Coronavirus به روز رسانی: ما روزانه موارد بالا 50,000 برای اولین بار; تهمت به امید همه گیر خواهد شد 'ناپدید'; NFL کاهش بازگشت پیش فصل برنامه

جان بیکن و جسیکا فلرس ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 8:10 AM EDT Jul 2, 2020آمریکا مرگ و میر از این بیماری

توسط NEWSAMINS در 12 تیر 1399

آمریکا مرگ و میر از این بیماری همه گیر ممکن است ده ها هزار نفر بالاتر گزارش شده و تعداد کل ایالات متحده موارد پیشی گرفته 50,000 برای اولین بار روز شنبه.

دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد گزارش 50,655 موارد جدید هل دادن ایالات متحده در مجموع به بیش از 2.6 میلیون نفر از این بیماری همه گیر آغاز شد شش ماه پیش. روزانه تعداد مرگ بود و 645 مورد میانگین در میان روزهای اخیر اما از روزانه بالغ که بیش از 2000 در ماه آوریل است. اما یک مطالعه از این هفته تعیین می شود وجود دارد 87,000 مرگ و میر بیشتر از حد انتظار در ایالات متحده از 1 مارس تا 25 آوریل به تنهایی بر اساس متوسط از پنج سال گذشته. تنها 65 درصد از این مرگ و میر به طور مستقیم نسبت به COVID-19 نشان می دهد بقیه در ارتباط بودند به این بیماری همه گیر اما نه حکومت به عنوان علت اصلی, محققان می گویند.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بحث در مورد این بیماری همه گیر در طول یک فاکس کسب و کار مصاحبه گفت که او فکر می کند که "در برخی از نقطه که به نوعی فقط ناپدید می شوند امیدوارم."

در همین حال معاون رئیس جمهور مایک پنس ملاقات با آریزونا دولتی mlb میان دولت افزایش موارد مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان. "ما در حال رفتن به مطمئن شوید که آریزونا است و هر آنچه در آن طول می کشد. ... ما در حال رفتن به مطمئن شوید که هر Arizonan نهفته coronavirus است که مراقبت های بهداشتی است که ما می خواهیم هر عضو از خانواده ما به" پنس گفت.

در اینجا برخی از پیشرفت های عمده ای از شنبه:

  • نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio است و تاخیر در داخل سالن ناهار خوری به طور نامحدود.
  • کلانتر نمایندگان آغاز خواهد شد به موضوع استناد به افرادی که با پوشیدن ماسک در وست هالیوود کالیفرنیا. خوب خواهد بود $300.
  • زیر سنا منجر مجلس رای دادند روز شنبه به تصویب چک برنامه حفاظت از تمدید مهلت اجازه می دهد کسب و کارهای کوچک تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس به درخواست توسط Aug. 8.

📈امروز آمار: در سطح جهان وجود داشته است بیش از 10.7 میلیون نفر و 516,000 مرگ و میر. در ایالات متحده موارد پیشی گرفته اند و بیش از 2.6 میلیون 128,000 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد.

📰 آنچه که ما در حال خواندن: در حالی که CDC می گوید در صورت سپر نباید فرسوده به جای یک ماسک پارچه بیشتر و بیشتر مردم در حال تبدیل شدن به آنها برای حفاظت اضافی. در اینجا که در آن شما می توانید آنها را خرید.

ما زنده وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز است. برای اولین بار-در-این-صبح روز رسانی, ثبت نام برای جلسه توجیهی روزانه.

Tuscaloosa دانش آموزان برگزاری COVID-19 احزاب محلی رسمی می گوید

دانش آموزان در تاسکالوسا،, آلاباما شرکت کرده اند "COVID احزاب" به عنوان بخشی از یک مسابقه به ببینید که چه کسی می تواند گرفتن این ویروس برای اولین بار یک عضو شورای شهر می گوید. گفت: ABC شهرستان تاسکالوسا عضو شورا سونیا McKinstry گفت: ABC اخبار است که دانش آموزان شده اند سازماندهی احزاب به عمد آلوده یکدیگر با سرایت است که بیش از کشته 127,000 مردم در ایالات متحده است. سازمان از احزاب عمد دعوت از مهمانان که COVID-19, او گفت:.

"آنها پول را در یک گلدان و آنها سعی می کنند برای دریافت COVID. هر کس می شود COVID اول می شود و گلدان. آن را می سازد هیچ حس" McKinstry گفت. "آنها عمدا آن را انجام می دهند."

داروی دگزامتازون سخت برای پیدا کردن پس از مطالعه در می یابد COVID-19 مزایای

استروئید که در کمبود قبل از همه گیر بدست کمیاب تر از محققان گزارش شده آن می تواند در بهبود میزان بقای COVID-19 بيمار. یک مطالعه از دانشگاه آکسفورد منتشر شده 16 ژوئن نشان می دهد دگزامتازون کاهش خطر مرگ را تا یک سوم در میان coronavirus بیماران هواکش. شانزده دوز ارزان قیمت استروئید شده در سازمان غذا و دارو کمبود لیست پس از 2019. نیمی از این کمبود به حال متهم شده است که در تقاضا. پس امیدوار کننده دگزامتازون مطالعه منتشر کنندگان فرستاده اند تغييرات FDA لیست سرزنش 15 16 کمبود در افزایش تقاضا است.

"دگزامتازون برای اولین بار مواد مخدر نشان داده شده است برای بهبود بقا در COVID-19. این است که بسیار خوش آمدید نتیجه" پیتر Horby یکی از رئیس محققان به صورت آزمایشی در بیانیه ای گفت:. "بقا بهره مند است روشن و بزرگ در آن دسته از بیماران که بیمار به اندازه کافی به نیاز به اکسیژن درمانی."

Dian ژانگ

شش نفر از اعضای دالاس MLS تیم فوتبال تست مثبت

یک شیوع کروناویروس در میان اعضای لیگ فوتبال FC Dallas بازیکنان به خوبی جواب نمی دهد برای لیگ های دیگر اقدام به شروع رقابت دوباره. پس از ورود در اورلاندو برای MLS برگشت مسابقات شش بازیکن باید آزمایش مثبت برای COVID-19 تیم گفت. این تیم گفت: همه بازیکنان و مربیان و کارکنان تا به حال آزمایش منفی قبل از خروج از دالاس در روز شنبه. اما به عنوان بخشی از فرآیند غربالگری در والت دیزنی جهان رفت و آمد مکرر که در آن مسابقات قرار است به زودی در جولای 8 – دو بازیکن تست مثبت در روز شنبه پس از بیش این هفته است.

به عنوان یک نتیجه, همه اعضای باشگاه هیئت "باقی خواهد ماند قرنطینه در اتاق های هتل ها در انتظار نتایج بیشتر COVID-19 تست" این تیم گفت. تمام 26 لیگ برتر فوتبال تیم ماندن در دیزنی قو و دلفین توسل به لیگ آماده برای از سرگیری آن فصل به طور منظم.

استیو گاردنر

وست هالیوود کالیفرنیا شروع به fining افرادی که نمی پوشیدن ماسک

نمایندگان در وست هالیوود کالیفرنیا اعلام کرد که سه شنبه شب که آنها شروع خواهد شد خوب برای افرادی که با پوشیدن ماسک صورت در این ماه است.

"ما آخرین گزینه بود برای انجام اجرای با صدور یک دولت استنادی اما خطر به سلامت جامعه است بیش از حد بزرگ" مقامات نوشت: در بیانیه ای در توییتر.

جریمه 250 $است با اضافی $50 پرداخت. غرب هالیوود ایستگاه خواهد بود که تنها یک در شهرستان کلانتر به موضوع استناد KTLA گزارش شده است. این می آید بعد از کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom دستور داد بارها و رستوران ها از wineries سینما و کسب و کارهای دیگر را تعطیل داخل سالن عملیات روز چهارشنبه هفته سه بعدی.

بیش از 40 کالیفرنیا اصول قرنطینه پس از جلسه در شخص

بیش از 40 اصول در شمال کالیفرنیا خواسته شده است به قرنطینه پس از در معرض بودن به COVID-19 پس از حضور در یک جلسه در شخص به نام Santa Clara County Unified School District.

یک بدون علامت شرکت کنندگان آزمایش مثبت برای این ویروس روز پس از این جلسه گزارش شبکه تلویزیونی KNTV. منطقه را سرپرست استلا کمپ تایید قرار گرفتن در معرض در یک نشست آنلاین هفته گذشته ایستگاه گزارش شده است. "با توجه به پیچیدگی های ما بازگشایی برخی از کارکنان ما جلسات در حال وقوع در فرد است. البته کسانی که جلسات در حال انجام زیر دستورالعمل های دقیق به ما ارائه شده توسط این شهرستان سانتا کلارا, عمومی, وزارت بهداشت," کمپ گفت.

دیگر شرکت کنندگان دارای آزمایش مثبت کمپ گفت.

شهر نیویورک تاخیر بازگشایی داخل سالن ناهار خوری در میان COVID-19 خروش

داخل سالن ناهار خوری در شهر نیویورک شده است به طور نامحدود به تعویق افتاد به عنوان coronavirus موارد سنبله در سراسر کشور, شهردار, بیل د Blasio اعلام کرد. شهردار گفت: در یک کنفرانس خبری گفت که او نگران است که دولت می تواند یکی دیگر از افزایش موارد. شهر نیویورک است که در فاز دوم آن بازگشایی خواهد شد و وارد فاز سوم آن در جولای 6 که شامل داخل سالن ناهار خوری. شهردار گفت: در فضای باز آغاز شد که دو هفته پیش ادامه یابد.

"خارج از منزل است که در آن ما باید به حداکثر میزان ممکن است در این تابستان به عنوان ما به مبارزه با این بیماری است." "راستش حتی یک هفته پیش من امیدوار ما می تواند. اما اخبار ما بدست از سراسر کشور بدتر و بدتر می شود تمام وقت."

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او می خواهم پوشیدن ماسک در جمعیت کوچک اما سوال استفاده اجباری

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او مطمئن است که در صورت ماسک باید اجباری اما که او می خواهم یکی می پوشند در یک "تنگ" جمعیت است. "من برای همه, ماسک" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در مصاحبه ای با شبکه فاکس کسب و کار. "من فکر می کنم ماسک خوب هستند." مغلوب ساختن پیشی جستن است که برابر با پوشیدن ماسک در مکان عمومی,, سوال, آیا آنها باید اجباری به دلیل "شما باید بسیاری از مکان ها در این کشور که در آن مردم به ماندن فاصله بسیار طولانی است." اما او گفت که او می خواهم یکی می پوشند اگر او در بر داشت خود را در یک جمعیت که در آن اجتماعی فاصله امکان پذیر نیست. "اگر من در یک وضعیت با مردم من کاملا" او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او به ندرت می یابد خود را در چنین شرایطی و اشاره کرد که مردم در حال آزمایش برای coronavirus قبل از آنها به او نزدیک است. اما او گفت: او را پوشیده است و یک ماسک در موارد که در آن او شده است با یک گروه کوچک از مردم است. "من مرتب از دوست راه آن نگاه," او گفت:. "آن را سیاه و تاریک و من فکر کردم آن را نگاه خوب است. آن نگاه مانند the Lone Ranger."

مایکل کالینز

خانه عبور PPP فرمت لایحه دادن کسب و کارهای کوچک بیشتر زمان به درخواست

کسب و کارهای کوچک در تلاش برای آب و هوا coronavirus بحران خواهد شد که چند هفته بیشتر به استفاده از محبوب وام های فدرال برنامه که در حال حاضر توزیع 500 میلیارد دلار به نگه داشتن خیابان های اصلی زنده است. این خانه در روز چهارشنبه به دنبال سنا منجر شنبه و رای به تمدید چک حفاظت برنامه از طریق Aug. 8. ایجاد شده در اوایل سال جاری به عنوان بخشی از مراقبت در عمل برای کمک به ملت پاسخ به خرید اینترنتی از COVID-19 گیر PPP منقضی شده سه شنبه.

این برنامه دارای حدود 130 میلیارد چپ به صرف اگرچه قانونگذاران و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در مذاکرات به نیشگون گرفتن و کشیدن PPP برای رسیدن به سخت-آمار کسب و کار مانند رستوران ها و هتل ها است که تا به حال مشکل با استفاده از کمک مالی است.

عبور از فرمت آمد و در همان روز که خانه قانونگذاران در نظر گرفتن مدیریت کسب و کار کوچک به کار برای یکی دیگر از برنامه طراحی شده برای نجات mom-and-pop شرکت های زیر اجتماعی فاصله دستورالعمل نهاد پس از coronavirus فرود در سواحل آمریکا.

Ledyard پادشاه

NFL کاهش 2 هفته پیش فصل در میان coronavirus پروتکل آماده سازی

NFL خود را گرفته است گام بعدی در تغییر تقویم خود را به آماده شدن برای بازگشت به عمل در میان coronavirus بیماری همه گیر. لیگ روز چهارشنبه تصمیم به انصراف از دو هفته از بازی های پیش فصل یک فرد با آگاهی از این حرکت گفت: ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی' مایک جونز. این فرد صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود به این دلیل که آنها مجاز به افشای این تصمیم است.

اولین و چهارمین هفته از این نمایشگاه لوح حذف خواهد شد. برنامه خواهد شد پیکربندی مجدد به طوری که هر تیم یک بازی خانگی و یک دور مسابقه.

مایکل Middlehurst-شوارتز

آنچه که ما در حال خواندن

  • CDC نظرسنجی: اکثر COVID-19 بیماران نمی دانند که آنها را آلوده
  • مرکز تحقیقات پیو: قومی تهمت در افزایش پس از آغاز COVID-19 شیوع
  • یک ماسک است نه یک نماد': سه رستوران موضع در میان بیماری همه گیر کوروناویروس
  • گلدمن ساکس: ملی ماسک دستور می تواند در کاهش عفونت ویروس و کمک به بهبود

Coronavirus مرگ و میر در ایالات متحده ممکن است بسیار بالاتر با توجه به مطالعه جدید

مرگ تعداد از coronavirus بیماری همه گیر در حال حاضر بیش از 127,000 در ایالات متحده شده است به عنوان یک دست کم نگیرید. یک مطالعه جدید می گوید واقعی مرگ و میر می تواند بسیار بالاتر است.

مطالعه انجام شده توسط محققان در کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا و دانشگاه ییل دانشگاه ها و چهارشنبه منتشر در مجله انجمن پزشکی آمریکا گفت: وجود 87,000 مرگ و میر بیشتر از حد انتظار در ایالات متحده از 1 مارس تا 25 آوریل بر اساس میانگین از چند سال گذشته. اما تنها 65 درصد از این مرگ و میر به طور مستقیم نسبت به COVID-19 نشان می دهد بقیه در ارتباط بودند به این بیماری همه گیر اما نه حکومت به عنوان علت اصلی. دکتر استیون وولف مطالعه منجر نویسنده گفت: دلایل undercount ممکن است شامل عدم گزارش و سایر عوارض که ممکن است به عنوان ذکر شده است علت مرگ.

"اما یک سوم امکان یکی از ما بسیار نگران است و غیر مستقیم مرگ – مرگ و میر ناشی از پاسخ به همه گیر" وولف گفت. "افرادی که تا به حال هرگز این ویروس فوت کرده اند ممکن است از علل دیگر به دلیل اثرات سرريز از این بیماری همه گیر مانند تاخیر در مراقبت های پزشکی مشکلات اقتصادی و یا پریشانی عاطفی."

بیشتر در coronavirus از ایالات متحده آمریکا امروز

Coronavirus تماشا کنید: ثبت نام به صورت روزانه ما coronavirus عضویت در خبرنامه اینجا. و گرد هم می آیند و به اشتراک گذاری آخرین اطلاعات در مورد coronavirus مقابله با تغییرات در شیوه زندگی و بیشتر با پیوستن به ما در Facebook ،

که در آن در حال متحده در بازگشایی? برخی از آنها در نظر گرفتن اقدامات پیشگیرانه برای به تعویق انداختن بیشتر مراحل خود را بازگشایی, در حالی که دیگران نورد خود مراحل برای جلوگیری از گسترش coronavirus. دیدن لیست.

کمک: آسوشیتد پرسtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن