'مردم واقعا می ترسم': برخی از طرفداران شجاع همه گیر و DC طوفان به جشن MLB شروع فصل

کریس Bumbaca ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 2:36 AM EDT Jul 24, 2020واشنگتن — هنگامی که اتباع واشنگتن موفق

توسط NEWSAMINS در 3 مرداد 1399

واشنگتن — هنگامی که اتباع واشنگتن موفق به کسب حق رای جهانی اول تیتراژ سریال ماه اکتبر گذشته طرفداران تصور بودن در داخل اتباع پارک در روز افتتاحیه به تماشای مسابقات قهرمانی پرچم مطرح شده به آسمان.

در حال حاضر شرایطی بدیهی است که مانع از واقعیت روز شنبه زمانی که اتباع سقوط به نیویورک یانکیز 6-1 در باران-کوتاه MLB فصل بازکن. اما که نمی شود یک جمعیت (عمدتا نقاب) پریمیر لیگ در انگلستان طرفداران از تجمع در یک پارکینگ در سراسر خیابان را از ورزشگاه برای تماشای این پرچم را به پرواز.

و هنگامی که پرچم, گرفتار, باد درست در بالای قطب ریشو, اتباع هاوایی-پیراهن-پوشیدن فن کاهش یافته و به یک زانو برای اولین بار پیشنهاد فصل بیس بال.

"من می خواهم برنامه ریزی شده است که پس از, اصلی, باز, بعد," او گفت.

"من فکر می کردم ما مثل پنج سال دور," او گفت:, اما تنها پس از گفتن بله.

گرفتن مشغول بود و یکی از دلایل بسیاری از طرفداران مهاجرت به سمت d. C. s Navy Yard منطقه و حتی ورود به ورزشگاه ممنوع شد. در نزدیکی کافه ها و رستوران ها معمولا بسته بندی شده در بازی روز روشن و دور از مشتریان که آیا رزرو برای کنترل ظرفیت و نگه داشتن احزاب جداگانه.

یکی دیگر از زن و شوهر خوردند Chipotle کاسه پشت صفحه خانه. جاگر زد تا مراحل منجر به زمینه سطح صخره ای به سبک. پارکینگ گاراژ نشسته ترسناک خالی است. این pregame لحظه سکوت و سرود ملی تنها قابل شنیدن اگر توجه. فاصله اجتماعی ساخته شده آسان برای کنجکاو که آرد در اطراف بلوک های اطراف آن.

خارج از میله های همراه Anacostia رودخانه مت Winkler sported "دکتر Fauci" شماره 19 اتباع نیوجرسی — تجلیل مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی Anthony Fauci. شماره 19 نشان دهنده COVID-19 گفت: وینکلر ورزشی مدیریت استاد در دانشگاه آمریکایی که درخواست نیوجرسی از طریق متعصب و تا به حال یک دوست مشترک به یکی دیگر به Fauci.

Winkler ارسال شده تا در جدول یک بار با پسرش و گفت: این جفت ارز تا به حال شده است وجود دارد "در هر مرحله از راه" در 2019. بودن در آنجا برای اولین بازی در سال 2020 — و یا حداقل به عنوان نزدیک که ممکن است احساس تنها حق.

"چیزی در مورد این بچه ها," او گفت:.

به علاوه, او می خواست برای دیدن چگونه این ورزشگاه محله تغییر کرده بود بیش از این تمدید offseason.

"چه کسی بوده است ؟" او گفت:.

حمایت از اتباع دقیقا چه لیزا تیلور که زندگی در اطراف بلوک از میدان می خواستم برای انجام پنج شنبه.

گام اول: دکتر Fauci ارائه شد juuuuust کمی خارج

پیش بینی: در حال طفره زن جهان سری مورد علاقه?

روز افتتاحیه در غیر pandemic بار شده اند که دیگر روز به یاد ماندنی برای یک محله که آیا مقدار زیادی از جشن نه ماه پیش تیلور گفت.

"این امر شگفت انگیز بوده است," او گفت:. "این واقعا غم انگیز است. من فکر می کنم مردم واقعا می ترسم همین دلیل است که شما واقعا نمی بینید که مردم خارج است."

تیلور برگزاری یک نشانه آن است که به عنوان خوانده شده "را در سال 2020 بزرگ/Nats تکرار/COVID عقب نشینی/تهمت شکست" فکر می کند یک راه وجود دارد به اعتراف طرفداران به ورزشگاه با خیال راحت. او پیشنهاد فروش کرسی در بلوک های 10 یا کمتر با فاصله اما با اشاره به مسائل تدارکاتی مانند مرور امتیازات.

"آن را در خارج از منزل," او گفت:. "آنها می تواند به شکل یک راه برای به دست آوردن طرفداران در آن وجود دارد و باید آن را امن است. این علم موشک نیست."

تیلور تنها کسی نیست که در ساخت یک بیانیه سیاسی و یا دفاع از فن پذیرش البته کمتر عاشقانه از هیدن Bluth.

در سرپیچی از سی شهردار موریل Bowser خود را سفارش به پوشیدن ماسک در محیط داخلی و خارجی فضاهای Bluth ایستاده در دروازه های ورودی خود و شعار می دادند "ما فروش بلیط!" برای بیش از یک ساعت قبل از بازی.

"من می خواهم به خرید یک بلیط. من عاشق بیس بال. من می خواهم به تماشای بیس بال در فرد" گفت: Bluth, یک خود اعلام کرد "جان سخت (نیویورک) متس فن."

"من می خواهم برای دیدن این سری بنر در سی در طول عمر من مطرح شده با من در ساختمان است."

در سمت دیگر ورزشگاه ناتالی "Nat" McCormick و مادر امی نشسته در خارج از بازیکنان پارکینگ ورودی با یک مقوا که خواندن "با تشکر از شما دکتر Fauci!"

در اولین پایه سمت ورودی مناسب گردن زاویه می تواند به تماشاگران نمایش ها از زمین زیر کشت را سمت چپ و برخی از خود. که در آن یک جفت از 19-ساله مستقر در نزدیکی های دریایی, سربازخانه, Alex Asbery و روبن Carrillo, گرفتار یک نگاه اجمالی از آدم ایتون در حال اجرا در این پایگاه پس از انفرادی خود را در خانه به اجرا در پایین اولین زمین باز یافته.

برای بهتر دیدگاه وجود دارد یک سوار آسانسور 11 داستان به هنوز هم تحت ساخت و ساز سقف کلوین. آپارتمان و ساختمان در سراسر N خیابان استقبال اولین ساکنان ژوئن 1 و یک استودیو واحد با پنجره رو به ورزشگاه شروع می شود در $1,825 یک ماه.

حتی بالاتر از سطح بازی وسط میدان باقی مانده است مانع از "نور جوانه نشاند." شاید بهترین نمایش متعلق به روح شجاع که به دست اورد دسترسی به پارکینگ فراتر از مرکز زمینه.

برای تماشاگران بالای کلوین هر چند این دیدگاه فقط خوب بود. و هیچ کس وجود دارد می گویند آنها نمی بینم طوفان میاد.

دنبال کریس Bumbaca در توییتر @BOOMbaca.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب