NBA چین آکادمی دیدم حقوق بشر نسبت به بازیکنان جوان

نقض حقوق بشر صورت گرفته در NBA آموزش دانشکده در چین یک بمب گزارش مدعی. ESPN گزارش روز چهارشنبه که شرکت کنندگان

توسط NEWSAMINS در 9 مرداد 1399

نقض حقوق بشر صورت گرفته در NBA آموزش دانشکده در چین یک بمب گزارش مدعی.

ESPN گزارش روز چهارشنبه که شرکت کنندگان در NBA برنامه از لحاظ جسمی مورد ضرب و شتم توسط چینی مدرسان و ارائه نشده تحصیلات مناسب با وجود کمیسر آدم نقره قبلی تعهد است که آموزش و پرورش خواهد بود "مرکزی" به این برنامه است.

"سابق لیگ کارمند در مقایسه با فضای هنگامی که او در سین کیانگ به 'جنگ جهانی دوم, آلمان,'" ESPN گزارش شده است.

ESPN گزارش مفصل چگونه NBA آموزش آکادمی که راه اندازی شد در سال 2016 به نظر می رسد تا حد زیادی تحت کنترل دولت چین با یک مربی که کار را برای برنامه خواستار آن "عرق اردوگاه برای ورزشکاران است."

"ما اساسا کار برای چینی ها در دولت" یک مربی سابق ESPN گفت:.

چند NBA کارکنان ثبت شکایات به لیگ در مورد چگونه آنها شاهد مربیان چینی "اعتصاب بازیکنان نوجوان" و عدم آموزش جوان از شرکت کنندگان دریافت می کردند.

یک مربی سابق ESPN گفت: او به تماشای یک مربی چینی "آتش توپ به یک بازیکن جوان را در نقطه خالی محدوده و سپس" پا زدن او را در روده.'"

با توجه به ESPN NBA مقامات خواسته کارمندان فعلی و سابق به صحبت می کنند به شبکه ورزش درباره معرض با یک ایمیل از روابط عمومی رسمی خواندن "لطفا همین حالا ذکر است که شما شده اند توصیه NBA به پاسخ می دهند."

علامت تاتوم, NBA معاون کمیسر و رئیس اجرایی گفت: ESPN که لیگ است "reevaluating" و "با توجه به سایر فرصت های" برای این برنامه است.

در سال گذشته NBA شدید روابط با چین شده است طلبه پس از پایان لیگ بازیکنان و مربیان را تا حد زیادی خودداری از انتقاد این کشور از نقض حقوق بشر و ابراز پشتیبانی از هنگ کنگ.

در اوایل این ماه, انتقاد از NBA روابط به چین تمدید شد و پس از آن کشف شد که مشتریان منع شدند از سفارش سفارشی دنده است که به عنوان خوانده شده "Free هنگ کنگ" در آن فروشگاه آنلاین.

فروشگاه اپراتور متعصب پیشنهاد کرد عبارت بود که "سهوا" ممنوع است و این ممنوعیت برداشته شد. روز بعد هر چند NBA کشیده همه سفارشی دنده آن از فروشگاه آنلاین.

ESPN برجسته NBA خبرنگار آدریان Wojnarowski نیز مطرح ابرو زمانی که او فرستاده بهداشت ، جاش هاولی R-Mo. یک بی حرمتی پاسخ به این نماینده مجلس با انتقاد از لیگ تصمیم "قبل از تصویب عدالت اجتماعی شعار" در حالی که "سانسور پشتیبانی" برای اجرای قانون و انتقاد از حزب کمونیست چین.

Wojnarowski صادر عذرخواهی شد و به طور موقت به حالت تعلیق توسط شبکه.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن