پرتره از خانه سخنرانان که در خدمت کنفدراسیون برداشته شود در Juneteenth, Pelosi می گوید

Christal هایس ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 1:24 PM EDT Jun 18, 2020واشنگتن – مجلس نانسی پلوسی سفارش حذف

توسط NEWSAMINS در 29 خرداد 1399

واشنگتن – مجلس نانسی پلوسی سفارش حذف چهار پرتره در کنگره از سخنرانان سابق از خانه که در خدمت کنفدراسیون چیزی که او گفت انجام می شود که روز جمعه است Juneteenth.

این حرکت به عنوان کنگره بحث نحوه پاسخ به قتل سیاه آمریکایی ها توسط پلیس و در میان جریان اعتراض به نژادپرستی و خشونت پلیس پس از مرگ جورج فلوید. مرگ و میر اخیر از دیگر سیاه و سفید آمریکایی که منجر به گسترده بحث بر از بین بردن مؤتلفه مجسمه های سراسر کشور – از جمله در سالن کنگره و تغییر نام پایگاه نظامی به نام بعد از مؤتلفه رهبران نظامی.

Juneteenth نشانه روز در سال 1865 زمانی که مردم در تگزاس از جمله 250,000 بردگی مردم گفته شد برده داری بود بیش از دو سال پس از امضای رهایی ا ...

پلوسی در کنفرانس خبری هفتگی گفت: در نامه ای به خانه کارمند Cheryl جانسون درخواست حذف پرتره از چهار خانه سابق سخنرانان که همه خدمت در 1880s چرا که "هیچ اتاق در سالن های مقدس از این دموکراسی این معبد از دموکراسی به تتم افرادی که تجسم خشونت تعصب و عجیب و غریب پرستی از کنفدراسیون."

"شما را به دیدن این علائم که آنها تا به حال ساخته شده, چگونه بی اعتنا بودند و به آنچه که بنیانگذاران ما تا به حال در ذهن در کشور ما" پلوسی گفت. "ما باید به عنوان مثال منجر شود."

پرتره تصویر کشیدن رابرت هانتر ویرجینیا که در خدمت به عنوان سخنران از 1839-1841, Howell کاب گرجستان بود که سخنران از 1849-1851 جیمز Orr از ایالت کارولینای جنوبی که قرار بود سخنران از 1857-1859 و چارلز ترد گرجستان بود که سخنران از 1891-1895.

بیشتر: آنچه که در مورد Juneteenth: تعطیلات مارک رهایی اعلامی در فوق العاده اهمیت در سال 2020

بیشتر: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او نمی خواهد در نظر گرفتن تغییر نام پایگاه نظامی به نام مؤتلفه ژنرال

در این نامه پلوسی نوشت که Orr "سوگند در کف خانه به منظور حفظ و تداوم' برده داری به منظور لذت بردن از اموال ما در صلح و امنیت " و که شکارچی "خدمت در تقریبا هر سطح از کنفدراسیون."

او گفت: "پرتره "هستند نمادهایی است که مجموعه ملت ما کار را به مقابله و مبارزه با تعصب است."

سنت جمع آوری پرتره از خانه سخنرانان آغاز شد و در سال 1852 و از سال 1910 خانه مورد نیاز خود را برای به دست آوردن روغن پرتره از هر بلندگو. هر یک پس از سال 1910 تا به حال یک پرتره ساخته شده و خانه به سفارش تصاویر از سخنرانان که در حال حاضر مرده است.

"ما هنوز در تلاش برای دریافت رایگان': سیاه و سفید آمریکایی ادامه مبارزه برای برابری در Juneteenth

فعلی مجلس است و کنترل بیش از پرتره و سابق بلندگو ساخته شده اند شبیه حرکت به پرتره گرفته شده از جمله جمهوری خواه پل رایان که دستور حذف از پرتره به تصویر می کشد دنیس Hastert در سال 2015 پس از Hastert التماس کرد گناه را به شکستن قوانین بانکی در یک hush-طرح پول.

بسیاری از معترضان و فعالان سیاسی را خواستار حذف مؤتلفه مجسمه ها و تغییر نام از پایگاه های نظامی تجلیل مؤتلفه رهبران نظامی و جمهوری خواهان به بیان برخی از باز بودن در حالی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را محکوم کرد چنین ایده ها در کامپیوتر است.

"این به یاد ماندنی و بسیار قدرتمند پایگاه باید تبدیل به بخشی از یک آمریکایی میراث فرهنگی و سابقه پیروزی, پیروزی و آزادی است. ایالات متحده آمریکا آموزش دیده و اعزام قهرمانان ما در این مقدس زمینه و برنده دو جنگ جهانی" مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در مورد تغییر نام پایگاه نظامی. "بنابراین دولت من حتی نمی خواهد در نظر گرفتن تغییر نام از این شکوه و افسانه تاسیسات نظامی."

تهمت نیست مسئله متفق ژنرال اما به جای تمرکز بر میراث امکانات خود مثال سه پایگاه در جنوب به نام ژنرال در مؤتلفه ،tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن