پلیس لایحه اصلاحات NBA فصل راه اندازی مجدد راجر سنگ مورد: 5 چیزهایی که می دانیم شنبه

سنای حزب دموکرات طرح به مخالفت با توافق پلیس لایحه اصلاحات

سنا دموکرات ها انتظار می رود برای جلوگیری از یک جمهوری خواه پلیس لایحه شنبه, ترک طرفین به تصمیم می گیرید که آیا به کار سخت از مذاکره و سازش و یا راه رفتن دور با وجود اعتراض عمومی بیش قتل آمریکایی های سیاه و سفید. جمهوری خواه لایحه به رهبری سناتور. Tim Scott کارولینای جنوبی — اتاق تنهاست سیاه جمهوری خواه — شامل اقدامات با هدف افزایش شفافیت در ادارات پلیس و اطراف استفاده-از-نیروی حوادث در حالی که incentivizing ادارات به استفاده از دوربین های بدن و دلسرد chokeholds خودداری فدرال کمک هزینه تحصیلی. رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر و بالا دموکرات نشانه آنها در مخالفت با این لایحه به عنوان آنها خواستار مذاکرات جدید دو حزبی بسته با گسترده تر تغییرات به قانون در اجرای تاکتیک ها و پاسخگویی.

  • اوباما لایحه پلیس را تشویق شهرستانها برای جلوگیری از استفاده از chokeholds اما نمی ممنوعیت آنها
  • مغلوب ساختن پیشی جستن به منظور نشانه پرداختن به پلیس سوءاما برخی از کارشناسان می گویند این کافی نیست

وکیل به شهادت DOJ به راجر سنگ مطلوب درمان

وزارت دادگستری به راجر سنگ “کم سابقه مطلوب درمان” از آنجا که او یک متحد از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دادستان سابق در مورد انتظار برای گفتن کنگره چهار شنبه. هارون Zelinsky یک وکیل سابق مشاور ویژه رابرت مولر تیم و یکی از حرفه ای وزارت دادگستری وکلا که تحت پیگرد قانونی قرار سنگ گفت: آژانس رهبری تحت فشار آنها را به توصیه ملایم جمله به دلایل سیاسی. Zelinsky است به شهادت قبل از این کمیته که در حال بررسی ادعاهای دخالت سیاسی در وزارت دادگستری. Zelinsky وکیل رابرت Litt گفت: دادستان “را صادقانه توصیف آنچه اتفاق افتاده با سنگ صدور حکم است.”

  • DOJ سیگنال های آن را انتشار کمتر-redacted نسخه مولر گزارش مربوط به راجر سنگ
  • جفری برمن شلیک: AG Barr درخشان حساب NY دادستان کار بیشتر ابر اخراج

Coronavirus: NBA بازیکنان باید تصمیم بگیرید که اگر آنها را در اورلاندو سری

NBA بازیکنان را تا روز شنبه به اطلاع اتحادیه خود را اگر آنها را انتخاب کنید به بازی در ماه آینده 22-فرمت تیم در فلوریدا. کمیسر NBA آدم نقره و لیگ هم قرار دادن دقیق بازگشت-به-بازی, بهداشت و دستورالعمل های ایمنی باقی مانده از فصل در ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی در اورلاندو است. اما دولت آفتاب رو به رشد تعداد COVID-19 موارد پیچیده مهم است.عامل دیگر بازیکنان در ذهن? نگرانی در مورد اینکه آیا آنها باید کانال تمرکز خود را صرفا در اعتراض به نابرابری نژادی پس از کشتن جورج فلوید و دیگر سوء استفاده پلیس به ویژه علیه آمریکایی های آفریقایی تبار.

  • نظر: فلوریدا افزایش coronavirus موارد پیچیده NBA را به از سرگیری برنامه های نجومی در اورلاندو
  • برخی از بازیکنان NBA تردید از دستگاه های پوشیدنی مورد استفاده قرار گیرد در داخل دیزنی جهان حباب

شیکاگو در وزن و از بین بردن افسران پلیس از مدارس

شیکاگو هیئت مدیره مدرسه در روز چهارشنبه را در نظر بگیرید که آیا به خاتمه آن 33 میلیون دلار قرارداد با اداره پلیس شیکاگو به ارائه منابع افسران در مدارس. مرگ جورج فلوید درگذشت زیر زانو از مینیاپولیس افسر پلیس باعث مینیاپولیس برای پایان دادن به آن قرارداد و سایر شهرستانها با توجه به این حرکت به عنوان به خوبی. پلیس در مدارس منجر به حاشیه راندن دانشجويان از رنگ منتقدان می گویند و بودجه خواهد بود بهتر است صرف در دیگر حافظ صلح استراتژی. رای به پایان قرارداد می تواند راه اندازی یک بن بست بین هیئت مدیره مدرسه و شهردار لری Lightfoot که مخالف از بین بردن پلیس از مدارس.

  • پس از جورج فلوید, دانش آموزان بیمار از خدمات لب’ می خواهید عمل از کالج ها بیش از نژادپرستی
  • “من زندگی در سایه ترس مداوم’: Top سرپرست مدرسه باز می شود تا در مورد جورج فلوید مرگ

‘ورزشکار یک مستند می رسد در Netflix بکشد

“ورزشکار, یک,” این مستند به تصویر می کشد که آنچه در آن زمان برای جلوگیری لری Nassar سابق ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, دکتر, که مورد آزار جنسی ورزشکاران برای چندین دهه می رسد چهارشنبه در Netflix بکشد. لیست شرکت کنندگان بسیار مهم در Nassar سقوط شامل چهار برجسته برجسته IndyStar روزنامه نگاران بخشی از ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. IndyStar خبرنگاران Marisa Kwiatkowski علامت Alesia و تیم ایوانز کار می کرد با تحقیقات ویرایشگر استیو برتا در پوشش است که منجر به بیش از 500 زنان رو به جلو در آینده به متهم Nassar سوء استفاده جنسی. فیلمسازان Bonni کوهن و جان Shenk شروع به کار بر روی “ورزشکار یک” قبل از Nassar محکوم شد و با توجه به حکم زندان از حداقل 125 سال است.

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de