آنلاین برنامه مدرسه با حمایت Facebook مارک زوکربرگ پاسخ برای coronavirus تعطیلی?

تارا گارسیا Mathewson به گزارش Hechingerمنتشر شده 5:00 PM EDT آوریل 2 سال 2020این داستان در مورد اجلاس یادگیری

توسط NEWSAMINS در 13 اردیبهشت 1399

این داستان در مورد اجلاس یادگیری تولید شده Hechinger گزارش یک سازمان غیر انتفاعی مستقل خبری سازمان با تمرکز بر نابرابری و نوآوری در آموزش و پرورش است. ثبت نام برای Hechinger عضویت در خبرنامه.

لوگان Dubin خوب است با رایانه است. 14-year-old سرعت پیش زمانی که خواسته به استفاده از آنها برای تکمیل تکالیف. او در می یابد آن را آسان به آموزش خود را با محتوای آنلاین به عنوان راهنمای خود. او breezily هدایت اینترنت و آموزشی سیستم عامل های مدرسه خود را با استفاده از. اما او آن را دوست ندارد.

"من فقط نمی خواهم به انجام کار بر روی یک پلت فرم آنلاین" گفت: لوگان هشتم کلاس در رودز دبیرستان در مسا ، "بهتر است به یک معلم هدایت شما."

لوگان بخشی از یک نسل "بومی های دیجیتال" که مطرح شد بر روی صفحه نمایش. بسیاری از مدارس در آغوش فن آوری در کلاس درس به عنوان یک مسیر به این دانش آموزان' قلب.

اما لوگان احساسات در مورد آموزش آنلاین شایع هستند. نظرسنجی ها و مصاحبه ها به طور معمول پیدا کنید که بسیاری از دانش آموزان ترجیح می دهند یادگیری به طور مستقیم از معلمان و خسته از به دنبال در صفحه نمایش.

در حالی که تعطیلی مدارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور مناطق در سراسر کشور به در نظر گرفتن آموزش آنلاین در هفته های اخیر لوگان مدرسه در آغوش ایده از گذراندن حداقل بخشی از هر روز بر روی یک کامپیوتر در سال گذشته است.

چه بازگشایی مدارس خواهد شد مانند:برنامه ریزی روز, صفحه اصلی, بیشتر, آموزش آنلاین, بسیاری از شستن دست

این مدرسه با استفاده از یک پلت فرم به نام قله یادگیری به عنوان یک عنصر از یک schoolwide ابتکار عمل را به دانش آموزان ارائه علمی و اجتماعی-حمایت عاطفی است که متناسب با نیازهای خود را. معلمان در رسیدن به این رویکرد شخصی در یک schoolwide مقیاس با استفاده از آموزش آنلاین مواد ایجاد شده توسط قله و پس از آن مدل سازی فضا برای مشاوره و یادگیری مستقل از زمان در طول روز در مدرسه.

آموزش شخصی یکی از محبوب ترین اهداف در مدارس امروز. آن را نیز یکی از بحث برانگیز بیشتر به عنوان برنامه های کامپیوتری که تمایل به فعال کردن یادگیری شخصی استوک نگرانی در مورد دانش آموز داده که هک شده به فروش می رسد و یا در غیر این صورت آزار قرار گرفته است. کامپیوتر خود را با نگرانی در مورد اثرات منفی صفحه نمایش بر روی یادگیری کودکان و رشد مغز.

اما در حالی که کامپیوتر در حال قلب اجلاس مدل آنها طراحی شده برای بازی در یک نقش حمایت در آموزش کودکان و نوجوانان را در مرکز صحنه. این Hechinger گزارش صرف از یک سال بررسی عناصر اجلاس مدل گسترده ای در فرایند آموزش برای مدارس که جدید به برنامه و پیچ و تاب از پیاده سازی. این درست است که علمی مطالب منظمی بسته بندی شده آنلاین در این اجلاس پلت فرم یادگیری. اما این چیزی است که, است, کاهش, انتقال به آموزش از راه دور برای مدارس مانند رودز. در حال حاضر بیش از هر زمان روشن است که اجلاس بزرگترین نقاط قوت دروغ نیست.

شبکه ای از مدارس در کالیفرنیا و واشنگتن توسعه یافته این اجلاس برنامه یادگیری برای دانش آموزان خود را تقریبا از یک دهه پیش; مدل یک افزایش در سال 2014 از Facebook مهندسین پس از مارک زوکربرگ و همسرش پریسیلا چان بازدید و در یک نشست دبیرستان. رایگان کمک از مهندسین beefed تا پلت فرم و موجب اجلاس یادگیری حرکت به مدارس سراسر کشور است.

پس از سال 2016 زمانی که زن و شوهر راه اندازی LLC برای هماهنگ کردن بسیار خود را به خیریه دادن چان زوکربرگ ابتکار عمل را مرتکب شده است $142.1 میلیون دلار کمک مالی برای حمایت از این اجلاس برنامه آموزش. در حال حاضر نزدیک به 400 مدارس با استفاده از آن در سراسر 40 متحده است. (این Chan زوکربرگ ابتکار یکی از بسیاری از تأمین کنندگان مالی از Hechinger گزارش.)

پلت فرم شامل یک پروژه مبتنی بر برنامه درسی علوم اجتماعی, مطالعات ریاضی و هنر زبان انگلیسی برای دانش آموزان در کلاس 4-12 همراه با محتوای اضافی در آن افراد است که دانش آموزان می توانند در مقابله با سرعت خود را. همچنین آموزش نکات و منابع پیشرفت-قابلیت ردیابی و راهنماهای برای مشاوره — یک جزء کلیدی از برنامه است.

نگرانی در مورد حفظ حریم خصوصی داده ها و زمان روی صفحه نمایش همراه با نگرانی در مورد دره سیلیکون منافع متضاد را به عنوان آن را هل می دهد به مدارس دولتی صدمه دیده اند قله شهرت. شده اند وجود دارد بسیار شایع مشکلات در برخی از مناطق اتخاذ کرده اند که این برنامه است.

تاریخی علمی رگرسيون': چرا مدرسه در منزل بسیار سخت است میان تعطیلی مدارس

جدید اسپین آف سازمان TLP آموزش و پرورش جدا از منشور شبکه مدرسه که در اصل این اجلاس برنامه آموزش در سال گذشته و تغییر تمرکز خود را برای کمک به موجود شریک مدارس و مناطق با استفاده از مدل هست. این تعهد را تضمین می کند اجلاس ارائه نمی یک تعمیر سریع برای مدارس تبدیل به آموزش از راه دور به دلیل coronavirus اما مدارس جدید اتخاذ برنامه هر سال است.

با توجه به TLP آموزش و پرورش رهبران 82 درصد از مدارس با استفاده از این برنامه در سال گذشته ادامه داد: در این سال و در حدود 50 مدارس جدید پیوست صفوف خود را عمدتا از مناطق در حال گسترش مدل. از آنجا که اجلاس نیاز به مدارس جدید به صرف تقریبا یک سال تمام آماده سازی برای اتخاذ آن مدل coronavirus انتظار نمی رود که به علت افزایش تعداد مدارس اجلاس بعدی قرار می گیرند.

در ده ها مصاحبه, نشست, رهبری, آموزش و پرورش محققان و افرادی که آموزش و یادگیری در مدارس است که با استفاده از نشست توافق کردند که این پلت فرم ارائه می دهد یک روش سیستماتیک برای رسیدن به در غیر این صورت پیچیده کثیف هدف از شخصی یادگیری است. مشاهدات در کلاس های درس و در اجلاس سران در تابستان آموزش که قبلا بسته بود به رسانه ها نشان می دهد ظریف تصویر از یک برنامه است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد ضعیف اما همچنین می تواند تبدیل آموزش و یادگیری بهتر – و نه فقط به خاطر اینکه از کامپیوتر.

ایالات پشت قله یادگیری

در رودز دبیرستان که لوگان به مدرسه می رود دانش آموزان در, آلیسون مک اینتاش هفتم علوم کلاس درس شد و سه هفته به یک پروژه است. آنها تا به حال به منظور جلب یک کتاب کمیک داستان یک سایت زمین شناسی گذشته و حال و آینده بر اساس شرایط که ساخت تراشه و یا دور در کوه حک کردن دره ها و خشک شدن دریاچه ها. بسیاری از دانش آموزان تا به حال لپ تاپ خود را باز کنید اما نادیده گرفته و آنها به دنبال در مک اینتاش در حالی که او صحبت کرد و در نمونه کتاب های کمیک او تا به حال قرار داده شده در جداول خود را.

"چگونه بسیاری از جعبه آن را برای یک شخصیت به حرکت چیزی را به اتفاق می افتد؟" مک اینتاش خواسته باعث دانشجويان به منظور جلب درس از کتاب های کمیک در مقابل آنها. "چگونه می توانم آنها را رسم که چیزی اتفاق می افتد؟"

رودز در خدمت عمدتا کم درآمد جمعیت حدود 900 کودکان و نوجوانان فقط در خارج از ققنوس. مدرسه های اخیر امتیاز از آریزونا وزارت آموزش و پرورش است F با توجه به زیر متوسط رشد دانش آموز و دستاورد. با اینحال, آن شناخته شده است به عنوان ابتکاری در مدرسه.

دو سال پیش مدیر پاتریشیا کریستی از دست داده و تقریبا نیمی از کارکنان خود را — برخی از او دعوت به ترک و دیگران در زمان استفاده از یک دعوت نامه به سوئیچ به یک مدرسه متفاوت اگر آنها نمی خواهید برای رفتن در یادگیری شخصی. در حال حاضر این مدرسه است که شاید غیر متحد در حمایت از سران و گسترده تر فلسفه تربیتی که بر روی آن استوار است. پدر و مادر و جامعه در رودز است به خصوص درگیر گفت: کریستی و شده است وجود ندارد این مقاومت مواجه اجلاس و یا یادگیری آنلاین است که جوامع دیگر مواجه شده اند.

در Cheshire, کانکتیکات — بالاتر-درآمد جامعه با بیش فعال پدر و مادر — منطقه مدرسه اوراق اجلاس در سال 2017, چرا که پدر و مادر نمی خواهم خیلی از فرزندان خود آموزش داده و به ردیابی می شود توسط یک شرکت خارجی به خصوص یکی با حمایت زوکربرگ که منتقدان نگران است که حمایت از اجلاس به عنوان یکی دیگر از داده های عظیم, مجموعه, موتور, مانند Facebook.

می خواهید را به حریم خصوصی آنلاین خود را? 7 مراحل آسان برای متوقف کردن Facebook و دیگران از اتهام جاسوسی بر شما

اجلاس یادگیری می کند به اشتراک گذاری اطلاعات دانشجویی با 20 ارائه دهندگان خدمات مختلف است که کمک به تسهیل پلت فرم قابلیت. Facebook نشده است یکی از آنها پس از سال 2017, اما چان زوکربرگ ابتکار دسترسی کامل به قله پلت فرم یادگیری مطالب و ترافیک داده ها. در وب سایت خود اجلاس یادگیری تاکید می کند که آن را هرگز فروش اطلاعات دانشجویی و یا به دنبال پول از مردم با استفاده از پلت فرم.

در Cheshire پدر و مادر bemoaned کیفیت محتوا در اجلاس و هم کودکان خود را صرف بر روی کامپیوتر. اما در رودز, کریستی نمی شنیدن شکایات مانند آن. پس از سال 2017 اجلاس خود تجدید نظر متوسط و بالا مدرسه برنامه درسی و معلمان به طور معمول می گویند آن را با کیفیت بالا.

مک اینتاش علم معلم را دوست دارد داشتن یک برنامه آموزشی کامل برای کار از. او استفاده می شود به صرف مقدار زیادی از زمان ایجاد خود مواد. در حال حاضر او می یابد او وقت اضافی برای دیدار با فردی کودکان و نوجوانان ،

"من صرف زمان زیادی را بر روی سطح زمین" مک اینتاش گفت. "من به طور مستقیم به مداخلات هدفمند مواد و منابع درسی برنامه های آموزشی مهارت های است که متناسب به سمت بچه ها من نشسته درست در مقابل من است."

"من نیاز به کمک': در 6 صفحه اصلی کلاس های درس, خانواده, سعی کنید به نگه داشتن coronavirus یادگیری زنده

هیلاری Witts مدیر اجلاس در آسپن دره دبستان آکادمی منشور مدرسه در فرزنو کالیفرنیا گفت: مدرسه دولتی نمرات آزمون شروع به پریدن کرد تا پایان سال اول با نشست در بخش های بزرگ به این دلیل که برنامه کمک معلمان شناسایی شکاف در درک و فهم دانش آموزان و ارائه هدفمند کردن پشتیبانی برای کمک به آنها را گرفتن.

توسط سال سوم مدرسه پیشی ایالتی کالیفرنیا متوسط و تقریبا دو برابر منطقه درصد از دانش آموزان ملاقات و یا بیش از استانداردهای در کلاس هشتم خواندن و کلاس هفتم ریاضی.

در ولینگتون دبیرستان در کانزاس مدیران انتظار می رود اجلاس به افزایش به ویژه در سال دوم عملکرد دولت در آزمون خواندن. Stephanie Smith, دستیار مدیر گفت: برنامه درسی میان رشته ای را تمرکز و تاکید بر استدلالی نوشتن متنی تجزیه و تحلیل و پرس و جو به نظر می رسید مانند آن را به تاثیر داشته باشد.

تنها پس از یک سال, دانشجو, عملکرد بهبود یافته و برای اولین بار در بیش از یک دهه اسمیت گفت: رشته از ولینگتون انجام شده در بالا به طور متوسط دولت.

"ما کاملا به وجد آمدیم برای دیدن اطلاعات بر که" اسمیت گفت.

'یک طرز فکر تغییر'

هر چند یکی از بزرگترین انتقادات از اجلاس است که آن را تبدیل آموزش به کامپیوتر بسیاری از مربیان که با استفاده از آن گفت: آنها در حال انجام بیشتر آموزش فشرده تر از همیشه. زمانی که آنجلا Pipinich یک معلم ریاضی در کوه های راکی مدرسه در آیداهو فالز, مذاکرات در مورد اجلاس تاثیر او حتی اشاره کامپیوتر. او گفت: او در کلاس درس است که بسیار بیشتر دانشجو-led در حال حاضر.

"من فکر می کنم یک تصور غلط بزرگ است که اجلاس یادگیری است یک برنامه کامپیوتری" او گفت:. "این طرز فکر تغییر است."

اجلاس ریاضی برنامه درسی طراحی شده است به رخ می دهد تقریبا به طور کامل خاموش-صفحه نمایش با توجه به اندرو Goldin, مدیر اجرایی TLP آموزش و پرورش است. آن علم به زبان انگلیسی و مطالعات اجتماعی برنامه های درسی در حال تمام پروژه بر اساس بنابراین دانش آموزان به معنای صرف بخش قابل توجهی از زمان همکاری و یا به طور فعال به تکمیل پروژه های خود را.

معلمان مانند راه اجلاس مدل اولویت مهارت های مدیریت استرس, مهارت های ارتباط, استقلال و دانشجويان باور در توانایی خود را به یاد بگیرند.

این مدل نشان می دهد دانش آموزان دریافت 10 دقیقه در هر هفته از یکی در یک زمان با یک مربی. معلمان گفت: زمان منجر به روابط بهتر با دانش آموزان خود را از آنها تا کنون بود. مدیران گفت: این تغییرات احساس مدارس. و دانش آموزان آن را دوست دارم. حتی کسانی که به گفته آنها نمی مانند یادگیری بر روی کامپیوتر از طریق اجلاس نمی نوشتن برنامه به طور کامل به دلیل این جزء است.

مدارس و coronavirus: پدر و مادر ترس خود را برای سلامت روانی کودکان در میان بیماری همه گیر کوروناویروس

کسانی که مشاوره روابط شده اند یک تاسیسات برای رودز از مدرسه تعطیل در اواسط ماه مارس به دلیل coronavirus. دانش آموزان خود را پیدا کرده اند و مربیان به طور واضح نقاط تماس آنلاین یا از طریق تلفن; زیرا از آن اتصالات رهبران مدرسه تا به حال یک درک بهتر از نیازهای دانش آموزان.

با وجود تاکید در خارج از صفحه نمایش عناصر اجلاس مدل آن است که کامپیوتر است که با نگه داشتن محتوا است که همواره راهنما و آنها را در یک مکان کلیدی برای دانشجو-معلم در ارتباط است.

دانش آموزان را در آزمونها و آزمون ها از طریق پلت فرم ارائه تکالیف آنلاین و پیگیری پیشرفت خود را در هر دوره. آنها همچنین مجموعه ای از اهداف تحصیلی و آماده شدن برای ملاقات با مربیان خود را از طریق پلت فرم.

نزدیک به نیمی از رودز دانش آموزان که در انتظار قرار داده شد که منطقه بسته مارس 16. آن را تا اواسط ماه مارس که مدرسه میزبانی آن برای اولین بار از دستگاه وانت رویداد دادن به دانش آموزان فرصتی برای چک کردن کامپیوترهای آنها به طور معمول استفاده در کلاس. کریستی تخمین زده است که حدود 20 درصد از دانش آموزان خود را هنوز هم ندارد دستگاه تا پایان مارس زمانی که در منطقه آغاز شده بود درخواست مدارس برای آماده سازی 90 دقیقه فعالیت در هفته برای کودکان و نوجوانان به زبان انگلیسی, ریاضی, علوم و مطالعات اجتماعی.

نیمی از ایالات متحده فاقد دسترسی به پهنای باند بیش از حد: Coronavirus برای کودکان و نوجوانان بدون اینترنت معنی قرنطینه برگه آموزش در پارکینگ

برخی از دانش آموزان را در برداشت که آنها به سمت چپ خاموش در اجلاس پلت فرم یادگیری بسیاری از دیگران ساخته اند پیشرفت محدود تحت آموزشی جدید حتی اگر کریستی مدعی است که با استفاده از اجلاس و داشتن انعطاف پذیر تر شخصی فرآیندهای یادگیری در محل داده شده به مدرسه پا.

وقتی مدارس باز هستند, اجلاس مدل calls برای یک کلاس در هر دوره بعد از "يادگيری خود راهبر" است. دانش آموزان کار می کنند از طریق خوانش و فیلم آموزشی از وب سایت خود را در سرعت گرفتن ارزیابی به عنوان آنها به اثبات آنها با نگه داشتن مواد.

دانش آموزان باید به تصویب این آزمونها و آزمون با نمره حداقل 80% و یا پس گرفتن آنها را. معلمان تصمیم می گیرید که چگونه بسیاری از بار یک دانش آموز می تواند پس گرفتن یک ارزیابی قبل از مداخله مورد نیاز است. هنگامی که دانش آموزان در تلاش برای تصویب این آزمونها بیشتر از دو بار بهترین معلمان کشیدن آنها را به صورت گروه های کوچک کارگاه های آموزشی به عنوان مکمل آموزش آنلاین.

زمانی که صفحه نمایش زمان است مولد محققان تمایل دارند به توافق برسند که در آن است به خودی خود بد حداقل برای بچه های بزرگتر. که این استدلال اجلاس می سازد.

"همه زمان روی صفحه نمایش همان است. تاپیک نکات دقیق وظریف" گفت: TLP را Goldin. "آنها با استفاده از رایانه های خود را به همکاری, کلمه, روند پژوهش — کسانی که مهارت های قرن 21 است. صفحه نمایش در حال رفتن به یک بخشی از زندگی ما رفتن به جلو است."

زمان روی صفحه نمایش: بله بچه ها خود را در صفحه نمایش در این بار تلاش. بدون شما نه وحشتناک یک پدر و مادر

هنوز معلمان برای پیدا کردن دیگر جنبه های منفی به قله است. یاقوت Hinton Sainz یک معلم انگلیسی برای دانشجویان بسیار محدود English fluency در رودز تا به حال یک زمان سخت در کمک به دانش آموزان خود را از طریق کار اجلاس متن سنگین درسی.

اگر چه اجلاس فراهم می کند ابزار ترجمه و ساخته شده در ایده های برای ساخت پروژه ها و تکالیف را برای کودکان و نوجوانان هنوز هم یادگیری زبان انگلیسی, Hinton Sainz صرف یک تکه خوبی از این سال برای اولین بار با اجلاس بازنگری برنامه درسی به آن را در دسترس برای دانش آموزان خود را. برای کسانی که حداقل مسلط به زبان انگلیسی, Hinton Sainz گاهی اوقات به قراضه پروژه ها در کامپیوتر است.

معلمان در مدارس دیگر پیدا کرده اند و این تغییر به پروژه های مبتنی بر یادگیری به یک تغییر ناخواسته از سنتی آموزش است. آن را کثیف, با صدای بلند, و معلمان را مجبور به ترک برخی از وقت خود را در جلوی اتاق. همچنین می توانید آن را بیشتر تجربه و تخصص برای کمک به کودکان کار مولد در گروه.

در پراویدنس, رود آیلند, گزارش توسط محققان در دانشگاه جانز هاپکینز وقایع کاملا ناکارآمد سیستم مدرسه که در حال حاضر گرفته شده توسط دولت است. یک تعداد انگشت شماری از مدارس در پراویدنس استفاده اجلاس, اما آنها گنجانیده برنامه متفاوت با برخی از معلمان چسبیده به برنامه درسی و دیگران به ظاهر تنها با استفاده از يادگيری مطالب به پیشنهاد اصلاحی آموزش و پرورش برای دانش آموزان است. برخی از معلمان رها مستقیم آموزش به طور کامل با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز محققان حساب.

حتی زمانی که اجلاس اجرا شده است را به عنوان طراحی شده اما بچه ها هنوز هم دوست ندارم قطعات آن است.

بچه ها که استفاده می شود به آسانی تحت سنتی مدل می تواند به خصوص سخت به تبدیل. آنها چهره ناآشنا مبارزه اگر دست در پروژه های تقاضا بیشتر کار فعال تر از گوش دادن به سخنرانی ها و حفظ حقایق و یا اگر معلمان خود را قیف متون به آنها که بیشتر به چالش کشیدن از کسانی که آنها را مورد مطالعه در کل کلاس خواندن.

نازک تحقیقات پایه

آموزش شخصی تبدیل شده است محبوب هدف در مدارس به دلیل آن است که اساسا گرفتن همه برای برخی از زمان آموزشی ایده های قرن گذشته: اجازه دادن به دانش آموزان پیشرفت در سرعت خود را; و به آنها فرصت برای یادگیری از طریق در عمق پروژه ها; پشتیبانی قوی بالغ-کودک روابط; با استفاده از داده ها برای اطلاع رسانی به آموزش و توسعه درک دانش آموزان است که با زمان کافی و تلاش آنها می توانند هر چیزی را یاد بگیرند.

در عین حال برای یک برنامه طوری غرق در تحقیقات و طوری نوشته شده است که معلمان می تواند آموزش کل دوره بدون نیاز به آمده تا با یک ایده اصلی آن منجر به ناموفق متنوع تجربه از یک مدرسه به بعد. که بیش از حد است که با طراحی.

در حالی که مدارس یک توافقنامه همکاری ارتکاب به پیاده سازی هر سه عناصر اصلی اجلاس مدل — پروژه های يادگيری خودراهبر و مشاوره — مدارس و معلمان در نهایت انجام آنچه آنها می خواهند.

دونا سنگ بنیانگذار و مدیر اجرایی جدید انگلستان Basecamp است که پشتیبانی از 10 مدرسه در پراویدنس با استفاده از اجلاس سران (و تقریبا 30 جاهای دیگر) گفت: فعالیت های روزانه "هدیه پیچیده" برای معلمان است. اما او دیده می شود تفاوت عمده عمدتا مبتنی بر مدرسه شرایط مانند معلم گردش مالی کارکنان پشتیبانی و تکنولوژی دسترسی داشته باشید.

متقاعد منطق شخصی آموزش زوکربرگ اهدا نزدیک به 26 میلیون دلار در سال 2018 و $43 میلیون دلار در سال 2019 به اجلاس عمومی مدارس و TLP آموزش و پرورش از طریق چان زوکربرگ ابتکار.

اما در حالی که قوی وجود دارد تحقیقات پایه در پشت عناصر را تشکیل می دهند که شخصی, یادگیری, تحقیق جامع مدل مانند اجلاس را بسیار نازک است. تا کنون اجلاس اتحاد در برابر تلاش برای بررسی اینکه آیا آن مدل بهبود نتایج یادگیری و تجربه مدرسه برای بیش از 84,000 دانش آموزان که با استفاده از این برنامه است.

Goldin گفت: مدارس فردی خود را پیگیری داده است که در مجموع نشان دهنده "تن از مدارک مورد به مورد از موفقیت های که در مدارس شاهد هستیم." این Chan زوکربرگ ابتکار اگر به عنوان بزرگترین حامی مالی است برای تماشای بیشتر تحقیقات دقیق.

در ضمن coronavirus مربوط به تعطیلی مدارس و ارائه داده اند تازه نمونه هایی از اجلاس بالقوه است. اجلاس در نظر گرفته شده بود به کار به عنوان یک کنترل از راه دور آموزش راه حل اما مدارس است که باید بیشتر عمیقا در آغوش مدل ساختمان خود را پیدا کرده اند آن را به طور شگفت انگیزی قابل انتقال است.

مشاوره برای آموزش در خانه: چگونه به خانه از مدرسه در طول coronavirus قرنطینه

Nicki تعقیب که دختر تازه وارد در کلاسیک آکادمی دبیرستان آموزش شخصی پردیس در اسکاندیدو کالیفرنیا شگفت زده شده است با انتقال صاف.

چیس گفت که او دختر است و با حروف بزرگ در يادگيری مهارت های او شده است تمرین از طریق اجلاس برای سال. حتی بدون آموزش مستقيم از معلمان او می دانست که چگونه برای شروع درس جدید خود را ارزیابی تشخیصی برای به دست آوردن یک حس از نقاط قوت و ضعف کلیک کنید از طریق مواد آموزشی برای یادگیری بیشتر در مورد این موضوع را یادداشت و در طول راه رسیدن به همسالان به عنوان اولین توقف برای کمک و ارتباط با یک معلم از طریق پلت فرم در صورت لزوم تعقیب گفت.

تعقیب و گریز خانه دسترسی به اینترنت و کامپیوتر به اندازه کافی برای رفتن به اطراف تا دختر او نیز قادر به پیوستن به ویدئو کنفرانس جلسات با معلمان و همکلاسی های زمانی که آنها ارائه شده است. دختر او مربی است بررسی می شود چندین بار به مطمئن شوید که او ماندن در مسیر.

"من نگران نیستم وجود دارد رفتن به یک شکاف در یادگیری" چیس گفت. "این واقعا شگفت انگیز به عنوان یک پدر و مادر برای رسیدن به می دانم که بخش پوشش داده شده است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب