نظر: '2020 در یک کلام' MLB بازکن یادآوری این ورزش را در حد مرگ به تیره واقعیت

گیب Lacques ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 6:45 PM EDT Jul 24, 2020واشنگتن — آنها سعی کردند بازی لیگ اصلی

توسط NEWSAMINS در 3 مرداد 1399

واشنگتن — آنها سعی کردند بازی لیگ اصلی بیس بال در سال 2020 برای اولین بار پنج شنبه شب و نتیجه این شد در مورد به عنوان شما می خواهم انتظار.

آفتاب به راه به یک رعد و برق از نسبت های کتاب مقدس.

بازی ترین لحظه ای شاد – بالا بردن یک قهرمانی بنر – بود به جای ورزش در ناهماهنگی.

یکی از درخشان ترین ستاره های جوان تبعید شد از ورزشگاه به لطف همین معضل است که محدود بسیاری از ما به خانه ما محروم از ما معیشت طناب از عزیزان ما.

و واقعیت هر ورزشی باید رو که بازی خواهد بود رقابت بدون آن که آنها را دوست دارم بیشتر شد و حتی بیشتر آشکار که هر معنی دار حاضر شد و با استقبال مجازی سکوت.

'مردم واقعا می ترسم': برخی از طرفداران شجاع همه گیر و DC طوفان به جشن MLB شروع فصل

بازکن در لس آنجلس: طرفداران جمع آوری خارج از ورزشگاه طفره زن به 'فقط احساس انرژی از راه دور'

DR. ANTHONY FAUCI: می اندازد زمین برای اولین بار در اتباع-یانکی ها MLB بازکن

اوه استعداد جهان بزرگترین بازیکنان نمی توان انکار کرد. نیویورک یانکیز ضرب و شتم اتباع واشنگتن 4-1 با Giancarlo استانتون و Gerrit کول انباشته قدرت بالای قدرت به زانو در آوردن حاکم جهان سری قهرمانان.

تا زمانی که یک نمایش از رعد و برق, رعد و برق و باران کوتاه مداری بازی در بالای ششم زمین باز یافته آن یک صفحه نمایش خوب از بیس بال.

هنوز undertones از بازی برای اولین بار در میان همه گیر جهانی است که کشته 144,000 آمریکایی ها غیر قابل انکار است.

در نظر بگیرید که این اتباع در این شب باز مطرح بنر از خود 2019 جهان سری, عنوان, مانند هر برنده قبل از آنها شدند و در decked طلا-کمرنگ لباس موضوعات از قهرمانان.

در عین حال این احساس خیلی نمی خواهم یک لحظه از شادی به عنوان یک مراسم رسمی در آینده خالی ورزشگاه بدون قلب کامل در غرفه به همراه افزایش تن از موسیقی است.

حتی یانکی ها – بدون پرچم از سال 2009 – خود را در نظر گرفتن برخی از ترحم بر مخالفان خود را.

"این عجیب و غریب بود با یک تیم جشن قهرمانی" یانکی ها مشت زن هارون قاضی mused در: "و هیچ علاقه مندان به جشن می گیرند با آنها."

همچنین گم شده بود و یکی از طرفین بیشتر مسئول است که, بنر, پرواز فوق اتباع پارک. ژوئن Soto اتباع' 21 ساله ستاره آزمایش مثبت برای coronavirus یادگیری خود نتیجه تنها چند ساعت قبل از شنبه را بازکن.

صوت آمار 34 صفحه اصلی اجرا می شود سال گذشته است. سوار در 110 اجرا می شود. آمار پنج postseason خانه اجرا می شود, از جمله سه در مسابقات جهانی و آلوده به کول و سپس هوستون Astro در یک بازی 1 تپش.

خواهد بود وجود دارد هیچ مسابقه برگشت.

صوت مثبت آزمون بازیگران پال بیش از فصل قبل از آن می تواند شروع. شب پایان اتباع امیدوار بودیم غیاب او ممکن است طولانی – واشنگتن پست گزارش داد او آزمایش منفی در سریع نتیجه آزمون پنج شنبه – اما بیشتر آن معنی بود غیر قابل انکار.

"که سال 2020 به طور خلاصه نوع. بسیار عاطفی بعد می گوید:" واشنگتن به اتباع نزدیک شان Doolittle که تشویق شده بود با پیشرفت های اخیر در تست پروتکل های پس از ابراز نگرانی زود هنگام مشکلات است. "همه چیز در جریان است بسیار خوب است. هر کس پس از پروتکل.

"این یادآوری مهم چقدر خطرناک است – و چگونه شما انجام می شود می توانید همه چیز درست – و وجود دارد هنوز هم می تواند یک تست مثبت. وجود دارد مقدار زیادی در رفتن قبل از بازی همراه با چیزهای دیگر که در نوع خود از فراگیر با روز افتتاحیه.

"ما امیدواریم که صوت است که هنوز هم بدون علامت و ما خوشحال هستیم 2020 فصل در جریان است."

چهره خود را تكذيب و به خود کلمات که ممکن است یک موضوع در زمان های خاص در این سال است.

آنها در حال رفتن به سعی و جم در 60 بازی و سپس گسترش برگشتی قبل از اکتبر را بیش از این در یک زمان و یک درصد قابل توجهی از مدارس در سراسر ایالات متحده آمریکا نمی خواهد خوش آمدید دانش آموزان خود را به کلاس های درس.

ساعت قبل از اتباع و یانکی ها رو از رفتن به این کشور را 4 میلیون مثبت COVID-19 آزمون ثبت شد. با صوت و بیش از 100 دیگر leaguers در حال حاضر در میان آنها بازی تغییر کرده است.

یانکی ها گیر Gary Sanchez به مراتب نزدیک تر از شش به نه مردانی که batted برای اتباع روز پنج شنبه و در حالی که صوت است که واشنگتن تنها تست مثبت این هفته, مفهوم بدون علامت گسترش بود قطعا در سانچز ذهن.

"من می خواهم به مراقب باشید زمانی که من درک وضعیت وقتی کسی مثبت بود در تیم" سانچز گفت. "من می خواستم برای نگه داشتن فاصله از دیگر hitters.

"وجود دارد یک زن و شوهر لاتین ballplayers من می دانم که بیش از وجود دارد, اما من هنوز هم می خواهید به نگه داشتن من دور است."

در واقع دوستی یکی دیگر قربانی این ویروس با یانکی مدیر Aaron Boone و اتباع مدیر دیو مارتینز متوقف کردن فقط کوتاه از یک pregame دست دادن زمانی که pregame معرفی به ارمغان آورد و آنها را در مجاورت پشت صفحه خانه.

دو ساعت بعد باران آمد سخت است. برای نزدیک به دو ساعت باشگاه سعی کردم به صبر کردن محکم رادار گزارش قبل از بازی نامیده می شد.

در عین حال حتی هنر lazing در طول یک تاخیر مختل شد. Clubhouses در حال حاضر نیز از مبل ها و جداول. قفل اصطبل شش فوت از هم جدا.

بون گفت: بازیکنان خود را صرف تاخیر "در همه جا" برای کشتن زمان و دور ماندن از هر یک از دیگر.

و پس از آن خواهد شد. در نهایت وجود دارد, واقعی, نتایج زنده برای این فصل لیگ بیس بال. در عین حال آنچه از دست رفته است هرگز بیش از حد دور.

"اوج برای زمین اوج برای نوسان و افت انرژی در ورزشگاه که تیم مقابل به موفقیت" کول گفت: وقتی پرسیده شد که چه چیزی از دست رفته بود بدون پرداخت مشتریان.

"آن شده اند که آرام در ورزشگاه هنگامی که به Giancarlo رسید که (دو اجرای هومر) اگر هواداران در ورزشگاه. شما می دانید چه کنم؟"

همه به خوبی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب