جاستین ترودو هموار راه را برای کانادا به میزبان NHL بازگشت

نخست وزیر جاستین ترودو باز درب برای NHL به کار خود حذفی hub شهرهای کانادا است. در جلسه توجیهی روزانه سه شنبه ت

توسط NEWSAMINS در 29 خرداد 1399

نخست وزیر جاستین ترودو باز درب برای NHL به کار خود حذفی hub شهرهای کانادا است.

در جلسه توجیهی روزانه سه شنبه ترودو گفت: دولت فدرال کانادا است "باز" به NHL انتصاب یک سایت در کانادا برای فاز 4 لیگ "بازگشت به بازی" طرح — تا زمانی که آن را مجاز توسط مقامات بهداشت محلی.

"ما باید نشان داد که ما راحت با حرکت رو به جلو در NHL hub در یکی از شهرهای کانادا که درخواست برای آن" ترودو گفت. "بدیهی است که تصمیم گیری ساخته شده توسط NHL و شهرستانها و استانها در صلاحیت اما کانادا باز است آن را به عنوان طولانی به عنوان آن را OK می خواهم با محلی مقامات بهداشتی."

NHL تنگ است خود را از بالقوه به 10 شهرها از جمله تورنتو ادمونتون و ونکوور. اما کانادا تحمیل اجباری 14 روز در قرنطینه به کسی که سفر در خارج از کشور برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس یک قرنطینه لیگ قبلا گفت: آن را نمی خواهد موضوع بازیکنان خود را به.

اشتراک در:

      

ترودو مفهوم به کار با NHL آمد پس از او اعلام کرد کانادا و ایالات متحده در حال توافق برای تمدید زمان مرز محدودیت های غیر ضروری در سفر را از طریق جولای 21.

محدودیت این است نه مانع NHL بازیکنان از سفر به عقب و جلو به عنوان تیم بازگشایی تجهیزات عمل خود به صورت داوطلبانه تمرینات.

لاس وگاس شایعه شده بود یکی از دو hub شهرستانها. با توجه به این لیگ است که قبلا نشان داده شده آن را نمی خواهد اجازه می دهد تا یک تیم به بازی در خانه شوالیه طلایی و بقیه کنفرانس غرب را به واقع در شهر دوم.

که قرار دادن کنفرانس شرق از جمله رنجرز و جزیره نشینان در وگاس.

اما اگر مثلا ونکوور یا ادمونتون انتخاب شدند تا به عنوان دومین مرکز شهر برای کنفرانس غرب که پیچیده در لیگ امیدواریم که به دور ماندن از دادن تیم در خانه-یخ استفاده.

اگر وگاس مرکز شهر تنها شهر کانادا که در نظر گرفته شده توسط این لیگ است که می تواند حس تورنتو است.

لیگ است که با هدف تغییر فاز 3, افتتاح رسمی اردوگاه های آموزشی در ژوئیه 10. معلوم نیست زمانی که فاز 4 آغاز خواهد شد.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب