DeAndre بیکر وکیل تضمین اخراج از اتهامات عنوان شده علیه 'به زودی'

اگر نه. به گفته یکی از وکلای خود اتهامات عنوان شده علیه DeAndre بیکر خواهد بود کاهش یافته است و پرونده در شهرس

توسط NEWSAMINS در 29 اردیبهشت 1399

اگر نه.

به گفته یکی از وکلای خود اتهامات عنوان شده علیه DeAndre بیکر خواهد بود کاهش یافته است و پرونده در شهرستان Broward, فلوریدا. در برابر غول cornerback خواهد رفت.

"این مورد در حال رفتن به رد" پاتریک پاتل گفت: پست در روز دوشنبه. "یک روز به زودی این مورد میخوام رد کرد."

بیکر, 22, است رو به چهار فقره سرقت مسلحانه با اسلحه گرم و چهار فقره از تشدید حمله ناشی از حادثه گذشته یکشنبه شب در یک مهمانی در خانه در منطقه میامی. بیکر می تواند رو اجباری حداقل 15 سال زندان برای هر یک از چهار سرقت مسلحانه اتهامات عنوان شده علیه.

این حکم بازداشت اظهار داشت بیکر و Seahawks cornerback Quinton دانبار به سرقت بیش از 12000 $به صورت نقدی و گران قیمت ساعت. آن همچنین گفت بیکر اشاره یک تفنگ را در یک قربانی و گفت: یک ناشناس نقاب ضارب به ساقه کسی که در راه رفتن به حزب.

"نگاهی به تاریخ جنایی از قربانیان گفت:" Patel, نیوجرسی بر اساس وکیل که بیکر شخصی وکیل است و در این مورد همراه با فلوریدا مستقر وکیل برادفورد کوهن. "نگاهی به سابقه کیفری بیکر. شما می دانید چه نمره است ؟ یکی از صد به صفر است. بیکر.

"آنها باعث خرابی این بچه بدون هیچ دلیل در همه جز او آسان خوانده شده را علامت. اعتقاد من این است که یک اخاذی سعی کنید برای به دست آوردن پول از او."

بیکر صرف شنبه شب در Broward County jail, ارسال شده $200,000 اوراق قرضه در روز یکشنبه و منتشر شد.

DeAndre Baker
DeAndre بیکررابرت Sabo

پاتل به شدت رد کرده است که گزارش بیکر از دست داد $70,000 در حالی که در یک قمار تاس بازی چند روز قبل از حادثه به اتهام.

"این کاملا درست نیست من نمی دانم که چگونه است که داستان آغاز شده است," او گفت:. "اگر کسی در حال رفتن به بیرون می آیند و می گویند که پس از آن من می خواهم به ببینید که چه کسی برنده $70,000, من می خواهم برای دیدن اگر آنها می تواند ادعا می کنند آن را در اظهارنامه مالیاتی خود را, من می خواهم برای دیدن اگر آنها در حال رفتن به رفتن به اداره پلیس و اعتراف آنها در حال اجرا یک قمار خانه. این همه دود و آینه. که پیاده روی در اطراف خیابان حمل 70.000 دلار در میرامار فلوریدا?"

گزارش پلیس همچنین گفت: سه نفر وجود دارد خودروهای لوکس "prepositioned" در خانه که می تواند تعبیر به عمد به عنوان اتومبیل های پارک شده به صورت سریع دور شو. پاتل گفت: این درست نیست و در روند گرفتن تصویری از خانه ها در منطقه و یا کم ترافیک که رد "حرف اضافه" تئوری.

"اگر آنها نمی, با این روایت درام را نمی وجود دارد," او گفت:.

چهار نفر از مقتولین در حال حاضر recanted در اظهارات آنها به پلیس در مورد دانبار دخالت. پاتل گفت که او به دنبال اظهارات از کسانی که قربانیان و نمی توانید آنها را در حال حاضر به دلیل تمام چهار استخدام وکلا.

"ما نیاز به سوال اعتبار قربانیان" پاتل گفت. "ما همه فقط مصرف قربانیان کلمه به عنوان انجیل. قربانیان در حال حاضر recanted در برابر دانبار و من راحت نیست رفتن به این قربانیان و آنها را به ثبت نام در مقالات چرا که آنها در حال حاضر waffling و ساخت تا داستان.

"هنگامی که آنها را به استخدام یک وکیل ما نمی توانیم به آنها صحبت می کنند برای دریافت این اسناد را امضا کردند. خواهد بود که غیر اخلاقی و نامناسب شاهد دستکاری در و در و در."

Dominick Johnson, یک دوست از هر دو بیکر و دانبار اظهار داشت: در یک استشهاد که او هرگز ترس از زندگی خود و بیکر سرقت نیست هر چیزی.

پاتل گفت جانسون دبیرستان مربی و "است که به عنوان پاک به عنوان می تواند." پاتل نیز گفت: بیکر پوشیدن coronavirus ماسک در حزب.

"او با پوشیدن یک ماسک به غارت کسی," او گفت:.

بیکر حامل اسلحه که ثبت شده است به او در ایالت فلوریدا.

"اول از همه او یک حق در قانون اساسی به حمل اسلحه" پاتل گفت. "ایالت فلوریدا را به وضوح پس زمینه چک و آنها احساس بیکر بود که از جمله, خوب, با کیفیت بالا, آنها به او اجازه نمی خرید اما به حمل اسلحه. چقدر بد می تواند این بچه شده اند ؟ ما در حال برخورد با برخی از قاتل که یک تفنگ است."

پاتل گفت که او و کوهن در روند به دست آوردن تصویری که نشان می دهد بیکر بی گناهی.

"ما نمی خواهیم به افشای آنچه که ما داریم به این دلیل که بار اثبات بر قربانیان," او گفت:.

جالب پاتل گفت: کارآگاه در مورد علامت Moretti "است که بسیار تیز و پسر او را به دیدن از طریق کل این بازی است."

دولت 30 روز برای ادامه و یا رها کردن این مورد.

"من فکر می کنم بین [Moretti] و Broward شهرستان دادستانی آنها در حال رفتن به تصمیم گیری درست" پاتل گفت. "حتی اگر آنها تصمیم درست ما هنوز در حال رفتن به انجام کنترل خسارت زیرا همه به حال این بچه گناه. آنها در حال حاضر ساخته شده او را در یک مجسمه نیم تنه. این درست نیست."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب