راهنمایی خرید عینک طبی شنا

اگر احیانا آب و کف به درون کاسه ی عینک ریخت، سریعا آنرا آبکشی کنید. این عینک درست روی کاسه چشم قرار میگیرد و

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

اگر احیانا آب و کف به درون کاسه ی عینک ریخت، سریعا آنرا آبکشی کنید. این عینک درست روی کاسه چشم قرار میگیرد و بههمیندلیل کوچکتر از عینک کلاسیک است. اندازهاش از عینک غواصی که لوله تنفسی دارد کوچکتر و از عینک کلاسیک بزرگتر است. عینکهای تمرین شنا و شنای تفریحی از نوع واشردار کلاسیک هستند. این لنزها برای عینکهای مخصوص تمرین یا عینکهای مسابقهای مناسباند. این عینکها برای تمرین شنا مناسب هستند و هر روز میتوان از آنها استفاده کرد. همانطورکه میدانید برای شروع هر ورزشی نیاز به فراهم کردن یکسری مقدمات از قبیل آمادهسازی وسایل مخصوص به آن ورزش را دارید. شنا کردن نوعی ورزش آبی است که با به حرکت درآوردن اصولی دست و پاها قابلیت شکست سطح آب و پیشروی در آن برای شناگر فراهم میشود. لنز های کوچک به دلیل فشرده بودن عنصر های سازنده ی لنز، دید کامل و با جزئیاتی برای شناگر مهیا می سازند. ماهیگیری با نیزه با تجهیزات اسکوبا کاملاً غیرقانونی و موجب پیگرد است و استفاده از آن دارای جریمهها شدید و شامل جریمههای نقدی، مصادره کامل تجهیزات و حتی زندان میگردد. عینک بدون بند شنا حاوی دو لنز و تعدادی چسب پزشکی است که از چسب ها برای اتصال عینک به پوست اطراف چشم ها مورد استفاده قرار می گیرد.

درزگیری این عینک با کمک چسب به خوبی صورت میگیرد از این رو نیز به هیچ عنوان هنگام استفاده بخار نمیکند. از این رو برای خرید یک عینک مناسب، تنها کافی است تا سری به دیجی استایل بزنید و محصول مورد نظر خود را سفارش دهید. از این رو علاقمندان به خرید این دسته از محصولات، میتوانند به وبسایت دیجی استایل مراجعه نمایند و انواع عینک شنا را با یکدیگر مقایسه کنند. با این حال احتیاج دارند تا پیش از اینکه در استخر شیرجه بزنند با پزشک خود در اینباره مشورت نمایند. عینک شنا اسپیدو مدل Biofus Mirror بسیار ايده آل برای تمرين و شیرجه و استارت حرفه ای است. اما لنزهای کوچک به دلیل کم کردن وسعت دید شما و همچنین فشاری که روی عضلات چشم ها در هنگام استفاده وارد می کند، مناسب شناگران حرفه ای و مسابقاتی است که دید با جزئیات مسیری که در آن در حال شنا هستند، برایشان بسیار مهم و حائز اهمیت است. در شهر رشت و حومه آن هم تعداد امامزادهها کم نیست. این لنز برای محیطهای کمنور اصلا مناسب نیست.  Po st h as been cre at ed by  GSA Conten t Ge​ne ra tor  DEMO​.

این عینک چندان راحت نیست و مدتی طول میکشد که به آن عادت کنید. نزدیکی عینک به چشم، باعث کاهش مقاومت آب میشود و نیروی هیدرودینامیکی شما را برای شنا کردن افزایش میدهد. بسیاری از کسانی که از بیماری آرتروز یا دیگر ناتوانیهای مفصلی رنج میبرند، از شنا کردن برای بازیابی سلامتی و درمان ناتوانیهای حرکتی و همچنین التیام درد و انعطاف در اندامهای حرکتی استفاده میکنند. قبل از دوش گرفتن عینک رو برروی صورت قرار دهید ، چون گرمترین قسمت صورت ، دور چشم هست و وقتی خیس شود ، رطوبت شروع به بخار کردن میکند و بخار زیرِ عینک حبس میشود. قبل از اینکه عینک شنا بخرید ابتدا باید انواع آن را بشناسید. اما شما حتما باید قبل از خرید عینک شنا، بهترین برند عینک شنا را بشناسید. با کمی گشت و گذار در فروشگاه های مختلف ورزشی می توانید با عینک های شنایی مواجه شوید که لنز عینک آنان دارای رنگ های مختلفی مانند: کهربایی، دودی، آبی، بنفش، آینه ای و همچنین شفاف هستند، هر یک از این رنگ ها برای استفاده در یک شرایط نوری طراحی شده اند که شما بایستی با توجه به نور محیطی که در آن شنا خواهید کرد، یک کدام از آنان را خریداری نمایید.

درحقیقت رنگ های مورد استفاده در لنز ها براساس نور محیطی که شناگر می خواهد فعالیت کند، طراحی شده است. اول اینکه عینک به شناگر کمک میکند دید خوبی درون آب داشته باشد، زیرا معمولا نمیتوانید درون آب چشمتان را خوب باز کنید. این عینک برای شنای کرال پشت در استخر روباز هم عالی عمل میکند. دوم اینکه عینک از تحریک و سوزش چشم جلوگیری میکند. شنا با عینک مهآلود خطرناک نیست، ولی دیدِ کم ناشی از آن ممکن است به برخورد شما با سایر شناگران، کوبیدن سرتان به دیواره استخر و یا برخورد به طناب مرزی بینجامد. بچهها به علت کم بودن جاذبه آب، آزادی عمل بیشتری بدست میآورند. بر خلاف غواصی اولیه، که بر حبس نفس یا تنفس هوای پمپ شده از سطح تکیه میکرد، سیلندر غواصی اسکوبا با گاز تنفسی (معمولاً هوای فشرده) پر شدهاست و اجازه میدهد تا غواص آزادی بیشتری در حرکت زیر آب در مقایسه با هوای تغذیه شده از سطح داشته باشد. فراموش نکنید که با کلیک روی تصویر یا دکمه زیر هر آیتم، می توانید تصاویر و اطلاعات بیشتری را درباره محصول به دست بیاورید.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن