجا" لوپز گفت.

اما پسران نیز احساس امن تر در خانه و نمی خواهید برای رفتن به یک ساختمان مدرسه, او گفت:.

لوپز امید پسران جدید معلمان کشف کردن راه هایی برای کمک به آنها خود را بیان اضطراب و عدم اطمینان از طریق هنر و یا موسیقی یا کتاب وقتی که مدرسه شروع می شود تقریبا.

"من احساس می کنم که آنها نیاز به چیزی خلاق است که کمک می کند تا آنها را درک جهان خود را" لوپز گفت. "معلم موسیقی خود را به آنها یک برنامه است که اجازه دهید آنها را دانلود خود به خود ضربان در بهار. آنها عاشق که. می تواند از آنها آواز خواندن یک آهنگ و آپلود آن؟"

مراقبت از معلمان هم مهم است

یکی از مهمترین مناطق نادیده گرفته اجتماعی و عاطفی یادگیری چند تن از کارشناسان گفت که چقدر مدارس نیاز به پرورش آن در میان معلمان و کارکنان.

کارکنان مدرسه مواجه اند خود را پس از تروما مارس از جمله عدم اطمینان اقتصادی, چالش های از راه دور, یادگیری, مدیریت فرزندان خود را در حالی که کار از راه دور, مراقبت از بیمار و اعضای خانواده و یا اینکه بیمار خود را.

مدرسه reopenings: معلمان ترس برای ایمنی خود را

زیرا بسیاری از آموزش است که اتفاق افتاده است در بهار بود و هرج و مرج و آشفته معلمان نیاز به احساس امنیت و تعلق قبل از آنها می توانند مورد بحث در میان همسالان خود و مافوق آنچه کار نمی کند — و چگونه آنها می تواند در بهبود و گفت: کوره از اوکلند.

اولین مجازی back-to-school جلسه هیات در مدرسه رفتن نیست زیرا معلمان فقط کبوتر به صحبت کردن در مورد چگونه به دوباره اختراع مدرسه این سقوط کوره گفت.

"همه ما را فراموش کرده به توقف و انجام این نوع از ساختمان جامعه در میان خودمان است که ما این کار را به خوبی با دانش آموزان," او گفت:.

زمانی که کارکنان reconvened تقریبا دو روز بعد آنها آغاز شده و با یک بررسی در مورد همه احساسات و آنها تا به حال بازی بازی. که کمک به ایجاد ارتباط و اعتماد و مذاکرات در مورد چگونه به منظور بهبود مدرسه آنلاین این سقوط رفت و خیلی بیشتر هموار کوره گفت.

بزرگسالان نیاز به این نوع حمایت ها قبل از آنها می تواند به پرورش آن در دانش آموزان گفت: Schlund از مشترک به صورت علمی و اجتماعی و عاطفی و یادگیری است.

"این ممکن است صدا های اساسی را می گویند:" بیایید بزرگسالان نشستن در یک دایره و صحبت در مورد احساسات ما,'" Schlund گفت.

"اما ما شاهد این هستیم که این واقعا مهم است به ویژه هنگامی که صحبت کردن در مورد نژاد و هویت و بودن قادر به توسعه این نوع از جامعه است که می تواند دشوار مکالمات و کار با یکدیگر برای حل مشکلات است."

آموزش و پرورش پوشش در ایالات متحده آمریکا امروز ساخته شده است ممکن است در بخشی از یک کمک مالی از بنیاد بیل و ملیندا گیتس. بنیاد گیتس ارائه نمی دهد سرمقاله ورودی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب