دادستان رد اتهامات علیه Breonna تیلور پسر بیشتر تحقیق و تفحص 'ضروری'

دارسی Costello و اندرو Wolfson لویی پیک مجلهمنتشر شده 3:06 PM EDT 22 مه سال 2020LOUISVILLE, Ky. — اتهام اقدام

توسط NEWSAMINS در 3 خرداد 1399

LOUISVILLE, Ky. — اتهام اقدام به قتل و حمله در برابر Breonna تیلور پسر در حال کاهش یافته است.

کشورهای مشترک المنافع را وکیل تام شراب اعلام کرد در یک کنفرانس خبری جمعه که دفتر خود را حرکت به اخراج این مورد در برابر کنت واکر بود که متهم پس از اخراج او یک شات از تیلور آپارتمان قابل توجه یک افسر پلیس است.

واکر وکیل گفت که او فکر می کردند که دزدیدند و او نمی دانست مزاحمان شد ماموران پلیس در خدمت یک حکم جستجو.

شراب اذعان کرد که یک هیئت منصفه باید دیده اطلاعات بیشتر قبل از تصمیم گیری به متهم واکر.

"من باور دارم که تحقیقات بیشتر لازم است" شراب گفت.

Breonna تیلور: FBI باز می شود تحقیقات به پلیس تیراندازی از لوئیزویل زن کشته در آپارتمان

اگر پس از بررسی بیشتر و شراب و معتقد است که شواهد کافی برای رفتن به یک هیئت منصفه دادستان را انجام خواهد داد. واکر نیز داده می شود این فرصت را به شهادت باید او را انتخاب کنید به انجام این کار.

"این بسیار ممکن است وجود نداشت و فعالیت های جنایی در دو طرف است که درب زیرا مردم نمی تواند شنیدن آنچه که طرف دیگر شد و گفت:" شراب گفت.

شراب قبلا گفت که هر گونه تحلیل در این مورد تا به حال برای شروع کنتاکی را در سال 2006 "ایستاده خود زمین" قانون است که به ساکنان اقتدار به استفاده از نیروی مرگبار در برابر مزاحمان آنها معتقدند در حال ورود غیرقانونی خود را اقامت.

'No-knock' جستجوهای مقابل 'ایستاده خود زمین' قوانین: مرگبار دو در Breonna تیلور تیراندازی

پیک مجله گزارش روز شنبه که لویی پلیس گروهبان که به دست آمده کیفرخواست از واکر نمی اطلاع رسانی هیئت منصفه که واکر گفته بود پلیس او را نمی شناخته شد پلیس که در تلاش بودند به آپارتمان.

واکر وکیل راب Eggert نقل مکان کرد برای اخراج از اتهامات در زمینه های مشترک المنافع "محزون می خوانی گمراه" هیئت منصفه به کیفرخواست.

ضبط Sgt. آماندا Seelye را هیئت منصفه شهادت به دست آمده توسط پیک مجله همچنین نشان می دهد که او نه بگویید grand منصفه که تیلور گلوله قرار گرفت و کشته در, افسران پلیس,' آتش بازگشت.

"تصویر ارائه شده به هیئت منصفه به طور کامل mischaracterizes اتفاقاتی که صورت گرفت در خانم تیلور آپارتمان و در نتیجه خانم تیلور مرگ" Eggert گفت.

مقامات پلیس می گویند که با وجود این هیچ-knock حکم این گروه تا به حال برای تیلور آپارتمان افسران را دست کشیدن و شناسایی خود را که شب. در واکر بازداشت استناد پلیس نوشت که "کارآگاه زدم چندین بار اعلام کرد حضور خود را در تلاش برای به دست آوردن سرنشینان پاسخ به درب."

همچنین: کامالا هریس لوسی می کنند تماس برای تحقیقات فدرال به Breonna تیلور تیراندازی

که مورد مناقشه توسط Eggert و در یک طرح دعوی در دادگاه توسط تیلور خانواده در برابر Mattingly, Hankison و Cosgrove. در آن وکلای مدافع ادعا ماموران وارد خانه "بدون ضربه و بدون اعلام کنند."

تیلور اعضای خانواده و وکیل به نمایندگی از خانواده اش خواسته است که اتهامات علیه واکر بود کاهش یافته است.

"نمی آفریقایی آمریکایی ها حق دارند به متمم دوم?" وکیل بن Crump که به نمایندگی از تیلور خانواده خواست در هفته گذشته. "او در تلاش بود برای محافظت از Breonna. او در تلاش برای محافظت از خود."

به دنبال اندرو Wolfson و دارسی کاستلو در توییتر: @adwolfson و @dctello.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب