بهترین قسمت در مورد کامپایل یک لیست مانند این را در یک زمان مثل این است که محل سکونت: ما در دروازه شروع از 2020s. ما باید یک 10-فورلانگ مسابقه برای پر کردن دهه — برای اضافه کردن به این لیست, به تفریق از آن برای به روز رسانی جدول رده بندی نهایی قرار دادن مناسب.

از آن فکر می کنم این راه: اگر ما می خواهم انجام تمرین های مشابه در شروع از ’50s, میکی گوشته نمی توانست در هر نقطه در نزدیکی که در لیست خود نرم افزار حرفه ای پوشا فقط 89 بازی در کلاس-D توپ در استقلال, Mo. سپس توسط. در ماه مه 1960 جو ویلی Namath بود junior در باور فالس دبیرستان و تابستان beckoned در سال 1990 Derek Jeter میزد .557 به عنوان یک دانشجوی سال دوم در کالامازو ،

گوشته Namath و جتر در ادامه به قانون آن دهه و در نوبت بعدی میشد به راحتی خود را در تاج و تخت. بله هارون قاضی و پیتر آلونسو که نشستن 1-2 در لیست ما در سپیده دم از 2020s ممکن است به تجارت آن دسته از نقاط در سراسر 10 سال آینده ممکن است آمار نزدیک به یک هزار homers بین آنها اگر چیزهایی که شکستن به درستی.

دو quarterbacks در لیست ما, سام Darnold و دانیل جونز ممکن است به خوبی مطابقت Namath در ’60s و الی منینگ در 00s, چهره فوتبال ما تیم شد که قهرمانان و چهره برای تمام نیویورک برای کسانی که غالب دهه. شاید ما شگفت زده خواهید شد در دسامبر. 31, 2029, چگونه کم ما رتبه Kevin Durant. شاید پس از آن یعقوب deGrom خواهد شد شمارش پایین روز تا زمانی که او برای اولین بار رای گیری Hall of Famer.

Joe Namath and Derek Jeter would not have been the top 10 faces in New York sports at the beginning of their respective decades of dominance, The Post's Mike Vaccaro writes.
جو Namath و Derek Jeter اند بالای 10 چهره در نیویورک ورزشی در آغاز مربوطه دهه تسلط پست مایک Vaccaro می نویسد.AP; New York Post

یا شاید یک دانشجوی سال اول در پسران & دختران بالا که می تواند پاسخ به 50 به علاوه نیکز’ نماز توسط آن است. یا یک اشتباه دوم linebacker در LSU که همه ما فراموش Lawrence Taylor. یا مرموز trillionaire پرچین-صندوق مرد که متس بیس بال تیم از ’20s حول میلیون ها نفر در سراسر خیلی دوست دارم آب نبات هالووین.

ما نمی دانیم. ما نمی دانیم. و آن را همیشه سرگرم کننده بخشی از این سفر نمی تواند-miss نام است که پرواز در سراسر رادار ما هر چند سال پس از آن ناپدید می شوند فقط به عنوان به سرعت. اگر شما می خواهم یکی از 26,675 که می خواهم شعار “هاروی بهتر است!” در Stephen عشق در lenders در شب آوریل 19, 2013, شما همیشه می تواند تصور کند که مت هاروی نام می نهم در فهرست چهره 2010s?

آن را تا به حال رخ داده است به شما در حالی که شما مشغول تماشای علامت Gastineau رقص در مقابل یک ارتش از سقوط quarterbacks در سراسر نیمه اول دهه 80 که او نمی خواهد به نظر می رسد در هر نقطه در این لیست است ؟ دوایت Gooden بود فقط 25 سال در Jan. 1, 1990 و انداخت یک هیچ-hitter شش سال بعد — و ممکن است او را ندارد ’90s در فهرست اگر ما تمدید آن به 50 است.

بنابراین ما نمی دانیم. ما نمی دانیم. در حال حاضر آنجا که ما ممکن است مانند نامها در این فهرست آن است که سخت به این باور آنها را پشته تا با نیروگاه نام ’50s (میک! Giff! ویلی! جکی!) یا ’60s (Namath! Seaver! Tittle! Cap’n!) یا ’70s (Clyde! رئیس! مروارید! دبیرخانه 30 طول جلو و کشیدن دور!).

ما را بررسی کنید در 116 ماه. پس از آن ما می دانیم. سپس توسط ’20s خواهد شد یا roared و یا yawned پس از آن ما باید کامل حسابداری که چه و که متعلق به پشت صفحه که خزید تا دره قهرمانان — وجود خواهد داشت خزیدن یا دو تا دره از قهرمانان درسته ؟ — و که ممکن است این لیست دوباره در ’30s.

همراه با — کسی چه می داند ؟ — آینده MVP متولد سه روز پیش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de