اولین MLB بازیکن را به زانو زدن در طول سرود ملی تحسین غول گیب Kapler به صورت نور درخشان در بی عدالتی

باب Nightengale ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 2:36 AM EDT Jul 21, 2020بروس ماکسول در یک پیاده روی پنج شنب

توسط NEWSAMINS در 31 تیر 1399

بروس ماکسول در یک پیاده روی پنج شنبه شب در سن دیگو نگاه در توییتر اطلاع رسانی نشان داده عامل را دو را و شکست را به آهسته گسترده پوزخند.

سپس او سعی کرد به گریه.

"وجود دارد مقدار زیادی از شادی در قلب من صادقانه وجود دارد مقدار زیادی از کمک های" ماکسول گفت: ایالات متحده آمریکا امروز ورزش "بود و بسیاری از احساسات است.

"فقط شاهد گسترش آگاهی است که مردم در حال دیدن این بی عدالتی بشریت در کشور ما و برای مردم در حال حاضر به آن ایستاده بود که پس از شادی برای من است."

San Francisco Giants مدیر گیب Kapler و چندین غول بازیکنان و کارکنان شد اولین اعضای یک لیگ اصلی بیس بال تیم به زانو زدن در طول سرود ملی پس از ماکسول در سپتامبر 2017.

"اگر من وجود دارد, من می خواهم به Kapler یک آغوش بزرگ, لرزش دست خود را و به او بگویید که من افتخار دارم در کنار او" ماکسول گفت. "این یک گام بزرگ است. برای کسی در این موقعیت برای قرار دادن عنوان خود را به کنار خود را آسیب پذیر است که در وضعیت ایستاده و برای آنچه که درست است این است که بزرگ برای بشریت است.

"این هیچ ربطی به با پرچم نه نظامی این پیام ایستادگی برای حق شود."

Kapler است که نه تنها اولین لیگ اصلی بیس بال مدیر به زانو زدن در طول سرود ملی اما او همچنین اعتقاد بر این است که برای اولین بار سر مربی در هر یک از چهار ورزشی لیگ شمال آمریکا در اعتراض به نژادی و بی عدالتی در آن شیوه است.

Kapler در سال اول خود را به عنوان غول' مدیر شده بود صریح در نژادی و بی عدالتی و زندگی ماده پس از جورج فلوید کشته شد در ماه مه. او گفته بود به بازیکنان و غول' اعضای هیات سه روز گذشته حتی رسیدن به سازمان های دیگر و دوشنبه اطلاع داد بازیکنان خود را که او در نظر گرفته شده به زانو زدن قبل از بازی. او به آنها گفت که او به حمایت از تصمیم خود برای به زانو زدن و یا ایستادن برای سرود.

"من می خواستم آنها بدانند که من با خوشحالی با کشور ما به کار گرفته توسط پلیس," Kapler گفت: در طول postgame کنفرانس مطبوعاتی. "من به آنها گفتم که من می خواستم برای تقویت صدای خود را و من می خواستم برای تقویت صدا از جامعه و جوامع به حاشیه رانده شده نیز هست.

"و من به آنها گفتم من می خواستم به استفاده از پلت فرم برای نشان دادن نارضایتی من با روشی که ما به کار گرفته نژادپرستی در کشور ما است. من می خواستم برای نشان دادن نارضایتی من با روشن ما سیستمیک نژادپرستی در کشور ما است.

"من می خواستم آنها را به می دانم که آنها رو به تصمیم گیری خود را. و ما را احترام و حمایت از کسانی که تصمیم گیری. من می خواستم آنها را به احساس امنیت در صحبت کردن. ما تا به حال این بحث های چند روز گذشته و ما همچنان به آنها را داشته باشد."

روز افتتاحیه: دکتر Anthony Fauci به پرتاب اولین گام برای اتباع-یانکی ها بازکن

'کار بسیار دشوار': به عنوان MLB هدایت COVID-19 مربیان و پزشکان اولین خط دفاعی

Kapler نمی کنه اگر او را همچنان به زانو زدن و یا این که آیا وجود خواهد داشت و بازیکنان اضافی زانو در آینده است. غول' بازیکنان زانو از قضا در همین زمینه به عنوان ماکسول سه سال پیش بودند outfielders Jaylin Davis, Mike Yastrzemski و آستین اسلاتر از غول های, همراه با پایه اول مربی Antoan ریچاردسون.

"ما کارکنان مربیگری و سازمان ما به آنها گفتم ما به حمایت از هر گونه بیانیه آنها می خواستند به" Kapler گفت. "اگر آنها زانو زدن برای سرود ما را حمایت کند. اگر آنها ایستاده بود برای سرود ما را حمایت بیش از حد. و ما نمی خواهد عبور قضاوت آنها را برای ساخت هر گونه بیانیه و یا ایستادن برای آنچه آنها باور دارند و یا بیان خود را."

هیچ غول بازیکنان در دسترس ساخته شد بعد از بازی با توجه به محدودیت های زمانی نیاز به ترک سالن بزرگ یک ساعت پس از بازی اما غول استارت کوین Gausman تایید Kapler پیام در مصاحبه ای در طول بازی.

او گفت: "این همه گزینه" Gausman گفت. "بزرگترین چیزی است که هر چه به سمت شما در, آیا شما تصمیم به ایستادن یا زانو زدن به هر دلیل که او قرار بود به ما. من فکر می کنم که مهم است در حال حاضر."

غول قطعا نمی توان تنها تیم در اعتراض به نژادی و بی عدالتی در این کشور است. وجود خواهد داشت دیگر تیم های زانو و نمایش باورهای خود را با شروع فصل پنج شنبه.

San Diego Padres رهبری rookie تیلور Trammell هستند انتظار می رود به ایستادن برای سرود ملی اما با دست خود پشت سر خود را و نه بیش از قلب خود را. کلیولند بوده است ایستاده با سلاح های خود را در هر یک از دیگر شانه های گذشته دو نمایشگاه بازی های. فرشتگان پارچ Keynan میدلتون در زمان زانو و مطرح مشت خود را در طول بازی از سرود قبل از لس آنجلس نمایشگاه بازی شنبه برابر سن دیگو.

وجود خواهد داشت تظاهرات سکوت در سراسر زمین با فصل باز بازی شنبه شب هنگامی که جهان سری قهرمان اتباع واشنگتن میزبان نیویورک یانکیز با بازی تلویزیونی در ESPN برای همه برای دیدن.

"من واقعا نمی دانم چه در انتظار زمانی که فصل شروع می شود" ماکسول می گوید. "من انتظار ندارم که کسی به زانو اگر آنها باور نمی در قلب خود آن را درست انجام دهید. اگر دو نفر آن را انجام دهد ، اگر 100 نفر انجام آن را حتی بهتر است.

"مردم باید احساسات مختلف بر روی آن در حال حاضر."

ماکسول بود که تنها بازیکن به زانو زدن تا روز دوشنبه گذشته دو سال بازی برای Acereros د مونکلووا مکزیکی لیگ. فصل لغو شد در اوایل این ماه به دلیل COVID-19 و او در انتظار برای دیدن اگر هر تیم حاضر است به او فرصت دیگری دیگر در جزیره خود را.

"واکنش از طرفداران و تهدید به مرگ به خانواده اش گفت: Lonnie موری ماکسول عامل "بود فقط بیش از حد که مسئولیت رسیدگی به. او فقط مجهز به آن است."

گفت: ماکسول: "من نمی باید کسی به من کمک کند. من با خودم برخورد با تهدیدات در هر روز است."

در حال حاضر به علت این است که در حال رشد است. بازیکنان در حال صحبت کردن. سفید, بازیکنان مانند سه بار Cy جوان برنده کلیتون Kershaw شده اند و صریح در مورد سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. لیگ اصلی بیس بال حتی توییتی 13-دوم ویدئو کلیپ از غول زانو با هشتگ: #BlackLivesMatter.

"من فکر می کنم آن شگفت انگیز خواهد بود برای علت" ماکسول گفت. "این پیام. وجود دارد در حال رشد وحدت در ورزش ما است که ما یک جامعه ما مبارزه برای همه است."

و فقط در مورد هر کسی فکر چگونه غول' مدیریت احساس, Farhan زیدی رئیس بیس بال عملیات ارسال بیانیه ای پس از این بازی.

"ما افتخار ما بازیکنان و کارکنان برای ادامه شرکت در ملی گفتگو در مورد نژادی و بی عدالتی است. ما از کسانی که زانو به صورت مسالمت آمیز در اعتراض نژادی و بی عدالتی و کسانی که ایستاده بود به ابراز محبت از کشور است. ما نمی بینیم و این به عنوان متقابلا منحصر به فرد احساسات و باور به آزادی بیان هر چیزی است که کشور ما مورد است. به عنوان یک سازمان ما تاکید مجدد بر ما denouncement از اعمال تبعیض و خشونت علیه اعضای جامعه سیاه و تعهد ما به همکاری با کسانی که به دنبال به پایان نژادی و بی عدالتی در امریکا است."

غول ارسال یک پیام است که برای چندمین بار در طول بازی بیس بال, شب دوشنبه و روشن ساخته است آنها در مورد به سکوت می شود.

"من فکر می کنم امشب یک شروع خوب" Kapler گفت. "من بسیار افتخار از بازیکنان ما و کارکنان برای ساخت هر دو تصمیم گیری. همه ما در محل باشگاه وانجمن در این زمینه و در این ورزشگاه بود بسیار متفکر خود را انتخاب.

"و من افتخار است."

دنبال Nightengale در توییتر: @Bnightengaletinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب