رندی اورتن سهام عکسهای نیمه برهنه همسر

WWE legend رندی اورتن نشان داده است او ترس به پایین و کثیف هر دو در داخل و خارج از حلقه. اورتن را شکست داد Hal

توسط NEWSAMINS در 16 تیر 1399

WWE legend رندی اورتن نشان داده است او ترس به پایین و کثیف هر دو در داخل و خارج از حلقه.

اورتن را شکست داد Hall of Famer لبه در واکنش در ماه ژوئن در چه بود در صورتحساب یا لیست به عنوان بزرگترین مسابقه کشتی تا کنون.

حالا اورتن نشان داده خاموش زندگی خصوصی خود را با ارسال یک آشکار انتها selfie با همسر کیم. تنها اورتن دست هستند حفظ همسرش عفت در صمیمی عکس.

در حالی که با بهره گیری از برخی سزاوار زمان پس از پیروزی بزرگ اورتن اجازه طرفداران یک نگاه اجمالی خود را از سعادت های داخلی توسط های جرقه بزند آنلاین. اورتن گره خورده گره با کیم در لاس وگاس در سال 2015 و بسیار سپاسگزار از شریک زندگی خود را با او سهام دختر بروکلین افزایش یافت.

زن و شوهر نیز چهار کودک بین آنها از روابط قبلی و به افتخار همسر روز قدردانی اورتن مشترک طولانی عاشقانه نوای مورد علاقه خود را.

The 40-year-old افتخار خود را در مورد missus که به تازگی به حمایت از او در جنگ از کلمات با NXT سوپراستار Tommaso Ciampa و reminisced در مورد یک خانواده در سفر به جامائیکا.

"من بسیاری از معایب. بسیاری از. اما من اعتقاد دارم که من یک مرد خوب (خارج از حلقه البته) شوهر و پدر است. زمانی که من از دست من fam من نگاه 20k عکس ها و ویدئوها در گوشی من و بسیاری از سنگهای" Orton نوشته است. "بر این امروز و آن را به من به ارمغان آورد به خانواده ما سفر به جامائیکا. همیشه یک زمان خوب زمانی که @کیم.orton01 است در کنار من. او نه تنها به من می دهد اعتماد به نفس در خودم اما شانه ای برای گریه در صورت نیاز.

"اگر من نیاز به یک ضربه سریع در الاغ او آن را می دهد به من. من هرگز خندید یا دوست خیلی سخت با یکی دیگر از. او یک فرد است که به من می شود و که می تواند راهنمای من وقتی که من به آن نیاز دارید. هیچ کس در روی زمین به پشت من او را دوست دارم. همسر من بیشتر من او را دوست دارم بیشتر از من به او جذب و من نمی توانم صبر کنید برای اضافه کردن به آلبوم عکس بیش از تعداد انگشت شماری از دهه. من همیشه 100% مال شما. دوستت دارم عزیزم."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب